Zavrieť

Porady

"Žravosť"

Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Usporiadat
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

ALDA
Dani, mám za chrbtom skriňu, po pravej strene zasa zrkadlo na chodbe samé zrkadlá atď..a kukám,kukám, že zatiaľ si aspom udržujem postavu
Potvrdzujem, odkedy Helku poznám, postavu si veľmi udržuje ... aj dobré srdiečko .
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Nika
No tak to ti už niet pomoci............................:p
Nikááááááááááá ,neber nám nádej. :p
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Výborné čítanie, malá ukážka:

No když vidím, jak ty lidi žerou, tak se nedivím, že jsou tlustý. Ale co já? Z čeho mám ty špeky doprdele já????

http://forum.living.cz/read.php?151,1706015,page=

Tady máte tu moji "zdravotní" rádobypovídku
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

No kočky, normálne kukám, koľko je tu ohlasov... a som rada, že v tom nie som sama . "Najlepšie" je, že mnoho z toho, čo sa tu popísalo som už vyskúšala, ale efekt žiadny . Skúšam piť veľa vody, jesť len jabĺčka, keď mám chuť na sladké atď., ale stále akosi nič. Vždy, keď idem cestou autobusom večer z práce, poviem si, že "tak dnes už nebudem nič jesť" a keď prídem domov, už aj kukám do chladničky. Nedávno som mala dosť stresujúce a zlé obdobie a nič som nemohla dať do úst (schudla som asi tak 6 kg), no a teraz sa mi to všetko vracia späť...
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

Danila
No tak zastav, lebo taká šanca schudnúť 6 kg sa Ti už nemusí naskytnúť. Ten stres využi aspoň na niečo pozitívne. Fakt skús jógu. Zopár minút denne. A úprimne. Tých 6 kg Ti závidím. Stresu mám dosť, a efekt opačný. Vždy priberiem. Tak sa radšej drž!
Ja som taký "divný človiečik" :p... keď mám problémy v citovej oblasti, tak chudnem a keď mám problémy a stresy v práci, doma atď., tak priberám. No a najhoršie je, že to chudnutie bolo u mňa nárazové a teraz sa asi prejavuje jojo efekt..... musím niečo robiť s mojou "pevnou" (slabou) vôľou
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

maryann
Ja som taký "divný človiečik" :p... keď mám problémy v citovej oblasti, tak chudnem a keď mám problémy a stresy v práci, doma atď., tak priberám. No a najhoršie je, že to chudnutie bolo u mňa nárazové a teraz sa asi prejavuje jojo efekt..... musím niečo robiť s mojou "pevnou" (slabou) vôľou
Tiež si myslím že je to o výdrži a pevnej vôli. Tiež mám dostatok pohybu a stále niekde "lietam" čo sa športu týka ale keď sa pozriem na seba tak výsledok nikde ale ani sa nečudujem ked dám večer o deviatej pizzu, prípadne "zožeriem" na posedenie celú čokoládu. Ale utešujem sa tým že aspoň sa držím na rovnakej úrovni a nepriberám.
Ale teraz som si povedala že to jedlo trochu obmedzím aspoň tak že vynechám večeru prípadne si dám len niečo lahké. A zatiaľ sa to darí pretože to naozaj chcem. Aj keď je to veľakrát ťažké. Ale postupne si telo navykne.
Len mám takú jednu zásadu, že pokiaľ si telo občas vypýta trochu čokolády alebo nejakú tú mlsku tak mu ju doprajem a nebudem sa trýzniť. Ale samozrejme nie každý deň
Tak držím palce a vydrž

PS: a potom existujú ešte také výnimky ako bude budúcotýždňová husacina. No nebudem sa tam pozerať na tie dobroty a doprajem si
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

katkaj
Tiež si myslím že je to o výdrži a pevnej vôli. Tiež mám dostatok pohybu a stále niekde "lietam" čo sa športu týka ale keď sa pozriem na seba tak výsledok nikde ale ani sa nečudujem ked dám večer o deviatej pizzu, prípadne "zožeriem" na posedenie celú čokoládu. Ale utešujem sa tým že aspoň sa držím na rovnakej úrovni a nepriberám.
Ale teraz som si povedala že to jedlo trochu obmedzím aspoň tak že vynechám večeru prípadne si dám len niečo lahké. A zatiaľ sa to darí pretože to naozaj chcem. Aj keď je to veľakrát ťažké. Ale postupne si telo navykne.
Len mám takú jednu zásadu, že pokiaľ si telo občas vypýta trochu čokolády alebo nejakú tú mlsku tak mu ju doprajem a nebudem sa trýzniť. Ale samozrejme nie každý deň
Tak držím palce a vydrž

PS: a potom existujú ešte také výnimky ako bude budúcotýždňová husacina. No nebudem sa tam pozerať na tie dobroty a doprajem si
Toto sa mi páči !
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

V mojom byte by ste zrkadlá márne hľadali jedno je v tmavej komore kto sa chce pozrieť nech si ho vytiahne ale hneď aj schová a druhé 5x10cm /okrem zrkadla v ktorom vidieť len po plecia/ v kúpelni.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Mám tiež taký problém žalúdok mám OK, ale oči mi stále jedia a ústa sa pridajú. Cez leto miesto toho aby som schudla som pribrala 3kg. Teraz som si povedala DOSŤ!!! A začala som CHUDNÚŤ týždeň len ovocie a zeleninu, musím to vydržať - lebo chcem. Po týždni si nasadím 90 dňovú diétu, videla som ju v TV MARKÍZA jedna kočka ju držala, nehladovala a hlavne SCHUDLA. Už ju mám kúpenú knižka stála okolo 300,- Sk ale stojí to zato. Držím palce aj tebe nech sa ti darí. Veď mi bacuľky musíme držať pri sebe. Maj sa.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

No babenky priznajte sa, čo práve teraz papkáte? Ja moravský koláčik.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Zdeni
No babenky priznajte sa, čo práve teraz papkáte? Ja moravský koláčik.
nepapáááám pijem minerálku a pracujem
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Keď ja mávam "žravé dni", tak "mlsnú" zaháňam tým,
že si idem umyť zuby. Mne sa to dosť osvedčilo, po chuti
zubnej pasty mám na hodinku-dve pokoj. A keď mlsná
nedá pokoj, tak buď podľahnem alebo umývanie
zubov zopakujem.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Zdeni
No baby, založili ste super tému. Teraz som ju zbadala a kým som prešla od začiatku po koniec tak som vyhladla. U mňa to vyzerá asi tak, že keď sadám k počítaču, tak si tu spravím miestečko, a naukladám si bložený chlebík, kávu, jogurtík, čokoládovú tyčinku, jabĺčko /keď ma chytia výčitky svedomia zo žravosti / - taký malý piknik. Alebo, stáva sa mi, že pizzu zapíjam čajom na chudnutie /pre dobrý pocit, že robím niečo aj pre chudnutie :p /, alebo oravskú slaninku jem s grahamovým rožkom.
Tak to si fakt dobrá, to som ešte neskúšala - čaj na chudnutie a k tomu pizzu. Aj ten grahámový rožok so slaninkou vyskúšam!
Ja som sa rozhodla, že každé ráno zjem jogurt - ja jogurty so srdca neznášam, ale tri dni sa mi to darí. Potom obedujem a po obede to ideéééééééé samá chladnička, šuflík kde ma malá sladkosti, špajza kde sú schované čokoládové polevy na zákusky a táák. Včera mi dokonca bolo tak zle z keksíkov, ktoré som popri účtu "zožrala" , že som myslela, že budem vraciať. A tak som sa aspoň na dnes rozhodla:
- ráno som mala zeleninu s vajíčkom na tvrdo, do obeda vydržím
(ale to ma môj drobček prehovára aby sme robili pirohy, dokonca som už vybrala múku) - ale asi nič robiť nebudem. Na obed si dám pekne zeleninovú polievku a poobede si dá ryžu - tá vraj prečisťuje. No ale ako to dopadne s tými pirohami - to vám ešte napíšem
Zatiaľ držím palce všetkým "žravkám" nech to dnes vydržia a poriadne sa zadržia pri vyjední všetkého dobrého!!!!
PAPA
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Nedávno som mala dosť stresujúce a zlé obdobie a nič som nemohla dať do úst (schudla som asi tak 6 kg), no a teraz sa mi to všetko vracia späť...[/quote]

Čo to bolo za obdobie, pošli ho aj ku mne, nech 6 kíl zhodím
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Aňuška
Keď ja mávam "žravé dni", tak "mlsnú" zaháňam tým,
že si idem umyť zuby. Mne sa to dosť osvedčilo, po chuti
zubnej pasty mám na hodinku-dve pokoj. A keď mlsná
nedá pokoj, tak buď podľahnem alebo umývanie
zubov zopakujem.
Tak to by som bola v tej kúpelni dosť často
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Aňuška
Keď ja mávam "žravé dni", tak "mlsnú" zaháňam tým,
že si idem umyť zuby. Mne sa to dosť osvedčilo, po chuti
zubnej pasty mám na hodinku-dve pokoj. A keď mlsná
nedá pokoj, tak buď podľahnem alebo umývanie
zubov zopakujem.

Aňuška tak toto sa mi páči , dnes zaručene vyskúšam!!!
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

Čo to bolo za obdobie, pošli ho aj ku mne, nech 6 kíl zhodím[/quote]

To obdobie neprajem nikomu - nešťastná láska . Naozaj to za tie zhodené kilá a nervy nestálo...
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Ja vám poviem, tie stresy v práci, to vám je požierač. Tak vyhladnete, že si musíte niečo dať. A kým niečo nezbodnete, to vás len ťahá a ťahá do chladničky a za sladkosťami a aj keď sa tomu chcem vyhnúť, dovtedy nemám pokoj, kým niečo nezmlsnem. Hotová katastrófa. Vtedy, keď niekto chudne, ja pekne pomaličky, potichučky priberám a potom sa čudujem, aký to mám tlsťučký zadok a ako ho rýchlo zakryť.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Vieš najviac ma rozčúli, keď vydím vychrdnutú riť ako sa prežiera a vôbec to na nej nie je vidno, ja celý svoj život diétujem a veľmi pomaličky ubúda po kilečkách ale ako sa povie keď neprší tak aspoň kvapká. Držte sa chudosti chtivé babuľky.
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

Lucuš
Vieš najviac ma rozčúli, keď vydím vychrdnutú riť ako sa prežiera a vôbec to na nej nie je vidno
Tak toto vie poriadne naštvať aj mňa!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať