Zavrieť

Porady

"Žravosť"

Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Usporiadat
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

KON-EKON
...od júla 10 kg dole, žiadna dieta, úplne iný prístup. Podstata prečo jeme je dôležitá. Kúpila som si magnezit- kamienok, ten pomáha chudnúť a najmä som si uvedomila, že hlad- je hlad po niečom. Že aj naše sladkosti majú svoju podstatu v hlave. Sladkosť - alias láska. Chýba nám láska. A to čo je perlička v stravovaní - sladké ja ako perlička v živote - láska.
Niekedy je to forma našej obrany - sám organizmus hľadá spôsob ako sa chrániť pred vonkajšími vplyvmi.
Zmenila som pohľad na jedlo, zmenila som ľudí okolo seba, zmenila som veľa vecí a darí sa mi postupne zhadzovať. Ale kým som si tých nespočet príčin neuvedomila, musela som kývať bradou. Tiež môžeme mať blok, ak si nás partner žiada vyslovene štíhlu a my z toho už máme v duši horor, čo keď priberiem, stres vytvorí blok a už to ide samo niekam, niekto naberá niekto chudne.
Nuž a pohyb, aspoň častejšia chôdza, prechádzky, čas na seba. Nemusia to byť hororové cviky, dobrí sú piati tibeťania. Odstráňte duchovnú príčinu a potom sa rozhýbu tuky. Urobme si vo všetkom poriadok a budeme ho mať aj v sebe.. Držím palec..

Super postoj, veľmi oceňujem, aj ja by som chcela taký mať. Presne píšeš o mojom probléme!!! Ďakujem!!!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

ivička
Ale, ja tú basu s vami držím kočky, len som vôbec nemala na nič čas. Jem každé štyri hodiny trošku, ale všetko, necvičím, ale pri všetkom tancujem, lebo nemám na nič čas táto zima mi prešla cez rozpočet som zahrabaná v robote /zato môže banka/ a v záhrade zato môže zima, ale blíži sa nov tak budem počas troch dní piť len vodu, čaj a šťavy. Dúfam , že to zvládnem, lebo stužková o mesiac a v sobotu ideme na nákupy šiat. Držte sa, skoro sa ozvem.
Tak ti držím palce aby si si kúpila po čom ti duša piští ale hlavne aby si vyzerala véééééľmi sexi, uponáhľaná doba je veľké zlo treba ja keď som na nič nemala čas len sa na mňa lepilo, cez deň som len niečo hodila do úst a na jedlo prišiel čas až večer, ale teraz som si povedala dosť na prvom mieste som ja, tak si dávam pozor aby som zasa neskončila tak bacuľato, ale hlavne som si naprogramovala koľko chcem vážiť, hlavne nehladujem jem podľa 90 dňovky, niesom hladná a čuduj sa svete chudnem.
Držím vám všetkým palčeky a držte sa sexice.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

korduľa
nuz neviem, zlepsit si postavu dietou? to je najvacsie zlo pre organizmus ake moze byt
Nieviem síce ako vyzeráš, či si bacuľka alebo chrduľa, ak chrduľa tak potom nevieš čo sme si my bacuľky prežily a čo sme si všetko museli odoprieť a vytrpieť, chudé babky pojedli viac ako drevorubač a boli štíhlučké.
Ale pozor diéta ako diéta, ak považujem za diétu stravu pri ktorej si dávam pozor tak myslím, že je to OK.
Ale keď hladujem tak to nie.
Podľa mňa podstata je v mozgu a ja už som naprogramovaná na úspech, tak sa teš s nami, ak máme sobré výsledky bez vyhladovania.
0 0
sojana sojana

sojana je offline (nepripojený) sojana

KON-EKON
...od júla 10 kg dole, žiadna dieta, úplne iný prístup. Podstata prečo jeme je dôležitá. Kúpila som si magnezit- kamienok, ten pomáha chudnúť a najmä som si uvedomila, že hlad- je hlad po niečom. Že aj naše sladkosti majú svoju podstatu v hlave. Sladkosť - alias láska. Chýba nám láska. A to čo je perlička v stravovaní - sladké ja ako perlička v živote - láska.
Niekedy je to forma našej obrany - sám organizmus hľadá spôsob ako sa chrániť pred vonkajšími vplyvmi.
Zmenila som pohľad na jedlo, zmenila som ľudí okolo seba, zmenila som veľa vecí a darí sa mi postupne zhadzovať. Ale kým som si tých nespočet príčin neuvedomila, musela som kývať bradou. Tiež môžeme mať blok, ak si nás partner žiada vyslovene štíhlu a my z toho už máme v duši horor, čo keď priberiem, stres vytvorí blok a už to ide samo niekam, niekto naberá niekto chudne.
Nuž a pohyb, aspoň častejšia chôdza, prechádzky, čas na seba. Nemusia to byť hororové cviky, dobrí sú piati tibeťania. Odstráňte duchovnú príčinu a potom sa rozhýbu tuky. Urobme si vo všetkom poriadok a budeme ho mať aj v sebe.. Držím palec..
Zaujímavý, povedala by som múdry postoj! Hodný povšimnutia!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Tak čo kočky ako po víkende ako diéta držíte sa?
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

dievcata, aby ste sa zbytocne netrapili s dietami

nasla som starsi vypocet ci vlastne BODDY INDEX
skuste si to prepocitat:

vypocitame ju tak, ze aktualnu hmotnost v kilogramoch
vydelime vyskou na druhu

54
__________
1,81 x 1,81 = 16,4

HODNOTENIE:
menej ako 17,0 chorobna chudost
17,1 - 19,0 chudost
19,1 - 25,0 normalna hmotnost
25,1 - 30,0 nadhmotnost
30,1 - 40,0 tucnota
40,1 a viac - chorobna tucnota
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Camelfly, nejako mi to nepomohlo. Vieš tie výpočty sú známe, ale keď ti nevychdza normálna hmotnosť ani nemá cenu prerátavať to. Takže ideme na to ďalej babuľky, chudneme, dietujeme, usmievame sa a sme šťastné!!! Camelfly ale vďaka za príspevok, napíš niečo o sebe, ako si na tom s váhou. Ale ak máš tú 16,4 hodnotu tak to treba nejako zmeniť, nemyslíš??? aspoň na tú 17,2.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

toria
Camelfly, nejako mi to nepomohlo. Vieš tie výpočty sú známe, ale keď ti nevychdza normálna hmotnosť ani nemá cenu prerátavať to. Takže ideme na to ďalej babuľky, chudneme, dietujeme, usmievame sa a sme šťastné!!! Camelfly ale vďaka za príspevok, napíš niečo o sebe, ako si na tom s váhou. Ale ak máš tú 16,4 hodnotu tak to treba nejako zmeniť, nemyslíš??? aspoň na tú 17,2.
nieeee, nastastie ja som na tom celkom dobre a v pohode
ziadny rebrinak ,
myslela som ze vas potesim tak ale drzim aspon
palce, to sebazaprenie je niekedy moc tazke
0 0
ivička ivička

ivička je offline (nepripojený) ivička

Ahoj dievčatá!
takže podľa toho indexu mám nadhmotnosť, čo nieje také strašné, ale pokračujem ďalej v skrášľovaní - kúpila som si totiž v sobotu super sukňu na tú stužkovú /asi o číslo menšiu tvrdí môj manžel/, tak mám motiváciu na ďalšie chudnutie - dnes mám očistný deň - vodička a zeleninové šťavy a večer telocvičňa. A čo vy víkend dobrý alebo horor?
Držím palce spolubojovníčky po DPH sa ozvem.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

No pre mňa sú víkedy katastrofou, jem čo moji domáci, a tak to dopadne, že dieta vôbec není dodržaná. Ja mám dole po týždni 2 kg, ale tento týždeň sa po víkende neodvážim ani stúpiť na váhu. taká som na seba naštvaná, že až!!! Baby dôfam, že sa držíte lepšie ako ja. Ivi, gratulujem k novej sukni. Určite si v nej nádherná. Manžel sa tomu nerozumie. a ak bude očista deň pred stuškovou, tak budeš krásna, ver mi!!!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Viktória teš sa z toho, čo dokážeš cez týždeň a keď si porušila víkend nič to pokračuj s úsmevom ďalej tento víkend bude OK!!!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

ivička
Ahoj dievčatá!
takže podľa toho indexu mám nadhmotnosť, čo nieje také strašné, ale pokračujem ďalej v skrášľovaní - kúpila som si totiž v sobotu super sukňu na tú stužkovú /asi o číslo menšiu tvrdí môj manžel/, tak mám motiváciu na ďalšie chudnutie - dnes mám očistný deň - vodička a zeleninové šťavy a večer telocvičňa. A čo vy víkend dobrý alebo horor?
Držím palce spolubojovníčky po DPH sa ozvem.
Tak sa drž určite budeš vyzerať v sukni nádherne, veď si krásna, stále chudšia, proste nádherná žena s veľkým Ž a keď máš motiváciu všetko pôjde, teším sa s tebou spolubojovníčka.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Viktória v súkromných správach máš plnú schránku, ja ti píšem ako divá a tebe to už neprijíma, tu si to snáď nájdeš.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Lucuš
Viktória v súkromných správach máš plnú schránku, ja ti píšem ako divá a tebe to už neprijíma, tu si to snáď nájdeš.


Našla som si, schránku som vyprázdnila odošli mi to ešte raz. Je super, že si sa vynašla a išla priamo do témy, ktorú vždy kontrolujem!!!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

No to som rada, že budeme zasa v kontakte.
0 0
zszitas zszitas

zszitas je offline (nepripojený) zszitas

Čítam Vaše príspevky, všeliaké finty a zaujímavé doporučenia. No vysvetlenie "žravosti" je jednoduché. Darmo sa snažíme stravovať ako naši predkovia. Nepodarí sa. Dnešné potraviny už nie sú také ako predtým. Rastliny už nemôžu prijať z pôdy dostatok minerálov a stopových prvkov (umelé hnojivá). Tým pádom ani zvieratá potravou. Na konci potravinového reťazca stojí človek, ktorý darmo je veľa zeleniny a ovocia, mäso....hoci sa nasýti ale jeho telo je podvýživené....a stále hladné. Organizmus vyšle signál v podobe hladu, ak mu chýba niečo (typický príklad tehotnej ženy, keď potrebuje oveľa viacej výživných látok) a dostavame chúťky na všeličo možné, niekedy ani nevieme na čo. Výrobcovia a predajcovia sú zákazníkmi tlačení ku sledovaniu jediného parametra a tým je cena. To znamená, že zákonite klesá kvalita, potom sa len priberá. Konzumujeme neprírodné potraviny (arómy, farbivá, stabilizátory, É-čka, konzervačné látky – vyše 8000), ktoré sa ukladaju do tukov a keď spravíme odtučňovaciu kúru, hromadne sa uvoľňujú do krvného obehu.
Ak chceme schudnúť natrvalo, nehľadajme rýchle riešenie. Neexistuje. Dá sa len pomaly zmeniť životný štýl na taký, pri ktorom nebudeme tuční. Postupne odstráňme z našej stravy čo nám škodí a doplňme to, čo chýba pomocou kvalitných doplnkov výživy.
Je to téma na dlhšie, ale v skratke to je cela pointa "žravosti". Buďfit :-)!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Vieš máš asi pravdu ale neviem ako si na tom ty, či máš nejakú nadváhu, ak nie nikdy nepochopíš ako sa cíti žena, ktorá si dáva pozor na jedlo a priberie aj z celkom malého prehrešku a niektoré úplne vychrdnuté baby zjedia viac ako chlap, úplne sa prejedajú a nič, tak tu mi vysvetli tento princíp.
0 0
jananov jananov

jananov je offline (nepripojený) jananov

Lucuš
Vieš máš asi pravdu ale neviem ako si na tom ty, či máš nejakú nadváhu, ak nie nikdy nepochopíš ako sa cíti žena, ktorá si dáva pozor na jedlo a priberie aj z celkom malého prehrešku a niektoré úplne vychrdnuté baby zjedia viac ako chlap, úplne sa prejedajú a nič, tak tu mi vysvetli tento princíp.
Vieš, Lucuš, Zszitas je na tom asi tak, že on je dealer jednej firmy, fungujúcej na systéme MLM. Keď si pozrieš staršie diskusie, pravidelne sa zapája do diskusií, týkajúcich sa zdravia, alebo životného štýlu a niekedy nenápadne (napríklad ako teraz), inokedy úplne otvorene naznačuje, že pozná riešenie Tvojho problému, že vie ako na to, a vždy sú v tom v pozadí výrobky tej "jeho" firmy. Či už ide o aloe, to odporúča ako liek skoro na všetko, prípadne výživové doplnky a tak podobne. Dovoľuje si naznačovať, že požná riešenie v prípade zápalu vaječníkov, problémov s obličkami, problémov s trávením, žalúdkom a helikobakterom, pri kŕčových žilách, pri problémoch spojených s chemoterapiu, pri vysušenom panvovom kĺbe, pri vysokom podiele tukov v krvi, pri arterioskleróze, dokonca aj pri šedom zákale. Takže jeho príspevok musíš brať tak. Všimni si, akými neštandardne obrovskými písmenami napísal svoj príspevok a ešte aj zdôraznil tie jeho "doplnky výživy". V kontexte jeho minulých príspevkov na Porade je jasné, že zase zneužíva Poradu na skrytú reklamu. Tentoraz na skrytú, inokedy to robí celkom otvorene. Snaží sa nás nenápadne zmanipulovať, naznačiť, že vie, ako na náš problém, aby sme sa začali vypytovať na tie jeho "prípravky" a mali o ne záujem.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ďakujem, ale vôbec ma nezaujal a pôjdem svojou cestou, ktorú som si vybrala a pomáha mi. Ďakujem za takých ľudí ako si ty ktorí poradia. Ešte raz dík.
0 0
zszitas zszitas

zszitas je offline (nepripojený) zszitas

jananov
Vieš, Lucuš, Zszitas je na tom asi tak, že on je dealer jednej firmy, fungujúcej na systéme MLM. Keď si pozrieš staršie diskusie, pravidelne sa zapája do diskusií, týkajúcich sa zdravia, alebo životného štýlu a niekedy nenápadne (napríklad ako teraz), inokedy úplne otvorene naznačuje, že pozná riešenie Tvojho problému, že vie ako na to, a vždy sú v tom v pozadí výrobky tej "jeho" firmy. Či už ide o aloe, to odporúča ako liek skoro na všetko, prípadne výživové doplnky a tak podobne. Dovoľuje si naznačovať, že požná riešenie v prípade zápalu vaječníkov, problémov s obličkami, problémov s trávením, žalúdkom a helikobakterom, pri kŕčových žilách, pri problémoch spojených s chemoterapiu, pri vysušenom panvovom kĺbe, pri vysokom podiele tukov v krvi, pri arterioskleróze, dokonca aj pri šedom zákale. Takže jeho príspevok musíš brať tak. Všimni si, akými neštandardne obrovskými písmenami napísal svoj príspevok a ešte aj zdôraznil tie jeho "doplnky výživy". V kontexte jeho minulých príspevkov na Porade je jasné, že zase zneužíva Poradu na skrytú reklamu. Tentoraz na skrytú, inokedy to robí celkom otvorene. Snaží sa nás nenápadne zmanipulovať, naznačiť, že vie, ako na náš problém, aby sme sa začali vypytovať na tie jeho "prípravky" a mali o ne záujem.
Ano, Jana ma pravdu, som velmi rad, ze si precitala moje prispevky. Pracujem v oblasti zdravej vyzivy s manzelkou uz vyse 10 rokov, vsetko, co som pisal je z nasich skusenosti. Za tu dobu som mal moznost zistit, ze nase podnikanie funguje na osobnych vztahoch a doporuceniach! Nastastie dobra povest sa siri rychlo, zla este rychlejsie, ale stale mame co robit. Ak mam volny cas, rad ho stravim na internete, aj tuto stranku som oblubil. Myslim si, ze sluzi na to, aby si ludia navzajom pomahali v oblasti zdravia, uz aj z nazvu tejto porady to vyplyva. Keby som tu pisal svoje prispevky z ekonomickeho hladiska, tak tu uz davno nie som, ale myslim si, ze moje rady niekomu pomozu. Podla Vas znie lepsie veta "kup si stacionarny bicykel, alebo pod." , ako to, co som ja pisal? Zamyslite sa nad tym. Myslim si, ze napriek tomu, ako ste brali moj prispevok, nadalej budem radit v temach, v ktorych si myslim, ze som celkom doma, ale mozno budem este vseobecnejsie formulovat po dnesnych skusenostiach.
Prajem pekny den.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať