Zavrieť

Porady

Svadobné oznámenia

čaute všetci,
poprosím o váš názor čo sa týka uvádzania titulu na svadobných oznámeniach.
prečo je to tak že pre rodičov je dôležité aby tam ten tiltul bol uvedený najmä v prípadoch keď vysokú školu má iba žena?
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Už je asi dáááááááávno po svatbe
0 0
olinka6226 olinka6226

olinka6226 je offline (nepripojený) olinka6226

hm, to mi akosi nedoslo sa pozriet na datum - tehotenska demencia pracuje ))
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

No ja si myslím, že titul, je v prvom rade uznanie nejakého dosiahnutého vzdelania. Podľa mňa to na svadobné oznámenie vôbec nepatrí. To, že je niekto napr. lekár a iný napr. kominár, nemá nič spoločné so svadbou. Aspoň by nemalo mať. Lebo potom by tam malo byť aj "inžinier" a aj "kominár". Svadba je vec osobná, súkromná, dôležité je, kto si koho berie a nie, kto má akú hodnosť (alebo hodnotu?) Nepáči sa mi to ani na vchodových dverách do bytu, na zvončekoch... pokiaľ to nieje zvonček do pracovnej kancelárie. Prečo mám na ulici oslovovať niekoho pán inžinier, alebo pán doktor? Toto patrí na pracovisko. Na ulici je to pán Novák, pani Ružičková... A pritom si hlboko vážim ľudí, ktorí to naozaj niekam dopracovali.
0 0
Lenulienka 84 Lenulienka 84

Lenulienka 84 je offline (nepripojený) Lenulienka 84

Predstavu o oznámení by si mali odsúhlasiť snúbenci.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

...ci titul patri alebo nepatri na oznamenie je vec nazoru.....kazdy si to vie sam pre seba zdovodnit a obhajit. ja som videla oznamko kde nevesta titul mala a zenich nie...to mi prislo teda dost odveci. My si tituly davat nebudeme, lebo oznamenia volime v trocha zabavnejsom style a nehodili by sa nam tam, inak proti tomu nic nemam je to kazdeho vec. Len moj nazor je, ze tituly bud obaja alebo radsej bez.
0 0
pekarmojko pekarmojko

pekarmojko je offline (nepripojený) pekarmojko

daniek Pozri príspevok
čaute všetci,
poprosím o váš názor čo sa týka uvádzania titulu na svadobných oznámeniach.
prečo je to tak že pre rodičov je dôležité aby tam ten tiltul bol uvedený najmä v prípadoch keď vysokú školu má iba žena?
Nesúhlasím, ak žena má titul a môj nastávajúci nemá tak ho tam nenapíšem. V prípade, len vtedy ak by to nevadilo nastávajúcemu. Chlapi sú chlapi, pozor na to. Niekkedy keď povedia že im to nevadí tak naopak vadí. POZOR
A hlavne šťastný život Ti prajem MOJKO z SĽ
0 0
jozufo jozufo

jozufo je offline (nepripojený) jozufo

No a co takto, dat si ten titul aj na menovku...Nech sa nikto neurazi ale aby mi rodicia robili zo svadby prezentaciu mojho vzdelania, tak to je silna kava...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať