Zavrieť

Porady

"Žravosť"

Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Usporiadat
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Tak a posielam Vam slubenu dietu. Necerpala som so ziadnych kniziek, len som si prestudovala zopar knih o zdravej vyzive a delenej strave a prisposobila som tomu svoj jedalnicek. Nebudem rozpisovat, co kolko presne ktory den, lebo z toho co napisem som jedla to, na co som mala chut. Dolezite bolo jest pomaly,zapijat, nenahadzat jedlo do seba, tym padom som ovela menej zjedla, lebo ma to skor zasytilo, a nemala som pocit plnosti:
Priklad ranajok:
- ovocie (akekolvek a v akomkolvek mnozstve okrem bananov)
- jeden kusok celozrneho alebo grahamoveho chleba, alebo 1 pecivo (nie svetle ani tmave)
- jeden az dva platky tvrdeho syra, alebo
- jeden az dva platky chudej sunky, alebo
- nizkotucny tvaroh alebo jogurt, nie ovocny. Sem tam som si dopriala (nechcem robit reklamu) maly jogurtovy napoj, ktory vraj posilnuje imunitu
- zelenina, taktiez akakolvek a a v akomkolvek mnozstve
- k tomu caj(ak sladeny, tak len medom a s citronom)
- kava, s kofeinom bez mlieka a smotany, obcas trocha cukru
Priklad obeda:
- zeleninovy alebo kuraci vyvar bez cestovin
- kuracie prsia prirodne s brokolicou, al.
- ryza, al.
- zemiaky pecene na minime (asi 1 lyz.) olivoveho oleja
- cestoviny ( neviem presny nazov, su svetlo hnede) napr. s olivovym olejom a cesnakom, alebo len s mladou cibulkou a kyslo smotanou
- chude bravcove maso na prirodno ( dopriala som si len raz)
- ryba na citrone
- ku vsetkemu zelenina
- taktiez kava, caj, mineralka, 100% grepovy dzus riedeny s vodou
Priklad olovrant:
- ovocie, ovocie, ovocie ( hrozno, kiwi, pomaranc...)
- ak som obcas mala na nieco chut, tak som zobla, aj ked to nebolo najdietnejsie, napr. 1 kusok pizze, ale s mierou, a hlavne som si to nevycitala
Vecera:
- priblizne to iste ako na obed, ale maso, zemiaky a ryza len 1/2 mnozstvo
- obcas zeleninovy salat len s olivovym olejom
Kedze casto su to vecere v restavraciach, sem tam si doprajem 2 dcl bieleho sucheho vina( nie cervene)
Je mozne ze som nieco zabudla, ak Vas to zaujima, rada napisem.
Drzim vsetkym palceky SISA
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujeme Sisa. Myslím, že prirodzene si si vybrala potraviny tak, aby strava bola vyvážená a málo kalorická.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
sysula
Tak a posielam Vam slubenu dietu. Necerpala som so ziadnych kniziek, len som si prestudovala zopar knih o zdravej vyzive a delenej strave a prisposobila som tomu svoj jedalnicek. Nebudem rozpisovat, co kolko presne ktory den, lebo z toho co napisem som jedla to, na co som mala chut. Dolezite bolo jest pomaly,zapijat, nenahadzat jedlo do seba, tym padom som ovela menej zjedla, lebo ma to skor zasytilo, a nemala som pocit plnosti:
Priklad ranajok:
- ovocie (akekolvek a v akomkolvek mnozstve okrem bananov)
- jeden kusok celozrneho alebo grahamoveho chleba, alebo 1 pecivo (nie svetle ani tmave)
- jeden az dva platky tvrdeho syra, alebo
- jeden az dva platky chudej sunky, alebo
- nizkotucny tvaroh alebo jogurt, nie ovocny. Sem tam som si dopriala (nechcem robit reklamu) maly jogurtovy napoj, ktory vraj posilnuje imunitu
- zelenina, taktiez akakolvek a a v akomkolvek mnozstve
- k tomu caj(ak sladeny, tak len medom a s citronom)
- kava, s kofeinom bez mlieka a smotany, obcas trocha cukru
Priklad obeda:
- zeleninovy alebo kuraci vyvar bez cestovin
- kuracie prsia prirodne s brokolicou, al.
- ryza, al.
- zemiaky pecene na minime (asi 1 lyz.) olivoveho oleja
- cestoviny ( neviem presny nazov, su svetlo hnede) napr. s olivovym olejom a cesnakom, alebo len s mladou cibulkou a kyslo smotanou
- chude bravcove maso na prirodno ( dopriala som si len raz)
- ryba na citrone
- ku vsetkemu zelenina
- taktiez kava, caj, mineralka, 100% grepovy dzus riedeny s vodou
Priklad olovrant:
- ovocie, ovocie, ovocie ( hrozno, kiwi, pomaranc...)
- ak som obcas mala na nieco chut, tak som zobla, aj ked to nebolo najdietnejsie, napr. 1 kusok pizze, ale s mierou, a hlavne som si to nevycitala
Vecera:
- priblizne to iste ako na obed, ale maso, zemiaky a ryza len 1/2 mnozstvo
- obcas zeleninovy salat len s olivovym olejom
Kedze casto su to vecere v restavraciach, sem tam si doprajem 2 dcl bieleho sucheho vina( nie cervene)
Je mozne ze som nieco zabudla, ak Vas to zaujima, rada napisem.
Drzim vsetkym palceky SISA
Ďakujem, celkom mi to vyhovuje to zloženie stravy. Potrebovala by som schudnúť asi 5 kg.
Už som si kúpila aj 90-dňovku, chcem to skúsiť, delená strava mi vyhovuje, len treba začať.
Držím palce všetkým, čo to potrebujú ...
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ahojte chudnúce kočky, ja budem končiť 90 dňovku tesne pred vianocami, najprv som mala strach, že sa budem prepchávať / veď ako asi každý na vianoce/, ale teraz keď mám 90 dňovku, myslím, že to bude bez prežierania.
Tak mám zmenené stravovanie.
Ozaj neviete vyšla už 2 časť 90 dňovky?
Držím vám všetkým palce a hlavne nezabudnite sa usmievať, veď s úsmevom ide všetko ľahšie.
Držte sa sexice!?!
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Ahojte babuľky, prajem pekný chudnúci usmiaty deň. Lucuš dnes som objednávala pre 2 kamošky 90 dňovu rozlišovaciu dietu a hned som sa aj spýtala na 2 časť, povedali, že bude až v januári v predaji.
S úsmevom, úsmevom a ešte raz s úsmevom babuľky.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

A ja už som sa tešila, že nabehnem po skončení na druhú časť.

A ako sa vám všetkým darí???

Nezabudnite si veriť a usmievať sa s úsmevom ide všetko ľahšie!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ahojte spolubojovníčky!!!

Ako pokračujete v diétovaní?

Dufam, že ste to nevzdali! Veď nezabudnite spolu to zvládneme a všetko pojde ľahšie, len nahoďte úsmev.
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Ahojte babuľky!!!
Teším sa, že sa môžem pochváliť, aj keď som v sobotu na oslavách porušila večer a dala som si zákusok. Od 25.11.06 držím dietu a schudla som 5 kg.
Dúfam, že do vianoc ešte nejaké to kilečko zhodím a v šatách to bude už ináč vyzerať.
Ešte prajem všetkým pekné chudnutie a úsmev, úsmev, úsmev.
0 0
pps_57 pps_57

pps_57 je offline (nepripojený) pps_57

Zuckarin, tusim ze sa to tak vola je to z moruse a dostat v lekárni, popytaj sa... obcas si bachnem a ja a tsuim ze to pomaha...
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

pps_57
Zuckarin, tusim ze sa to tak vola je to z moruse a dostat v lekárni, popytaj sa... obcas si bachnem a ja a tsuim ze to pomaha...
Môžem sa spýtať na čo je to?
0 0
Tatiana Tatiana

Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

normálka
Nechcem v žiadnom prípade pribrať, tak Vám to posielam nie do hodiny ale do minúty.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ahojte kočky tak čo ako cez sviatky? Pokračujete v diétke?
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Ahojčeeeek v Novom Roku.
Dlho som tu nebola a tak Vám všetkým prajem v Novom Roku veľa zdravia, šťastia a pohody ako v práci tak aj v rodine.
Počas sviatkov som porušila dietu, nepribrala som,mrzí ma, že som neschudla,už mi to šlo tak dobre a tak začínam od začiatku tu 90 dňovú dietu.A čo vy babuľky vydržali ste.
0 0
Dafe Dafe

Dafe je offline (nepripojený) Dafe

Ahojte,
ja som cez sviatky prerusila dietku, nemalo byto zmysel sa trapit a pozerat na tie dobroty, myslim ze som pribrala, ale nie vela, nevazila som sa, inak od vcera som zacala zasa 90-dnovu. Dufam, ze teraz to uz neprerusim a vydrzim. Takze s chutou do chudnutia, drzim palce aj ostatnym, urcite to dokazem..
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

No cez sviatky by bolo ozaj nefér nedať si nejakú dobrotu aj ja som zhrešila, pribrala som asi 2 kilá, ale nie je to nič strašné. Takže kočky hor sa do chudnutia, držím nám všetkým palce. A hlavne nezabudnite na úsmev.
0 0
iveta22 iveta22

iveta22 je offline (nepripojený) iveta22

Aj mne sa podarilo pribrať 2,5 kg, ale hneď 27. som nabehla diétu a za 2 dni boli tieto ľahké kg dolu. Dnes mám o 5 kg menej a teším sa ako malá. Dá sa to, len treba chcieť. Držím všetkým spolutrpiteľkám palce.
0 0
DON DON

DON je offline (nepripojený) DON

nezer cica
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

DON
nezer cica
Akosi som nepochopila..............
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Ninna
Je to vynikajúca vec ktorú mi ponúkla kamarátka z Blavy. o výrobkoch spomínanej nemenovanej firmy sa nejdem rozpisovať kto chce cez súkromné správy dám presný názov firmy. Držím ju týždeň a zhodila som 3kg je to podľa mňa dosť hlavne pokiaľ to nebola ako v každej diete na začiatku iba prebytočná voda ale tuk. Papám iba raz denne a nepocitujem hlad čo pri mojich kilách je najpodstatnejšie, lebo ako ja hovorím čo si vychováte/obézne telo/ to musíte patrične aj chovať, lebo inak nastupujú vedľajšie účinky diét malátnosť, nervozita z poklesu cukru atď. Takže pokračujem druhý týždeň a dúfam že aj štiepim tuky.
Pokiaľ niekoho zaujíma výsledok môjho snaženia po 2 mesiacoch som zhodila 9kg. Už mesiac som pridružila LKVB6 a snažím sa nejesť toľko ako pred tým.
0 0
Martina 74 Martina 74

Martina 74 je offline (nepripojený) Martina 74

Ahojte,práve som objavila vaše príspevky o 90 dňovke a všetky som ich preštudovala.
Ja som túto 90- dňovku začala dodržovať od 5.1.2007 a vaše príspevky mi dodali neskutočne veľa elánu, hlavne od Lucuš. Len dúfam, že mi aj vydrží. Už som to raz skúšala , ale vydržala som to len mesiac. Vtedy som schudla 5 kg. Dúfam, že teraz to už vydržím za vašej podpory do konca. Potrebovala by som dať dole takých 15 kg. Inak mi tá strava celkom vyhovuje. Len občas ma prepadne hlad.Zatiaľ som to vydržala. a držím palce všetkým nech tiež vydržia až do konca.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať