Zavrieť

Porady

Neplatené voľno - čo s ním?

Prosím Vás vie mi niekto poradiť ohladne neplateného voľna? Písalo sa tu už o tejto téme?Mám takýto problém: šéf mi teraz oznámil že jeden zamestnanec mal v auguste neplatené voľno, neviem čo s tým? ako mám postupovať.
Usporiadat
bazil bazil

bazil je offline (nepripojený) bazil

Vesely chlapak
Jara
To je velmi pozitivne. Mohli by byt členmi Porady aj ľudia na ZP SP a DU. Bola by to iste osožná spolupráca. Dohodli by sme sa a možno šli aj na kávu...
Jarka tak takato spolupraca by bola skutocne super a este by som do toho zobral aj inspektorat prace. Ak sa pytas preco, tak tu je odpoved. vcerajsia moja dohoda s mzdarkou neplati, lebo dnes volali z personalneho, ze oni vsetkych zamestnancov ku koncu augusta odhlasili zo Soc.poistovne a prihlasili nanovo od 1.9. ( dovod som sa nedozvedel ) a ze teda kvoli tomu mi vypisali aj to neplatene volno. Tak ludia moji, ja som skoro odpadol, lebo nic o tom neviem, novu zmluvu ( a som zvedavy aku ) zatial nemam a ked som sa ohradil ze mi to mali dat aspon nejakou tou minusovou polozkou a nie formou neplateneho volna tak som dostal odpoved ze mam si rozmysliet ci chcem pracovat dalej.Tusim najzaujimavejsie personalne problemy zazijem sam so sebou a vlastnou rodinou. No co uz, pracu potrebujem.
0 0
kacena26 kacena26

kacena26 je offline (nepripojený) kacena26

katka :-)
Ahojte ja by som potrebovala poradit. moja kamarátka je zamestnaná a zohnala si takú prácičku na mesiac v susednej krajine.rozhodla sa ist na ten mesiac na neplatená volno čo musí okrem žiadosti urobit preto aby to bolo ok? a čo s priemerom na dovolenku nebude sa jej to nejako velmi krátit potom ked príde?a čo musi urobit zamestnávatel okrem toho že ju odhlási so SP a zaplatí 14% zo 6.900,- do ZP?
a co je výhodnejšie zobrať si neplatené voľno alobo dovolenku?
Naposledy upravil kacena26 : 28.09.06 at 09:21
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať