Zavrieť

Porady

Uznanie hodin pri navsteve lekara

Ahojte,
chcela by som radu ako uznavate hodiny navstivene u lekara ked mame pruzny pracovny cas. Lekara uznavame od 7.30-15.h. Tento konkretny zamestnanec bol v praci od 6.-7.h a uz sa nevratil. Teraz neviem ci mu mam uplatnit cely jeden den na lekara i ked to bolo menej ako 8 hodin.
Taktiez by ma zaujimalo ci evidujete, ked bol zamestnanec len 2 hodiny u lekara a potom prisiel do prace, ci mu strhnete cely den naroku na lekara alebo len 2 hodiny.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ivanaj
    Ahojte,
    chcela by som radu ako uznavate hodiny navstivene u lekara ked mame pruzny pracovny cas. Lekara uznavame od 7.30-15.h. Tento konkretny zamestnanec bol v praci od 6.-7.h a uz sa nevratil. Teraz neviem ci mu mam uplatnit cely jeden den na lekara i ked to bolo menej ako 8 hodin.
    Taktiez by ma zaujimalo ci evidujete, ked bol zamestnanec len 2 hodiny u lekara a potom prisiel do prace, ci mu strhnete cely den naroku na lekara alebo len 2 hodiny.

    Dakujem
    AK bol celý deň, tak celý, ak 2 hodiny, tak 2 hodiny.Eviduje a prepláca sa čas nevyhnutne stravený u lekára.

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    Tych 7 dní nároku, čo sa týka lekára, sa sleduje v prepočte na hodiny. Takže ak si vyčerpá naraz celý deň, jeho vec. Ale môže to byť aj 4x2 hod.

    ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

    ivanaj
    Dakujem a ako to bude s tym flexi casom? U nas sa ospravedlnuje cas u lekara az od 7.30 h do 15.h to znamena, cize spolu 7,5 h. Takze ked bol cely den u lekara mam mu odratat 7,5 hodin alebo cely den?
    dik mooc

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ivanaj
    Dakujem a ako to bude s tym flexi casom? U nas sa ospravedlnuje cas u lekara az od 7.30 h do 15.h to znamena, cize spolu 7,5 h. Takze ked bol cely den u lekara mam mu odratat 7,5 hodin alebo cely den?
    dik mooc
    Ak má potvrdenku na celodenné ošetrenie, tak preplatíš celý deň.

    Uznanie hodin pri navsteve lekara

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.