Zavrieť

Porady

U Starej Blažkovej II.

Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Voľné pokračovanie.
Usporiadat
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchy, v anet ti rastie konkurencia ... nedá sa ... a má dobrý zmysel pre humor ... ten už väčšinu poráďákov opustil
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
korela
Aaaale, nezdivie. Pochopil. A tobôž, ak je v tichu a obkolesený prírodou. Radosť žiť.
Ma internet aj FB ... tak až v takej prírode to nebude
Veru radosť žiť v tomto prostredí.
Internet nie je problém...signál mi ide cez mobil a mobilné siete pokrývajú vysoké % Slovenska.
Jarka 1
buchy, v anet ti rastie konkurencia ... nedá sa ... a má dobrý zmysel pre humor ... ten už väčšinu poráďákov opustil
Chválabožku za tie dary...
Ešteže aj ty patríš do našej ligy.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Veru radosť žiť v tomto prostredí.
Internet nie je problém...signál mi ide cez mobil a mobilné siete pokrývajú vysoké % Slovenska.
Kecas zajdem za kopec a lost signal tipujem ze si tak do 5 km od mesta.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

No aha, uz sa spusta akcia https://www.ta3.com/clanok/217802/pa...yskum-o-covide
Vysledkom bude slusna zaockovanost a premorenost tak na 85%
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Lebo v tej mestskej "civilizácii" už poniektorým na totál drbe....o nete ako takom ani nevravím.
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22780...pohorsili.html
Nepotrebuje niekto vycistit suchy zachod (latrinu)?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

hodinu staré, bez komentára k vaším komentárom
https://www.facebook.com/juraj.mesik.7
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
hodinu staré, bez komentára k vaším komentárom
https://www.facebook.com/juraj.mesik.7
" Únik osobných informácií (a dezinformácií) z nemocnice na Kramároch aké priniesli médiá je porušením lekárskeho tajomstva, navyše v tomto kontexte zrejme nielen prečin, ale kriminálny čin. "

Hehehe...zasmiali sa zbrojnoši, vysrali sa do prilieb a odplávali na šijacích strojoch do Ameriky....

Mesík by si mal tak trochu objasniť právne okolnosti daného a nie z voleja mudrovať.

Ale na druhej strane netvrdím, že súhlasím s takými praktikami.
Naposledy upravil buchač : 17.11.21 at 22:26
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

milovníkom "lidla", nechce sa mi prehľadávať moje staré príspevky, ale aspoň pred rokom som sa pýtala, či sú choré predavačky
https://www.facebook.com/watch?v=4256100257845248
0 2
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kukučka
milovníkom "lidla", nechce sa mi prehľadávať moje staré príspevky, ale aspoň pred rokom som sa pýtala, či sú choré predavačky
https://www.facebook.com/watch?v=4256100257845248
ano, v LIDLi v Bojniciach bola začiatkom roku potvrdená nákaza u predavačiek
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
milovníkom "lidla", nechce sa mi prehľadávať moje staré príspevky, ale aspoň pred rokom som sa pýtala, či sú choré predavačky
https://www.facebook.com/watch?v=4256100257845248
Spomínať v tejto súvislosti Lidl je fest od veci. Video ukazuje nákupné centrum, ktorého súčasťou je aj Lidl...
...a ja ti odpoviem :
" Kde ako, niekde pomenej, inde zasa viac....alebo vôbec."

Dcéra pracuje v nákupnom centre. Už dva krát mala covid...a s ňou aj celá rodina.
Tvoje dcéry sú na tom ako ?
Chodia do roboty alebo makajú home made ?....alebo, či, a čo ja viem...
Lebo ak by chytili, inú by si spievala...a ak by do toho spadol aj vnúčik (božechráň), ani nevravím.

Vieš...ono je to tak...dovtedy sa chodí s krčahom po vodu, až sám do jamy padne.
Aj tu jeden si robil solídnu prdel z celej situácie, smiešky ho neprechádzali, pomaly prial iným, aby chytili covid, aj sám ho chcel chytiť...až sa mu posledné želanie splnilo. Celá familia je v tom...a jeho nejak srandičky prešli, už asi týždeň je ticho.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zase to máš v tej zelenej hlavičke trochu domotané.
Nie ja som prial iným Covid, ale oni, konkrétne Bjuty a Duves ho priali a nielen mne.
Ty si tu prial iným iné fajnotky, ako rakovinku, zrejme si na to už zabudol.
Nikde som nezmizol, mám ťažký priebeh ako tisíce ďalších ľudí. Vieš, nechytil som v 1. vlne, nechytil som v 2. vlne, chytil som teraz. Nakazili nás v práci očkovaní, ktorí chodili týždeň chorí do práce, lebo nemali dôvod sa dať otestovať.
Chcem len dopísať jedno. Ty a Bjuty ste dvaja satani v ľudskej koži. Neviem, čo vaši rodičia spáchali, keď sa im narodilo toto.
Vás dvoch už navždy ignorujem.
Naposledy upravil Nandrolon : 22.11.21 at 09:47
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Zase to máš v tej zelenej hlavičke trochu domotané.
Nie ja som prial iným Covid, ale oni, konkrétne Bjuty ho prial mne.
Ty si tu prial iným iné fajnotky, ako rakovinku, zrejme si na to už zabudol.
Nikde som nezmizol, mám ťažký priebeh ako tisíce ďalších ľudí. Vieš, nechytil som v 1. vlne, nechytil som v 2. vlne, chytil som teraz. Nakazili nás v práci očkovaní, ktorí chodili týždeň chorí do práce, lebo nemali dôvod sa dať otestovať.
Chcem len dopísať jedno. Ty a Bjuty ste dvaja satani v ľudskej koži. Neviem, čo vaši rodičia spáchali, keď sa im narodilo toto.
Vás dvoch už navždy ignorujem.
Hlavne, že ty si normálny...
Mám ti doložiť tvoje tvrdenia zo šuťáku ??? Nie je problém.

Spomínaš rakovinku a moje prianie iným ? Tak bacha...nie iným, ale len jednému = jar88.
Mám ti pridať screeny ? Lebo tiež nie je problém...
Otázkou je, či by si pochopil, o čo tam išlo. Lenže ty si nepochopil ani predchádzajúci príspevok....lebo ten nebol rozhodne nejaký atak, ale len konštatovanie.

Ja ale viem, čo spáchali tvoji rodičia, keď teba robili. Chceš to počuť ?

P.S.:
Áááále čo sa tu ja s tebou, zasraným, vôbec zahadzujem...srať na teba.
Ale pokračuj ďalej s urážaním...nejakého smiešneho účtovníčka mám ja na háku.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Kto podá správu, ako to bolo s policajtami vo Viedni, v Taliansku?
Alebo či od Rotterdamu až do Austrálie, tie stotisíce ľudí v uliciach boli kvôli našej opozícii? Samí dezoláti a opice?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Kto podá správu, ako to bolo s policajtami vo Viedni, v Taliansku?
Alebo či od Rotterdamu až do Austrálie, tie stotisíce ľudí v uliciach boli kvôli našej opozícii? Samí dezoláti a opice?
Dáme sa prekvapiť...
Počkáme na tvoje vysvetlenie...ale neopováž sa dať nejaké linky alebo videá.
Chceme len a len tvoj vecný názor na danú problematiku.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Zase to máš v tej zelenej hlavičke trochu domotané.
Nie ja som prial iným Covid, ale oni, konkrétne Bjuty a Duves ho priali a nielen mne.
Ty si tu prial iným iné fajnotky, ako rakovinku, zrejme si na to už zabudol.
Nikde som nezmizol, mám ťažký priebeh ako tisíce ďalších ľudí. Vieš, nechytil som v 1. vlne, nechytil som v 2. vlne, chytil som teraz. Nakazili nás v práci očkovaní, ktorí chodili týždeň chorí do práce, lebo nemali dôvod sa dať otestovať.
Chcem len dopísať jedno. Ty a Bjuty ste dvaja satani v ľudskej koži. Neviem, čo vaši rodičia spáchali, keď sa im narodilo toto.
Vás dvoch už navždy ignorujem.
Chrapun dedinský za svoju debilitu bude obviňovať iných....do papule si ber tych súrodencov čo ťa spravili a nie cudzích rodičov.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Českou cestou. Maďarská opozice se spojila a poprvé v průzkumech porazila Orbána

https://echo24.cz/a/SUv5u/ceskou-ces...orazila-orbana
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Otázka bola, 1. či protestovali aj oni, 2. po celom svete 100, 3. inde písali, že letecké snímky Vídňa 150, tak ja ti nevím, Milane
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Kuki, videla som video na FB https://www.facebook.com/matus.micha...69506390059580
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na prilbe:žiadne nutene očkovanie
FB_IMG_1637502266727.jpg  
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač

Dcéra pracuje v nákupnom centre. Už dva krát mala covid...a s ňou aj celá rodina.
Tvoje dcéry sú na tom ako ?
Chodia do roboty alebo makajú home made ?....alebo, či, a čo ja viem...
Lebo ak by chytili, inú by si spievala...a ak by do toho spadol aj vnúčik (božechráň), ani nevravím.
kukučka
Otázka bola,
Ty otázky len dávaš...ale nejak neodpovedáš.
Takže ako znie odpoveď na vyššie uvedené ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať