Zavrieť

Porady

"Žravosť"

Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Usporiadat
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Najhoršie je, keď sa celý deň nič nezje, potom večer sa človek nevie "dojesť". Ak chcete schudnúť treba jesť 6x za deň ale vždy len toľko, čo sa vám vmestí na tanierik od šálky na kávu (podšálka). K tomu stačí denne 1 hod. rezkej chôdze. Vyskúšajte :p .
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

maryann
Ja som si včera povedala "A DOSŤ!!!", už nebudem toľko jesť. Ale ako som prišla domov, ani nechcite vedieť, čo všetko som do seba napchala... Potom som si zasa večer sama sebe nadávala, akú mám slabú vôľu a dnes sa cítim zle, lebo som ešte od včera prejedená. Mne už asi fakt nie je pomoci
Neboj spoločne to zvládneme!!!!:p :p :p
Vyhlásujem vojnu slabej vôli!!! Priáš sa????
Každý deň si napíšeme ako sa nám podarilo posilniť našu slabú vôľu ale nie ju posilniť jedlom, ale tým, že nič nezieme. A večer si povieme aké sme dokonalé a silné ženy!!!
Ideme na to????

Spoločne nám to pôjde lepšie! Vyhlásme tukom vojnu!!!!!

Na nás nemajú!!!!

KTO SA PRIDÁ

Alebo idem do toho opäť sama
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

toria
Neboj spoločne to zvládneme!!!!:p :p :p
Vyhlásujem vojnu slabej vôli!!! Priáš sa????
Každý deň si napíšeme ako sa nám podarilo posilniť našu slabú vôľu ale nie ju posilniť jedlom, ale tým, že nič nezieme. A večer si povieme aké sme dokonalé a silné ženy!!!
Ideme na to????

Spoločne nám to pôjde lepšie! Vyhlásme tukom vojnu!!!!!

Na nás nemajú!!!!

KTO SA PRIDÁ

Alebo idem do toho opäť sama
Tak to som rada, že si to takto pekne vymyslela . Takže už sme dve a ideme na to. Ja ale nemám internetové pripojenie doma, takže sa budeme priebežne informovať počas pracovnej doby, súhlasíš?
Čo navrhuješ, ako sa budeme stravovať? Od koľkej hodiny večer už nedáme do úst ani omrvinku?
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

maryann
Tak to som rada, že si to takto pekne vymyslela . Takže už sme dve a ideme na to. Ja ale nemám internetové pripojenie doma, takže sa budeme priebežne informovať počas pracovnej doby, súhlasíš?
Čo navrhuješ, ako sa budeme stravovať? Od koľkej hodiny večer už nedáme do úst ani omrvinku?
Keďže sme začiatočníčky po 18 hodiny nič, iba voda a čaj. Naraňajkujeme sa tak primerane aby si nemala pocit preplnenosti, potom nejaký jogurtík, obed bez polievky ale pozor nedojesť (niekde som čítala, že správna dáma nedojedá), alebo len hustú polievku ku ktorej si už nedáme chlebík, potom nejaké ovocko alebo zeleninu (ale pozor nie veľa aby sa s nás nestali vegetariáni) a na večeru niečo dobré - cestoviny, ryžu.
Talianky sú chudé a u nich je to tak, že moc neraňajkujú, obed len taký aby sa povedalo a večera švédske stoly pod ktorými praskajú nohy!

Takže asi takto, ak máš nejaký plán Ty, šup sem s ním. Ja si teraz nachystám čajík a dám si jeden chlebík s máslom a s paradajkou, no možno si dám dva! Nemôžem predsa do toho hneď tak vhupnúť. Vždy keď niečo zjem napíšem, ak budem môcť.

Poprajme si veľa šťastia KOLEGYNKA
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

toria
Keďže sme začiatočníčky po 18 hodiny nič, iba voda a čaj. Naraňajkujeme sa tak primerane aby si nemala pocit preplnenosti, potom nejaký jogurtík, obed bez polievky ale pozor nedojesť (niekde som čítala, že správna dáma nedojedá), alebo len hustú polievku ku ktorej si už nedáme chlebík, potom nejaké ovocko alebo zeleninu (ale pozor nie veľa aby sa s nás nestali vegetariáni) a na večeru niečo dobré - cestoviny, ryžu.
Talianky sú chudé a u nich je to tak, že moc neraňajkujú, obed len taký aby sa povedalo a večera švédske stoly pod ktorými praskajú nohy!

Takže asi takto, ak máš nejaký plán Ty, šup sem s ním. Ja si teraz nachystám čajík a dám si jeden chlebík s máslom a s paradajkou, no možno si dám dva! Nemôžem predsa do toho hneď tak vhupnúť. Vždy keď niečo zjem napíšem, ak budem môcť.

Poprajme si veľa šťastia KOLEGYNKA
Ok, celkom sa mi to pozdáva . Len sa bojím, aby som to po tej 18. hodine vydržala. Mám dosť nepravidelné stravovanie a väčšinou to doháňam všetko večer, čo vôbec nie je správne ! Takže držme si palčeky navzájom a pripíjam (bylinkovým čajíkom) na to aby sme našu slabú vôľu zmenili na pevnú :p.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

maryann
Ok, celkom sa mi to pozdáva . Len sa bojím, aby som to po tej 18. hodine vydržala. Mám dosť nepravidelné stravovanie a väčšinou to doháňam všetko večer, čo vôbec nie je správne ! Takže držme si palčeky navzájom a pripíjam (bylinkovým čajíkom) na to aby sme našu slabú vôľu zmenili na pevnú :p.
idem na tie raňajky, neskôr sa ozvem!
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

toria
idem na tie raňajky, neskôr sa ozvem!
Dobrú chuť
0 0
dadia1 dadia1

dadia1 je offline (nepripojený) dadia1

ženy !!!!

pridávam sa k vam.
ale čo ranna kavička???? tu si nesmiem dat? ja som si dala na ranajky BeBE dobre rano. ale neviem ako to bude po tej 18 . hodine
to je moj kritický čas žravosti.
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

dadia1
ženy !!!!

pridávam sa k vam.
ale čo ranna kavička???? tu si nesmiem dat? ja som si dala na ranajky BeBE dobre rano. ale neviem ako to bude po tej 18 . hodine
to je moj kritický čas žravosti.
Vitaj v klube ! Ja veľmi nie som kávičkový typ, takže v tomto ti neporadím. Mne sa z kávy trasú ruky a búši mi srdce, preto sa jej snažím vyhýbať, aj keď , občas si ju musím dať, aby som v práci nezaspala .

PS: A s tým "žravým večerným časom" to bude dosť veľký problém aj pre mňa .
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ahojte, pridávam sa k vám, sama sa snažím už niekoľko rokov. Keď som schudla 2x som otehotnela a malá má už 5 rokov a ja nemám takú váhu ako by som si priala. I keď som posledné 2 roky schudla 10 kg, ale chcem pokračovať s vami sa mi to určite bude dariť.
Ozaj nečítali ste Editu Sipeky? Mám od nej všetky knihy aspoň sa poriadne zasmejem keď čítam, snažím sa robiť podľa nej ale nedarí sa.
0 0
dadia1 dadia1

dadia1 je offline (nepripojený) dadia1

počuj Lucuš !!!

a ako sa ti podarilo schudnut tych 10 kg???? prezrad ! porad !
to by ma zaujimalo. tych 10 kg by mi stačilo zhodit.
vdaka vopred
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

No prvý krok: pozrela som sa na seba do zrkadla, poviem ti bol to šok, vieš po dvoch deťoch, kúpila som si Sipeky a dookola čítala nemohla som pochopiť ako mohla ona schudnúť okolo 40kg,začala som sa kontrolovať, malé porcie viac ráz za deň, ale mala som obdobie aj delenej stravy. Medzi moje dni patrí ovocný, zeleninový deň a snažím sa 1 deň v zýždni mať úplnú hladovku len voda. dá sa to odstrašujúce ale poviem Ti dá sa to vydržať, no musíš veľa piť. Ale aj popustím, bola som na dovolenke, tam sa človek nekontroluje povedala som si čo má človek zo života stále sa drezíruje tak som popustila. No to som nemala robiť pribrala som 2 kg, tak teraz som zasa nabehla na svoj stereotip dala som si týždeň ovocno zeleninový a kúpila som si knižku 90 dňová diéta a po týždni sa do nej pustím.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

dadia1
ženy !!!!

pridávam sa k vam.
ale čo ranna kavička???? tu si nesmiem dat? ja som si dala na ranajky BeBE dobre rano. ale neviem ako to bude po tej 18 . hodine
to je moj kritický čas žravosti.
Ty si nejaká iná, že BeBE dobré ráno!

No čo už vitaj medzi nami, nebuď až taká zdravá, ja totiž takéto hlúposti nemám rada. Jasné, že kávičku dáme, ja som mala meltu s medom a mliekom.
Takže ideme nata babulky!!!!!!
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Lucuš
Ahojte, pridávam sa k vám, sama sa snažím už niekoľko rokov. Keď som schudla 2x som otehotnela a malá má už 5 rokov a ja nemám takú váhu ako by som si priala. I keď som posledné 2 roky schudla 10 kg, ale chcem pokračovať s vami sa mi to určite bude dariť.
Ozaj nečítali ste Editu Sipeky? Mám od nej všetky knihy aspoň sa poriadne zasmejem keď čítam, snažím sa robiť podľa nej ale nedarí sa.
Vitaj, hoď nejake triky od Edity, ja som kedysi držala tú dietu ktorú propaguje, že nemôžeš 4 hodiny jesť a veru, že som schudla. Ani ja som po malej není žiadna sexica. Keď som bola tehotná pribrala som 16 kíl a podarilo sa mi byť bez šiestich a potom som zasa pribrala. Takže neviem čo so sebou
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Bez kávy by som nemohla byť ani ja, ráno ako otvorím oči hneď zalievam kávu to je jedno či sú 3 hodiny ráno, káva musí byť
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Dievčence dávam Vám do pozornosti tému delená strava. Je tu na Porade rozoberaná a viac krát som do nej prispela.
Po rodinných problémoch a jednom skúšaní rifiel, kedy som vyhodila rifle cez plafón kabínky von a skoro odpochodovala z Tesca v spodnom prádle(taká som bola rozzúrená na to zrkadlo ) som sa rozhodla začať s delenou stravou podľa Lenky Kořínkovej. Za 3/4 roka som schudla 8 kg a potom ešte 3. Takže spolu 11 kg a budú to už 3 roky čo sa moja hmotnosť drží v norme. Snažím sa deliť, samozrejme s malými prestávkymi, kedy sa musím vždy vrátiť k takémuto stravovaniu, lebo sa cítim oveľa lepšie a tie 1-2 kg idú rýchlo dolu. Nepoznám čo je to hlad a ani netreba po 18 hodine nejesť. Stačí jesť podľa toho, aký deň máte. Ak máte chuť, skúste.Ja mám s takýmto stravovaním iba dobré skúsenosti a hlavne netreba nič vynechať, iba dobre skombinovať.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Edita, no mne osobne sa páči jej humor v knihách, to sa nasmejem.
Neviem však pochopiť ona píše že jesť keď si hladná je jedno či je to aj o 11 v noci, tak keby ja som jedla keď som hladná tak mám 100 kg, lebo ja pociťujem hlad práve večer, cez deň to prejde Ok, ale keď som doma už mi pusa plieska. Myslím, že je to asi v mozgu treba si naprogramovať CHUDNEM a ozaj chudnem. Čo myslíš keď vidíš tie trasorítky ktoré zjedia na posedenie hlavný chod a ešte si na to dajú zmrlinový pohár so šľahačkou a okorenia to tortou, ako by museli vyzerať? Asi majú naprogramované NEPRIBERIEM:p
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Lucuš
Myslím, že je to asi v mozgu treba si naprogramovať CHUDNEM a ozaj chudnem. :p
Ja mám asi nejaký divný mozog. Jak si poviem chudnem, hneď mám 2 kg naviac. A to ešte ani nezačnem. Ako keby sa bál či čo?!....
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

Nika
Ja mám asi nejaký divný mozog. Jak si poviem chudnem, hneď mám 2 kg naviac. A to ešte ani nezačnem. Ako keby sa bál či čo?!....
Tak to sme na tom úplne rovnako. Ten môj je tiež nejaký "iný"
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

No môjmu mozgu to programujem stále a on mi stále programuje chcem jesť, no tak si vyber chudnúť alebo jesť?
Ale povedzme si pravdu ja veľmi rada jem, ako ste na tom vy?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať