Zavrieť

Porady

Biele zuby

Poznáte niekto nejaký spôsob ako pekne vybieliť zúbky???
Usporiadat
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Sú na trhu aj krycie gély, pravidelným používaním vytvoria na zuboch takú svetlú vrstvičku. Len je problém, ak si neustriehnete napr. okraje zubov, to tam robí potom také žlté pásiky.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Skúste kokosový olej. Iba si ho dať na prst a pár minúť ním šúchať zuby. Už po 3 dňoch budete milo prekvapený: A zubná sklovina ostáva nedotknutá.
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

2009 Pozri príspevok
Skúste kokosový olej. Iba si ho dať na prst a pár minúť ním šúchať zuby. Už po 3 dňoch budete milo prekvapený: A zubná sklovina ostáva nedotknutá.
je to zaujímavé Máš to aj odskúšané?
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Mária27 Pozri príspevok
je to zaujímavé Máš to aj odskúšané?
Áno mám. Teraz pijem veľa zeleninovej šťavy kde je cvikla. Vieš si predstaviť ako to farbí. Kupovala som si olejčeky a toto som našla na nete http://biocare.sk/eshop/produkt/kokosovy-olej . Prečítaj si 3 odstavec zo spodku.
0 0
Stanley01 Stanley01

Stanley01 je offline (nepripojený) Stanley01

Cital som, ze ak vnutornou castou bananovej supky si budes pravidelne lestit svoje zuby, tak budu belsie. Ak poguglis, najdes urcite aj ine finty. Ak to nezaberie. Stale mozes ist za odbornikom.
Naposledy upravil arizona : 18.05.15 at 14:53
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Ahojte, nebudem zakladať novú tému.... Dávam si robiť celokeramický mostík na horná zuby ( 12 ks, neskôr aj na spodné ) z estetických dôvodov. Včera mi nasadili provizórny mostík vo farbe A1 a tu nastáva môj problém, pretože ja vidím túto farbu mierne nažltlú. Predstavujem si krásnu bielu farbu, no v ambulancii mi tvrdia, že toto je najsvetlejší odtieň spolu s B1. ktorý sa mi zase zdá našedlý.... Nejde o lacnú záležitosť, máte niekto skúsenosti a poradíte mi, vopred vrelá vďaka.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať