Zavrieť

Porady

Ako dalej s bývalou?

V uvode vás zdravím a prosim o akýkolvek názor skusenosť alebo radu lebo tu je mi každá rada drahá
Som rozvedený viac ako 6 rokov a predtým už bývalá žila asi dva roky mimo spoločnú domacnosť. Na našom rozvode malo podiel aj to že som trval na tom aby sa živila poriadnou prácou a nie roznymi podomovými predajmi alebo pracou pre rozne "užernícke"spoločnosti. Pri jej odchode zobrala so sebou aj to najcennejšie čo doma bolo nášho Syna.
počas šesť rokov žila po podnáíjmoch a pretlkala sa. Robila hore spominané činnosti ked som syna navštevoval žili v štandarde tak som bol spokojný a vždy som ich podporil aj peniazmi nehovoriac o tom že jej posielam tojnasobok vyživneho vymeraného sudom.Syn každý druhý týžden pricestuje a víkend trávi u mna.
Problémy nastali až teraz-dozvedel som sa že ich vyhadzuju z bytu pre neplatenie nájomneho a s tým suvisí že im ani nikto nechce žiadny iný byt prenajať. Synovi som viac krát hovoril aby pršiel natrvalo bývať domov ale jeho fixacia na mamu je asi velmi velká. Byvalej som hovoril tá nechce ani počuť a obratom ma obvinuje že sa nestarám lebo nechcem poslať 10-20tisíc na nové bývanie a na zaplatenie dlhov. Čo mi poradíte ako tuto krutu situaciu ríešiť??
Usporiadat
mashka mashka

mashka je offline (nepripojený) mashka

Prečo ste sa vlasne rozviedli ?Nehovor, že kvôli jej práci.Nebola to náhodou Tvoja vina ?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Borob pochopil dávno, že to bola jeho chyba. Skôr chcel počuť názor, ako tú chybu napraviť. Ak máš financie, vyrovnaj dlhy priznaj exmanželke vlastnú voľbu pre vlastné potreby, synovi skús vysvetliť, že mýliť sa je ľudské. Otázne je, ako skoro Ti exmanželka druhý raz uverí, a či vôbec Ti to obaja odpustia. Skús Borob a uvidíš. Nič nie je za drobné mince, lacno, bez boja.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať