Zavrieť

Porady

"Žravosť"

Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Usporiadat
zszitas zszitas

zszitas je offline (nepripojený) zszitas

Stojim si za tym, co som napisal, dovodom "žravosti" je nedostatok výživných látok a nepomoze ani samotny pohyb, alebo vynechanie stravy, ani vseliake super tabletky na chudnutie. Skuste to vyvratit. Áno, je logicke to doplnit kvalitnou stravou a balast, "nafuknute" potraviny obmedzit na minimum, z coho sa len pribera (biela muka, cukor, sladke napoje...) Vyspele krajiny uz maju siet biopotravin, ale u nas je to este len v plienkach. Dostat uz co-to, ale kvalitne jedlo, hlavne zeleninu a ovocie urcite nekupite v hypermarketoch (naposledy afera s hruskami...), napriek tomu vacsina ludi tam nakupuje - kvoli cene. My sme radi, ze vieme pomoct niekedy aj v zlozitych pripadoch.
A nikto nemusi kupovat nase vyrobky, ani nechodim po celom Slovensku, ale na zaklade mojich informacii si ten, kto chce, nakupi kvalitne doplnky v kazdom meste, aj kazdy lekar by mal vediet poradit v tomto smere.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Možno sa zapojím do tejto diskusie iným pohľadom, ale zdá sa mi, že sa tu handrkujete ako malé deti. Berte to prosím bez urážky. Každý z Vás má svoju pravdu a každý si z Vášho príspevku zoberie to čo chce. Takže prosím neahandrkujte sa takto pred všetkými pripadá mi to, ako by ste si chceli dokázať, že práve VY ste ten lepší. Obaja máte svoj názor a ja spolu s otatnými (dúfam) som zaň vďačná. Venujme sa tu problematike o ktorej sme tu začali písať. Takže ak dovolíte budem pokračovať:

Dnes má opäť ako každý víkend popadla žravosť. Neviem čím to je,ale keď som doma je to katastrofa. Aj keď stále robím niečo - periem, upratujem, varím, žehlím stále myslím na to čo dobre by som si dala. Takže v pondelok opäť prechádzam na riadnu 90 dňovku a cez víkend sa asi zaa vrátim k svojím prehreškom. Ale musím sa priznať od kedy mám 90 dňovku jem cez víkendy omnohom menej, akurát mlsná som stále.

Takže sa mi držte!!!
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Viki čo znamená 90-dňovka?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Nie som síce Viki, ale viď:
http://www.martinus.sk/?uItem=26717
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

90 - dňovka je rozlišovacia dieta, ktorá Ti pomôže naprogramovať organizmus na chudnutie, papkáš podľa rozdelených dní, a vôbec nebývaš hladná, porcie su veľké a super zasýtia. Pre mňa je jednou z nevýhod to ustavičné chystanie si jedla zvlášť pre seba a zvlášť pre rodinu. Ale niekedy sa to dá zvládnuť s jedným jedlom, akurát moji milý dostanu k tomu inakšiu prílohu. Fakt skús pozrieť www.martinus.sk, je tam toho veeeeeeeeeeeeeľa.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Už to tu rozoberáme dlhší čas a podľa mňa je do jedna z najlepších diét, ktoré ozaj pomôžu.
Neviem ako ste na tom vy ale ja celý svoj život bojujem s kilami a nemôžem povedať schudla som aj s inými diétami ale kilečká sa pomaly zasa vrátili domov /myslím tým svoje telíčko/ ale pri 90 dňovke je to inak v prvom rade nehladujem a pomaličky kilo za kilom odpadáva.
Trvá to 3 mesiace a v tele by sa mal zmeniť matabolizmus to znamená už žiadny JOJO EFEKT.
Držte sa bacuľky a veľa úspechov v chudnutí.
0 0
Jaroslávka Jaroslávka

Jaroslávka je offline (nepripojený) Jaroslávka

maryann
Ja som si včera povedala "A DOSŤ!!!", už nebudem toľko jesť. Ale ako som prišla domov, ani nechcite vedieť, čo všetko som do seba napchala... Potom som si zasa večer sama sebe nadávala, akú mám slabú vôľu a dnes sa cítim zle, lebo som ešte od včera prejedená. Mne už asi fakt nie je pomoci
Ja mám 60 rokov a meriam 162 cm a vážim 58 kg. Stále pracujem ako účtovníčka a niekedy sa nemám ani kedy v robote najesť. Keď prídem domov, žožrala by som aj chladničku. Poradila mi moja známa takto:
Uvar si tukožrútsku polievku a jedz ju vždy, keď máš chuť sa prežierať.
Varím ju takto: Základom je nastrúhaná hlávková kapusta, akákoľvek zelenina /aj mrazená/, jedna veľká cibula a pre dochutenie zeleninový bujon a trošku
paradajkového pretlaku pre lepšiu chuť. Všetko dobre uvariť, dbať aby bola polievka polohustá. Množstvo naraz asi 3 litre. Odložím do chladničky a keď ma pochytí žravosť, začnem jesť. Verte, už na tretí večer mi prestáva chutiť, ale vydržím celý týždeň, alebo až kým ju nezjem.
Verte, že mi to pomáha. Skúste to a o výsledkoch sa poinformujeme.
Jaroslávka
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

No ja už mám tukožrútku za sebou a poviem ti liezla mi krkom ale keď ti chutí tak prajem veľa úspechov.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

No ja som rozmýšľala, že ju skúsim, ale pravdu povediac polievku moc nemusím, takže nič pre mňa!!!
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Jaroslávka
Ja mám 60 rokov a meriam 162 cm a vážim 58 kg. Stále pracujem ako účtovníčka a niekedy sa nemám ani kedy v robote najesť. Keď prídem domov, žožrala by som aj chladničku. Poradila mi moja známa takto:
Uvar si tukožrútsku polievku a jedz ju vždy, keď máš chuť sa prežierať.
Varím ju takto: Základom je nastrúhaná hlávková kapusta, akákoľvek zelenina /aj mrazená/, jedna veľká cibula a pre dochutenie zeleninový bujon a trošku
paradajkového pretlaku pre lepšiu chuť. Všetko dobre uvariť, dbať aby bola polievka polohustá. Množstvo naraz asi 3 litre. Odložím do chladničky a keď ma pochytí žravosť, začnem jesť. Verte, už na tretí večer mi prestáva chutiť, ale vydržím celý týždeň, alebo až kým ju nezjem.
Verte, že mi to pomáha. Skúste to a o výsledkoch sa poinformujeme.
Jaroslávka
Mne táto polievka pomohla schudnúť 15 kg, ktoré mi zostali po pôrode, išla mi síce hore krkom, ale dalo sa to vydržať, a hlavne sa mi kilá už nevrátili. Je ale pravda, že predtým som nikdy problémy s váhou nemala.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Chcela by som sa s Vami podeliť o skúsenosť s mojou momentálnou diétou. Funguje na celkovom ozdravení organizmu multivitamínmi a vlakninou na prírodnej báze pričom na miesto dvoch jedál pijem len kokteil zložený z proteínovej časti a bielkovinovej časti. Po ozdravení organizmu a naštartovaní štiepenia tukov váha ide dole. Ale najdoležitejšie je opať veľa vody čistej.Každý má denne vypiť /svoja váha*32 = ml vody za deň/.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Viktória a Liduška vyprázdnite si schránku SS píšem ako divá a nič.
Naposledy upravil Lucuš : 20.11.06 at 08:32
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ninna
Chcela by som sa s Vami podeliť o skúsenosť s mojou momentálnou diétou. Funguje na celkovom ozdravení organizmu multivitamínmi a vlakninou na prírodnej báze pričom na miesto dvoch jedál pijem len kokteil zložený z proteínovej časti a bielkovinovej časti. Po ozdravení organizmu a naštartovaní štiepenia tukov váha ide dole. Ale najdoležitejšie je opať veľa vody čistej.Každý má denne vypiť /svoja váha*32 = ml vody za deň/.
Môžem sa spýtať? Koľko držíš túto diétu a koľko si schudla?
No popíš niečo viac o tom. Ďakujem.
Ja držím 90 dňovku som s ňou spokojná môžeš tu schudnúť až 18 kilo /niekto aj viac/
0 0
Dafe Dafe

Dafe je offline (nepripojený) Dafe

Ninna
Chcela by som sa s Vami podeliť o skúsenosť s mojou momentálnou diétou. Funguje na celkovom ozdravení organizmu multivitamínmi a vlakninou na prírodnej báze pričom na miesto dvoch jedál pijem len kokteil zložený z proteínovej časti a bielkovinovej časti. Po ozdravení organizmu a naštartovaní štiepenia tukov váha ide dole. Ale najdoležitejšie je opať veľa vody čistej.Každý má denne vypiť /svoja váha*32 = ml vody za deň/.
no tak sem s tym, rychle, aj ja potrebujem zhodit a nie malo, ale vobec sa mi nedari, stale preslapujem, aj zacnem ale nevydrzim...
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

A neskúšala si 90 dňovú rozlišovaciu diétu? Ja som teraz na 56 dni a mám 10 kilo dole a čo je úžasné nehladujem, na každý deň mám presne napísané čo treba jesť. Len striedaš dni bielkovinový, škrobový....
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Lucuš ale ja nemám plnú schránku
0 0
Dafe Dafe

Dafe je offline (nepripojený) Dafe

Lucuš
A neskúšala si 90 dňovú rozlišovaciu diétu? Ja som teraz na 56 dni a mám 10 kilo dole a čo je úžasné nehladujem, na každý deň mám presne napísané čo treba jesť. Len striedaš dni bielkovinový, škrobový....
....neskusala som, takze ak by som mohla poprosit mozes mi napisat presne o co ide a ako sa drzi ta 90dňová? O tomto som este nepocula..diky
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Lucuš
Viktória a Liduška vyprázdnite si schránku SS píšem ako divá a nič.
Tak píš, už to mám o.k.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Dafe
no tak sem s tym, rychle, aj ja potrebujem zhodit a nie malo, ale vobec sa mi nedari, stale preslapujem, aj zacnem ale nevydrzim...
Toto je môj problém PREŠĽAPY, ale s 90 dňovkou som schudla, nie veľa ale mňa aj máličko poteší. Určite sa na ňu daj!!!
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Dafe
....neskusala som, takze ak by som mohla poprosit mozes mi napisat presne o co ide a ako sa drzi ta 90dňová? O tomto som este nepocula..diky
Dafe o 90 dňovke sme toho už napísali. Skús si pozrieť aj www.martinus.sk , tam máš k tomu popísané, ukážku z knihy a dokonca si ju tam môžeš objendať!!!
Držím palce!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať