Zavrieť

Porady

"Žravosť"

Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Usporiadat
ivička ivička

ivička je offline (nepripojený) ivička

Ahoj babenky!
Tak už mám po stužkovej! Dopadla veľmi dobre a manžel vyhlásil, že som bola "hviezda" - to ma tak potešilo a naštartovalo, že do Vianoc musí byť dole ďalších 5 kg. Tak dnes začínam 90 mám jabĺčka, vajíčka a kur.vývar - hurá do toho! Držím všetkým palce - hlavne si verte a usmievajte sa aj keď sa to vždy nedá! Ahoj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ahojte dievčatá.
Som veľmi rada s akým krásny elánom idete do toho. Nebojte sa zvládnete to veď ste krásne a chudnete /už len v príprave na chudnutie - mozog to zaregistruje a ide do toho/.
Nezabudnite sa usmievať s úsmevom je život krajší a hlavne veselší!!!

Ozaj viete si predstaviť aké budú nádherné vianoce?

Veď len pri predstave dajme tomu nejakých 5-8 kilo za mesiac no povedzte nie je to krásny darček???
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Ahojček babuľky, prajem všetkým pekný a usmiaty začiatok týždňa. Včera som mala segedínskú polievku a dnes mám pizzu, neviem sko vy ale mne to zatiaľ chutí.
Viktória prajem, tých 75 kg do Vianoc, verím, že sa ti to podarí s úsmevom.
Lucuš, ak by sa podarilo nejakých tých 5-6 kg, tak to budú naozaj krásné Vianoce. Výdrž a chuť mi nechýba a k tomu dobrá nálada a úsmevm, s ktorým ste ma nakazili. Verím tomu, kto si pozrie túto stránku a má problém s nadváhou, neegzistuje aby sa nepridal, veď byť krásná a usmiata je úžasné, však dievčence. Žena vidí do hĺbky - muž do ďiaľky, tak dievčatá nech majú muži na čo krásné pozerať na Vianoce. Veselý a usmiatý deň babuľky.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Dostala som sa sem až dnes, no poviem vám keď idem na túto našu stránku mám hneď dobrú náladu /aj keď poviem po pravde ja ju mám asi stále/!?!

Jamija aj mne to jedlo chutí, veď sú tu len dobré veci správne skombinované.
Som veľmi rada, že naše rady sa zaplňujú a je nás čím ďalej tým viac - chceme byť krásne, chudé...

Podotknem, že všetky sme krásne, žiaduce a usmievajúce...!!!
A s dobrou náladou to ide veľmi dobre, tak sa usmievajte spolubojovníčky a zhadzujte roky nazberané kilečká.
Heslo dňa:
Nahodiť úsmev č.1 - Som krásna, šťastná, chudnem a mám véééľmi dobrú náladu a hlavne všetko sa mi darí!!!
Držte sa kočky spolu to zvládneme.
0 0
iveta22 iveta22

iveta22 je offline (nepripojený) iveta22

90-dňovú som vyskúšala cca 45 dní, je naozaj výborná, drží sa pomerne ľahko, nie je problém s hladom, váha ide dolu, cholesterol znižuje úplne zázračne aj bez cvičenia. Nevýhodu vidím však v tom, že je tam príliš málo bielkovín, čo v praxi údajne znamená, že odchádzajú viac svaly ako tuk a hrozí tak jojo efekt. Dočítala som sa z viacerých zdrojov, že primeraný príjem bielkovín je pre svaly veľmi dôležitý. Aj ovocie ráno je vraj nevhodné, hoci mne to celkom vyhovovalo. Túto diétu preto už nedržím, celkovo som schudla 15,5 kg a idem ďalej. Ak by som sa však v budúcnosti dostala do problémov, je to naozaj tá najľahšia diéta vzhľadom na výsledky, akú som doteraz absolvovala. A to som ich absolvovala neúrekom. Vrelo ju preto doporučujem, ale nie dlhodobo. Želám všetkým úspechy a poďme ďalej. Ani Vianoc sa netreba báť. Teraz som mala 2-týždňovú pauzu - neprejedala som sa, ale jedla som všetko - aj zákusky, aj klobásy, trvanlivý salám, zemiakové placky. Stačilo 2 dni a bolo všetko OK a váha ide ďalej veľmi dobre dole.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Aj ja som sa nad tým zastavila, bielkoviny len 1x za 4 dni.
Ale ako som čítala a prechádzala som jedlá, tak si myslím, je to tak prepočítané a hlavne vyskúšané, že je to asi v norme.
Napríklad mne to vyhovuje, niekedy som bola normálne závislá od mäsa a rôznych salámov ale teraz už nepotrebujem tak mäso ale mám zasa viac vitamínov, ktoré som predtým posúvala do úzadia.
Je to od uváženia každej z nás či jej to vyhovuje alebo nie.

Chcem sa popýtať a čo muži? ä

Je tu niekto, kto s nami chudne?
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Ahojček babuľky,
to som zvedavá, či sa niektorý ozve a prizná svoju nadváhu, oni totiž si myslia, že vyzerajú super aj z bruškom.
Zatiaľ sa držím, dnes som bola na návšteve u kamošky, piekla koláč, odolala som. Ešte že je v jedalníčku čokoláda. Chcem sa spytať, môže byť aj 75 % obsah prírodnej čokolády, ja ju mám rada.
Zajtra budú mať chlapy fazuľovú polievku a pod ňu, / ako hovorí Eva Krížiková, sú to široké rezance/ a kysnutý koláč smotanou a kôprom. Som zvedavá ako to zvládnem babuľky, mám chlebové placky.
Môžem povedať, že nepokúšajú ma zatiaľ žiadné prehrešky, to je asi s tým, že som po operáci pankeasu a vlastne stále by som sa mala stravovať dietne. Až teraz, keď mám toho syna chorého, tak som pridala maškrty a hlavne večer a už sú kilečká naviac a nie málo.
A teraz babuľky prajem pekný piatok a veľmi krátky. Ráno pozrite do zrkadla a úsmejte sa a povedzte si , som pekná, šťastná a som sexi.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Ináč babule tie chlebové placky - vlastne všetky tie placky sú výborné, čo vy na to???
Chlapy sa neozvú, veď to by museli priznať, že nie sú sto percentný!!!
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Aj ja som mala dnes chlebové placky, sú naozaj výborné.
Muži, muži, ktorý sa prizná, že má väčšie bruško ?
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

babulky, pred tyzdnom pri vyske 158cm = 54 kg, dnes 51
Sa tesim jak male decko z novej hracky
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Sysula a ako si sa k tomu dopracovala?
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

liduska
Sysula a ako si sa k tomu dopracovala?
"CICA NEŽER!"
Ale vážne, žiadna drastická diéta a uz vobec nie dodrziavana na 100%, jedla som mensie mnozstva v style delenej stravy, ale jedla som takmer vsetko okrem mastnych, tazkych, vyprazanych jedal a sladkosti.
Ak chces vediet priblizny jedalnicek poslem cez ss.
Pekny den
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

sysula keby si ho poslala aj mne???

Ja sa držím, teraz nepriberám, jem normálne ale po 90 dňovke omnohom menej!!!
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Ahojte babuľky, zatiaľ sa držím, ešte som sa nevážila, ale dodržiavam to čo je napísané v tej 90 dňovej diete a cvičím. A ako vy babuľky kilečká idú dolu? To aby sme boli do Vianoc ako gazeli.
Kedy ste sa prvý krát vážili, ešte som sa nevážila a som strašne zvedavá.
Zajtra mám krfiolovú polievku, už sa teším, ľúbim karfiol.
Mám rožteky z ovsených vločiek môžem ho namiesto chleba.Pridávam recept.
3 X pollitrový hrnček hladkej múky alebo zmiešať celozrnú s hladkou
3 x pollitrový krnček pšeničných otrub
za veľkú hrsť ovsených vločiek
1 kocka droždia do vlažnej vody, pridať troška cukru = kvások
1,5 dcl oleja
3 čajové lyžičky soli
podľa chuti a možnosti pridať semiačka - tekvicové, slnečicové, ľanové, sezamové, keď dáte 1 dcl zo všetkého je to najlepšie
Do múky pridáme otruby, kvások, olej, soľ, pridáme vlažnú vodu podľa potreby a miesime cesto, pridáme semiačka. Cesto má byť hladké a nie veľmi riedké, radšej hustejšie.
Cesto sa vyberie na dosku/ nevykysnuté/, rozdelíme na 3 časti, každá sa rozváľká na kruh a nožom na 8 trojuholníkov.
Na vymastenom plechu i necháte vykysnúť 30 minút, netreba ich ničím potierať.
Babuľky sú špiškové, dajte vedieť či ich môžem pri tejto diete.
Tak babuľky z úsmevom na ďalšie chudnutie.
0 0
ivička ivička

ivička je offline (nepripojený) ivička

Ahojte štíhlotky!!!!!!
Ja sa priznám neschudla som nič. lebo som nič nedodržala, ešte som aj oslavovala nového starostu a porušila som všetko čo sa dalo, ale polepším sa to som sľúbila sama sebe, veď chcem byť krásna no nie?
0 0
učtovníčka učtovníčka

učtovníčka je offline (nepripojený) učtovníčka

Babuľky, musím sa aj ja priznať že po sledovaní vašich príspevkov som sa rozhodla niečo so sebou robiť a tak dnes už 6-ty deň mám oddelenú stravu.
Bolo to rozhodnutie po preštudovaní 90-dňovej diety, ktorá sa mi pri mojom spôsobe práce zdá byť trochu náročnejšia na prípravu jedál. Preštudovala som na Porade odelenú stravu a začala som najskôr s ňou a po sviatkoch plánujem začať s 90 dňovkou. Živočíšny deň mi nejako menej vyhovuje na žalúdok ako rastlinný. A popritom som myslela že som mäsožravec,lebo za klobásu by som predala aj dušu-predtým. Snažím sa aj doma variť tak aby ma psychycky nezaťažovalo že niečo nemôžem, lebo to bol môj najväčší problém, že som stále myslela na to čo nemôžem až do zblbnutia. Rozhodla som sa zverejniť to aby ma to zaväzovalo dodržať keď vidím ako vám to ide a ste vlastne v tej istej "blbej" profesii ako ja. Takže žiadne výhovorky...
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

10 - ty deň a 4 kg dole
Ja viem ze samochvala smrdi, ale smutok znesies sam a o radost sa musis podelit.
Drzim palceky
Pekny den
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Po 6 týždňoch -4kg.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

sysula
"
Ak chces vediet priblizny jedalnicek poslem cez ss.
A prečo len cez SS a nie aj tu?
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Marína
A prečo len cez SS a nie aj tu?
Sľubujem, sľubujem, že len čo sa mi trošku uvoľnia fofry, tak to sem prilepím..teraz mam veľa práce. Polepším sa.
Pekný deň
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať