Zavrieť

Porady

"Žravosť"

Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Usporiadat
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Ahoj som rada, že si sa ozvala. Bola som tu cez víkend a nikde nikoho. No ja som sa držala v celku dobre. Neprejedala som sa a keď sme včera boli u nás vo Frite na hranolčeky, manžel na dvojitý hot-dog ja som si dala len zelený čaj. Takže som bola celkom dobrá, až sa môj milovaný čudoval.

Tak poďme spolu na tú 90 dňovku. Napíš čo treba. Vieš len ja som dnes už jedla. Ale dala by som si už dnes len také niečo diétne. Tak píš čo zajtra teda najbližších 4 dní.

PAPA
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Vieš nemám to tu pri sebe, ale idem na poštu, tak zbehnem pre to a presne ti napíšem čo treba, som veľmi rada, že ideš so mnou do toho, aspoň sa budeme kontrolovať, kdesi som čítala, že keď nastupuješ na diétu nemáš byť nikdy sama, vo dvojici to ide lepšie.
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Lucuš
Vieš nemám to tu pri sebe, ale idem na poštu, tak zbehnem pre to a presne ti napíšem čo treba, som veľmi rada, že ideš so mnou do toho, aspoň sa budeme kontrolovať, kdesi som čítala, že keď nastupuješ na diétu nemáš byť nikdy sama, vo dvojici to ide lepšie.
babenky pridavam sa k vam, len neviem - neviem, ci to dokazem..
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Lucuš
Vieš nemám to tu pri sebe, ale idem na poštu, tak zbehnem pre to a presne ti napíšem čo treba, som veľmi rada, že ideš so mnou do toho, aspoň sa budeme kontrolovať, kdesi som čítala, že keď nastupuješ na diétu nemáš byť nikdy sama, vo dvojici to ide lepšie.
A vieš čo mali by sme na to nabehnúť aj Sipekyovskou formou. Každý večer zaspávať s tým, že sme krásne a schudnuté. Navodiť si "systém" na aktívne chudnutie. Zajtra ráno sa odvážiť a na váhu sa postavíme až v pondelok ráno. Súhlasíš? Ja tiež pôjdem niečo vybavovať, ale budem rada ak to pošleš ešte pred obedom aby som si na zajtra nakúpila v čase obedu ingrediencie.

Zatiaľ pa, a ozývaj sa mi priebežne, ako to zvládaš. Kľudne aj SS.

Ozaj a čo vy babulky, nepridáte sa k nám???????????????????????
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

sysula
babenky pridavam sa k vam, len neviem - neviem, ci to dokazem..
Vitaj, a nezahadzuj šancu hneď na začiatku. nemôžeš to brať negativisticky!!!!
Ideme na to a BABULE SCHUDNEME!!! Verím nám!
Spoločne to :p z v l á d n e m e :p
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

Ahojte kočky,

tak konečne som sa dnes dostala na túto stránku...
Musím sa vám priznať, že cez víkend som nedodržala to, čo sme si sľúbili - nejesť po 18. hodine . Najhoršie na tom je to, že cez deň sa kontrolujem, držím sa a keď príde večer, neviem čo so sebou . Ako prekonať svoju slabú vôľu?
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Berieme všetky, ktoré majú dobrý úmysel schudnúť aj keď si neveríte, časom spoločne uveríme, že sa to dá. SCHUDNEME!!!
Takže 1 deň: BIELKOVINOVÝ
Raňajky: 2 pomaranče alebo 2 kiwi alebo sezónne ovocie
Obed:
Suroviny:
1 väčšie kuracie prsia bez kože, polievková zelenina, 1 väčší baklažán, 1 paradajka alebo 1PL kečupu, 1/2 ČL oregana a rozmarínu, 1 strúčik prelisovaného cesnaku, petrž. vňať, 2PL olivového oleja, soľ, ml. čierne korenie, suroviny na šalát
Postup:
Oliv. olej zmiešajte s oreganom, rozmarínom a prelis. cesnakom, baklažán narežte na hrub. plátky, ktoré potriete vopred pripraveným olejom a opečiete z oboch strán, opečené baklažány obložte nakrájanou paradajkou alebo potriete kečupom a posypte petrž. vňaťou. Kuracie prsia varíte vo vode spolu s pol. zeleninou, uvarené mäso naráchlo opečte na panvici, kde ste piekli plátky baklažánu.
Pripravte si čerstvý šalát a zjedzte ho s krajcom chleba samozrejme celozrnného. po obede vypite 3dl čistého vývaru, v ktorom sa varilo mäso.
Večera:
To isté ako obed, len polovičná porcia, bez vývaru a chleba.
Nezabudnite denne vypiť 2l vody alebo nesladenného čaju.
Mäso môže byť aj chudé hovädzie, bravčové, zajačie...
Namiesto mäsa môžete zjesť 2 vajcia, syr, tvaroh v rovnakom množstve ako mäso.
Tak babule držme si navzájom palce a podarí sa to!!!
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

maryann
Ahojte kočky,

tak konečne som sa dnes dostala na túto stránku...
Musím sa vám priznať, že cez víkend som nedodržala to, čo sme si sľúbili - nejesť po 18. hodine . Najhoršie na tom je to, že cez deň sa kontrolujem, držím sa a keď príde večer, neviem čo so sebou . Ako prekonať svoju slabú vôľu?
To poznám aj mne sa to nepodarilo dodržať v sobotu ale v nedeľu to bolo o.k. Pridaj sa k nám na tú 90 dňovku
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Lucuš
Berieme všetky, ktoré majú dobrý úmysel schudnúť aj keď si neveríte, časom spoločne uveríme, že sa to dá. SCHUDNEME!!!
Takže 1 deň: BIELKOVINOVÝ
Raňajky: 2 pomaranče alebo 2 kiwi alebo sezónne ovocie
Obed:
Suroviny:
1 väčšie kuracie prsia bez kože, polievková zelenina, 1 väčší baklažán, 1 paradajka alebo 1PL kečupu, 1/2 ČL oregana a rozmarínu, 1 strúčik prelisovaného cesnaku, petrž. vňať, 2PL olivového oleja, soľ, ml. čierne korenie, suroviny na šalát
Postup:
Oliv. olej zmiešajte s oreganom, rozmarínom a prelis. cesnakom, baklažán narežte na hrub. plátky, ktoré potriete vopred pripraveným olejom a opečiete z oboch strán, opečené baklažány obložte nakrájanou paradajkou alebo potriete kečupom a posypte petrž. vňaťou. Kuracie prsia varíte vo vode spolu s pol. zeleninou, uvarené mäso naráchlo opečte na panvici, kde ste piekli plátky baklažánu.
Pripravte si čerstvý šalát a zjedzte ho s krajcom chleba samozrejme celozrnného. po obede vypite 3dl čistého vývaru, v ktorom sa varilo mäso.
Večera:
To isté ako obed, len polovičná porcia, bez vývaru a chleba.
Nezabudnite denne vypiť 2l vody alebo nesladenného čaju.
Mäso môže byť aj chudé hovädzie, bravčové, zajačie...
Namiesto mäsa môžete zjesť 2 vajcia, syr, tvaroh v rovnakom množstve ako mäso.
Tak babule držme si navzájom palce a podarí sa to!!!

Lucuš a toto ideme jesť 4 dni????
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Maryann pridaj sa k nám spolu to zvládneme!!!
2 deň. Škroby
Raňajky:
ovocie 2 kusy alebo 1 banán nakrájaný na kolieska /banán je treba jesť vidličkou/
Segedínska polievka
Obed:40 dag kyslej kapusty, 3 zemiaky, 1ČL oliv. oleja, 1 menšia cibuľa, 1 strúčik cesnaku, 1PL ml. sladkej papriky, 1 PL paradajkového pretlaku, rasca, bob. list, soľ, celé čier. korenie, 7 dl zeleninového vývaru ak nemám vývar, dám si zeleninový masox
Postup:
Cibuľu poražiť na oleji, pridať cesnak, 1PL parad. pretlaku, ml. papriku a ostatné koreniny, zaliať zeleninovým vývarom, keď začne vrieť pridať na kocky nakrájané zemiaky a nakoniec kyslú kapustu, podľa chuti osoliť, zjedzte s krajcom chleba.
Večera:
Rovnaká ako obed len 1/2 porcia.
Naposledy upravil Lucuš : 25.09.06 at 10:48
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

toria
Lucuš a toto ideme jesť 4 dni????
Neboj sa budem pokračovať a popíšem ostatné dni, to isté by som nevydržala jesť ani ja.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Lucuš
Neboj sa budem pokračovať a popíšem ostatné dni, to isté by som nevydržala jesť ani ja.
Myslíš, že keď zmením kuracie prsia za morčacie, bude to zlé? Mám totiž v doma na rozmrazenie jedny.
Nemusela by som bežať kúpiť kuracie.

Ináč zdá sa mi to dodržateľné. Idem do toho bez strachu, že to nevydržím. Len musíš vždy napísať stravu aspoň na dva dni dopredu, aby som nechodila stále do obchodu - potom kupujem sladké zbytočnosti!
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

a co v pripade, ze nejaku ingredienciu "nemusim"?? Vynecham, alebo mas v tej knihe aj nejaky nahradny receptik?
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

3 deň: Uhľohydráty
Raňajky: 1 strapec hrozna alebo ovocie ktoré máte doma
Obed: Piza s paradajkovou omáčkou
Suroviny: 25 dag. múky ja si kupujem celozrnnú,1,5 dag droždia, polovica 1ČL cukru, štipka soli, vlažná voda, 4 Pl paradajkového pretlaku alebo čerstvé paradajky, 1 ČL oliv. oleja, koreniny podľa chuti
Postup: Klasický kvások, pridáme suroviny, cesto a necháme nakysnúť, Zĺahka rozvaľkať a natrieť zmesou paradaj. pretlaku a olivového oleja, ja si dám do zmesy zároveň koreniny., ak budete hladné môžete si urobiť aj zeleninový šalát
Cesto na pizzu si môžete aj kúpiť.
Večera: tu je naše obľúbené: :p 1 kus torty alebo 3 kopčeky zmrzliny a 1 tablička čokolády/ to je asi 1 daf kúsik z 10 dag čokolády /
Nezabudnite veľa piť.
Naposledy upravil Lucuš : 25.09.06 at 10:49
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

toria
Myslíš, že keď zmením kuracie prsia za morčacie, bude to zlé? Mám totiž v doma na rozmrazenie jedny.
Nemusela by som bežať kúpiť kuracie.

Ináč zdá sa mi to dodržateľné. Idem do toho bez strachu, že to nevydržím. Len musíš vždy napísať stravu aspoň na dva dni dopredu, aby som nechodila stále do obchodu - potom kupujem sladké zbytočnosti!
Môžeš zmeniť mäso len musí byť chudé bez kože
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

sysula
a co v pripade, ze nejaku ingredienciu "nemusim"?? Vynecham, alebo mas v tej knihe aj nejaky nahradny receptik?
Zmeníš si tu záleží na tom, že keď je deň bielkovín jeme mäso, alebo tvaroh, vajíčka,syr, mliečne výrobky a hlavne veľa zeleninového šalátu, keď sú škroby môžeš si zameniť napr. za fazuľu, hrach, sóju, šošovicu, cícer, ryžu, zemiaky a zasa veľa zeleniny
To čo budeš jesť na obed vždy musíš jesť na večeru len 1/2 množstvoKeď je deň uhľohydrátov možeš si zameniť a jesť cestoviny s rôznymi zel. omáčkami akékoľvek slané pečivo nekysnuté vo veľkosti pizze, no večera musí byť sladká torta, zmrzlina
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Tak čo kočky ako sa Vám to zatiaľ pozdáva?
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Lucuš
Tak čo kočky ako sa Vám to zatiaľ pozdáva?
Zatiaľ celkom pohoda. Uvidíme v piatok. Není tu osoba, ktorá by nám to varila a rozvážala????
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kočky,neprečítala som celú tému,ale myslím,že to je tzv. uhľohydrátová dieta ,alebo sa mýlim? Ak je to ona,pozrite sa v akom stave sú vaše vlasy teraz a potom ich porovnajte, keď dietu ukončíte ,aby ste náhodou neostali ako Dr Atkinson /neviem ,či som nepoplietla jeho meno / bez svojej hrivy. Pozor! A to vôbec nie je poplašná správa od "Jahodovej".
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

toria
Zatiaľ celkom pohoda. Uvidíme v piatok. Není tu osoba, ktorá by nám to varila a rozvážala????
O to sa už musíme postarať sami, ale podľa mňa to je to najjednoduchšie, to najťažšie nás všetky čaká a to naša pevná vôľa!:p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať