Zavrieť

Porady

"Žravosť"

Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Usporiadat
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Dafe no čo pozerala si na 90 dňovku na www. martinus.sk? A čo pozdáva sa ti? Ja ju držím už 57 deň a tento predĺžený víkend som pohnojila, zhrešila som ale s chuťou pokračujem ďalej a predstavte si babuľky moja váha približne 2 týždne stála a teraz sa pohla smerom dole mám dole už 11kilo - hurá!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

liduska
Lucuš ale ja nemám plnú schránku
Ahoj Liduška neviem ale keď ti napíšem zoobrazí sa mi:
  1. liduska prekoročil kvótu na súkromné správy a nemôže naďalej príjmať správy až kým si presunom, alebo vymazaním nevytvorí priestor.
Tak sa na to pozri nech sme v kontakte.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Dafe
no tak sem s tym, rychle, aj ja potrebujem zhodit a nie malo, ale vobec sa mi nedari, stale preslapujem, aj zacnem ale nevydrzim...
Je to vynikajúca vec ktorú mi ponúkla kamarátka z Blavy. o výrobkoch spomínanej nemenovanej firmy sa nejdem rozpisovať kto chce cez súkromné správy dám presný názov firmy. Držím ju týždeň a zhodila som 3kg je to podľa mňa dosť hlavne pokiaľ to nebola ako v každej diete na začiatku iba prebytočná voda ale tuk. Papám iba raz denne a nepocitujem hlad čo pri mojich kilách je najpodstatnejšie, lebo ako ja hovorím čo si vychováte/obézne telo/ to musíte patrične aj chovať, lebo inak nastupujú vedľajšie účinky diét malátnosť, nervozita z poklesu cukru atď. Takže pokračujem druhý týždeň a dúfam že aj štiepim tuky.
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Ninna
Je to vynikajúca vec ktorú mi ponúkla kamarátka z Blavy. o výrobkoch spomínanej nemenovanej firmy sa nejdem rozpisovať kto chce cez súkromné správy dám presný názov firmy. Držím ju týždeň a zhodila som 3kg je to podľa mňa dosť hlavne pokiaľ to nebola ako v každej diete na začiatku iba prebytočná voda ale tuk. Papám iba raz denne a nepocitujem hlad čo pri mojich kilách je najpodstatnejšie, lebo ako ja hovorím čo si vychováte/obézne telo/ to musíte patrične aj chovať, lebo inak nastupujú vedľajšie účinky diét malátnosť, nervozita z poklesu cukru atď. Takže pokračujem druhý týždeň a dúfam že aj štiepim tuky.
Ak môžeš, pošli mi súkromnú správu a aj nejaké podrobnosti. Ďakujem
0 0
Dafe Dafe

Dafe je offline (nepripojený) Dafe

Lucuš
Dafe no čo pozerala si na 90 dňovku na www. martinus.sk? A čo pozdáva sa ti? Ja ju držím už 57 deň a tento predĺžený víkend som pohnojila, zhrešila som ale s chuťou pokračujem ďalej a predstavte si babuľky moja váha približne 2 týždne stála a teraz sa pohla smerom dole mám dole už 11kilo - hurá!
jej vyzera to super, asi si objednam knihu, normalne ma to nadchlo, len dufam, ze sa mi bude chciet si pripravovat tie jedla, ze nie su velmi narocne na cas....
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Dafe
jej vyzera to super, asi si objednam knihu, normalne ma to nadchlo, len dufam, ze sa mi bude chciet si pripravovat tie jedla, ze nie su velmi narocne na cas....
Z tej prípravy som mala strach aj ja, /lebo pri 2 deťoch keď prídem z práce a je aj iná robota/ zdalo sa mi to náročné ale poviem ti normálne ma to baví, lebo sa teším na ďaľšie bvýsledky a to som ešte nezažila aby ma diéta bavila, vždy som mala hrôzu ako to zvládnem a teraz je to skvelé.
Držím ti palce!
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Lucuš
Z tej prípravy som mala strach aj ja, /lebo pri 2 deťoch keď prídem z práce a je aj iná robota/ zdalo sa mi to náročné ale poviem ti normálne ma to baví, lebo sa teším na ďaľšie bvýsledky a to som ešte nezažila aby ma diéta bavila, vždy som mala hrôzu ako to zvládnem a teraz je to skvelé.
Držím ti palce!
Ako to praktizuješ s večerami? Ja som tiež začala dietovať týmto spôsobom, ale stravujem sa v robote v reštike, takže na večeru lnemám to isté. Je to veľká chyba, alebo to tak robíš aj ty? Ešte som sa tu nezviditeľnila, lebo neviem, či to vydržím, už toľko diét som začala a nedokončila. A treba mi veľmi veľa schudnúť. Min. 15-20 kg. Ďakujem za rady.
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Ahojte super kočky. Sledujem Vás veľmi dlho, ako na stránke žravosť, tak na stránke chudosť.Vždy sa mi na tvári objavil úsmev/ bol to jediný úsme po dlhom čase/, keď som čítala čo všetko píšete. Ja mám totiž tiež nadváhu.Som v strese a moja psychika je v prdeli. Mám syna po havárii a teraz som s ním doma,ide to s ním dobre a verím že sa z toho dostane.Ja som však taký typ, jem a jem a nie je toho koniec.Pačia sa mi výsledky Lucuš, Torie aj ostatných.Za 1-2 dni by mi mala prísť 90 dňová rozlišovacia dieta, ako ju prečítam/a to bude rýchlo/už sa pripájam k Vám. Aj s cvičením nebudem mať problém, však som doma. Ďakujem Lucuš,že všetky povzbudzuje a dodáva im silu vydržať to chudnutie s úsmevom, z pozitíným myslením to ide vžy ľachšie.Držím všetký palce pri chudnutí.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

tonkat
Ako to praktizuješ s večerami? Ja som tiež začala dietovať týmto spôsobom, ale stravujem sa v robote v reštike, takže na večeru lnemám to isté. Je to veľká chyba, alebo to tak robíš aj ty? Ešte som sa tu nezviditeľnila, lebo neviem, či to vydržím, už toľko diét som začala a nedokončila. A treba mi veľmi veľa schudnúť. Min. 15-20 kg. Ďakujem za rady.
No ja si navarím a pripravím k druhému dňu večer a nabalím si do nádobky a jednoduh zoberiem so sebou.

Ja mám za sebou taktiež veľa diét ale táto funguje na 100% ečte ma nikdy žiadna diéta tak nebavila a nepripravovala som si jedlo s takou radosťou ako u 90dňovky.

15-20 kilo nie je veľa za 3 mesiace to máš dolu, len sa do toho daj a hlavne nezabudni si veriť, že to zvládneš, podľa mňa je to aj vec mozgu - terba si veriť - chudnem, schudnem a už nepriberiem.

Veľmi ti držím palce a teším sa, že sa pridáš.
Viem je to ťažké začať ale ver mi ak začneš budeš sa cítiť zdravo, ľahko a budeš chudnúť s radosťou.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

jamija
Ahojte super kočky. Sledujem Vás veľmi dlho, ako na stránke žravosť, tak na stránke chudosť.Vždy sa mi na tvári objavil úsmev/ bol to jediný úsme po dlhom čase/, keď som čítala čo všetko píšete. Ja mám totiž tiež nadváhu.Som v strese a moja psychika je v prdeli. Mám syna po havárii a teraz som s ním doma,ide to s ním dobre a verím že sa z toho dostane.Ja som však taký typ, jem a jem a nie je toho koniec.Pačia sa mi výsledky Lucuš, Torie aj ostatných.Za 1-2 dni by mi mala prísť 90 dňová rozlišovacia dieta, ako ju prečítam/a to bude rýchlo/už sa pripájam k Vám. Aj s cvičením nebudem mať problém, však som doma. Ďakujem Lucuš,že všetky povzbudzuje a dodáva im silu vydržať to chudnutie s úsmevom, z pozitíným myslením to ide vžy ľachšie.Držím všetký palce pri chudnutí.
Aj ja ti ďakujem bože toľko chvály.

Vieš viem podľa seba ako sa bacuľky cítia a v akom stave majú psychiku.
Ja keď som začínala s rôznymi diétami aj keď sa mi darilo, potom som buď bola taká hladná, že som to vzdala a opäť som sa nažrala, alebo som dodržala, schudla som ale behom mesiaca som to mala späť.

Ale pri 90 dňovke nie som vôbec hladná a tak som sa naučila rozlišovať potraviny, že ani nemám chuť žeby som si dala kombinované jedlo.

No niektorej robí problém jesť ráno ovocie, na lačný žalúdok, s tým som ja problémy nemala, pretože môj deň vyzeral takto ráno som nemohla nič jesť, proste mi nechutilo, na obed nič alebo len máličko a večer doma som vybielila chladničku, jedla som a stále som bola hladná. To už som mala tak vyhladované telo.

Ale teraz jem pravidelne podľa knihy a návaly hladu sú fuč.

Neboj sa zvládneš to, ver si a nezabudni nie si v tom sama, budem na teba myslieť a držať ti palce.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Presne takto to s tou našou Lucuškou je, všetky nás povzbudzuje. Je úplne skvelá, drží ma v chudnúcom tempe. Lucka vďaka, vďaka, a ešte raz vďaka!!!
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Baby neviem či je to pri mojom spôsobe chvála, lebo ja viem veľmi dobre porušiť pravidlá, ale mám 5 kg dole je to za 5 týždňov, takže sa mi to zdá celkom super. Čo vy na to???
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

toria
Presne takto to s tou našou Lucuškou je, všetky nás povzbudzuje. Je úplne skvelá, drží ma v chudnúcom tempe. Lucka vďaka, vďaka, a ešte raz vďaka!!!
Ďakujem zlatko, veď sa držíme a povzbudzujeme navzájom a hlavne sa usmievame, takže to ide skoro samo.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Lucuš
Ďakujem zlatko, veď sa držíme a povzbudzujeme navzájom a hlavne sa usmievame, takže to ide skoro samo.
Ak sa pridám k povzbudzovaniu, budem chudnúť jedna radosť?! To sa hneď pridám. :p Ale inak sledujem túto tému už dlhšie a obdivujem vašu výdrž. Tak sa drže a možno raz sa do toho pustím aj ja.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Lucuš
Ďakujem zlatko, veď sa držíme a povzbudzujeme navzájom a hlavne sa usmievame, takže to ide skoro samo.
Veru babulky s úsmevom je vždy svet krajší, tak poĎme všetky na to:
Trošku sa precvičíme:

Hlavu hore, vystrieť chrbát, prsia von veď ich máme aj na okrasu a zhlboka nádych a úsmev číslo 1!!!

Že neviete ktorý to je??? No ten lahodný, príťažlivý úsmev, ktorým dokážete oslniť svojho partnera. Žiadné cerenie sa , ukazovanie zubákov - to je moje milé krásne usmiate ženušky až v inej lekcii.

Takže zopakujeme tri krát za sebou:

hlavu hore, vystireť chrbát, prsia von veď ich máme aj na okrasu, zhlboka nádych a úsmev číslo 1 prosímmmmmmmmmmmmmmm!!!!

A ešte posledný krát!!!

A pred odchodom zo zamestnania urobíme toto cvičenie ešte raz s tromi opakovaniami a pripomenieme si, že bez nás by to v tej práci dnes bola veľká nuda a že bez nás by sa tá práca neurobila.


Krásny deň bacuľky, plný nežného úsmevu!!!!!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Viktória vyprázdni si SS.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ahojte Bambuľky tak ako ste na tom, dúfam, že ste sa zobudili plné elánu do ďaľšieho chudnutia, nezabudnite sa usmievať a na to, že ste krásne a odo dňa na deň chudšie.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Lucuš včera som potrebovala radu a tak som zaplnila celú stránku ako som otvorila notebook hneď som ju vyprázdnila, takže je to o.k.
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Ahojte babuľky, včera som dostala 90 dňovú rozlišovaciu dietu, hneď som ju preštudovala. Dieta je výborná, už aj preto, že máš každý deň iný. Dnes som sa pripojila k Vám, aj keď je to iba prvý deň. Dúfam že to vydžím. Mám 88 kg pri 164 cm. Chcela by som schudnúť 20 kg. Prajem všetkým babuľkám pekné chudnutie s úsmevom.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Jamija vitaj medzi nami chudnúcimi dievčatami!!! Držíme Ti nesmierne palce a veríme, že tovoj sen sa stane skutočnosťou. Ja keď som začala vážila som 86 pri 168 cm teraz mám 81 kg, ale musím pripomenúť, že začala som chudnúť vďaka 90 dňovke, potom sa mi ju nedarilo dodržiavať, ale ako ju držím-nedržím(to preto, že sa snažím dodržiavať jej pravidlá) musím povedať, že omnoho menej jem, jem všetko a váha nestúpa. Tento týždeň chcem opäť nakopnúť na 90 dňovku, aby som do Vianoc schudla aspoň na 75 kg. Sú tu kočky ako moja LUCUŠKA najvernejšia spolubojovníčka, ktorá chudne presne podľa dietky. Takže poď na to a nezabudni, že aj keď niekedy niečo porušíš dodržuj pravidlá a choď hore. Ja začínam od zajtrajška s kuracími prsiami a ráno 2 pomarančmi. Tak pridaj sa a do Vianoc sme krásne!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať