Zavrieť

Porady

"Žravosť"

Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť?
Usporiadat
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Melnick
Kočky,neprečítala som celú tému,ale myslím,že to je tzv. uhľohydrátová dieta ,alebo sa mýlim? Ak je to ona,pozrite sa v akom stave sú vaše vlasy teraz a potom ich porovnajte, keď dietu ukončíte ,aby ste náhodou neostali ako Dr Atkinson /neviem ,či som nepoplietla jeho meno / bez svojej hrivy. Pozor! A to vôbec nie je poplašná správa od "Jahodovej".
Nie, nieje to uhľohydrátová diéta, tu sa striedajú všetky potraviny, takže neješ stále len uhľohydráty.:p
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Ahoj, akurát si idem vytlačiť dnešný receptík a navariť si vytlačím hneď aj receptík na zajtra aby som vedela čo si mám kúpiť. Držím nám palce!!!
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Urobila som si miestečko v počítači a tie receptík si v ňom ukladám, to preto, že o 90 dní budem minimálne o 5 kg lahšia a keď mi bude niekto závidiem, proste mu ju vytlačím a budem sa tváriť ako hrdina.

Lucuš aké su ďalšie recepty???? Dnes som doma tak by som ich všetky aspoň prekopírovala. Ale aj tak ďakujem.

Babule a nezabudnite pri pohľade do zrkadla povedať: "Ahoj Ty si nejaká iná, nejaká krajšia a nejaká schudnutejšia, Ty sa mi teda páčiš!"
Idem jej to hneď povedať aj keď moje mastné vlasy budú tvrdiť niečo iné.
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

Kočky, normálne vás obdivujem . Mne to s tou 90-dňovou diétou asi veľmi nevýjde. Domov prichádzam z práce až o 18,30 hod. a to už nestíham nič vyvárať na ďalší deň a o takomto čase by som už ani nemala jesť (aj keď sa mi to nedarí dodržiavať ). Ja sa snažím jesť menšie porcie ako predtým a veľa piť. Dúfam, že aspoň takto sa niečo zlepší a budem sa cítiť fajn. Začínam trošku aj s delenou stravou, takže uvidíme.... Držme si navzájom palčeky

P.S.: čo si dáte dnes na obed? Ja uvažujem o kuracom rizote (môže byť?)
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ahojte kočky, ja som dnes začala deň jabĺčkom, ráno som vstala a hovorím tej panej v zrkadle si krásna ale ešte ťa veľmi nepoznám keď ubudnie kilečiek budem to opäť ja skoro ráno som si navarila obed, no ja vám poviem už sa mi naň zbiehajú slinky.
a kočky ak nemáte možnosť variť si podľa tohto, stačí keď dodržíte dni ako idú po sebe, 1 deň Bielkoviny, 2 deň Škroby, 3 deň Uhľohydráty, 4 deň Vitamíny, môžete si zamieňať potraviny ale ráno treba jesť 90 dní len ovocie a potom sa už pridržiavať tejto schémy.:p
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

maryann
Kočky, normálne vás obdivujem . Mne to s tou 90-dňovou diétou asi veľmi nevýjde. Domov prichádzam z práce až o 18,30 hod. a to už nestíham nič vyvárať na ďalší deň a o takomto čase by som už ani nemala jesť (aj keď sa mi to nedarí dodržiavať ). Ja sa snažím jesť menšie porcie ako predtým a veľa piť. Dúfam, že aspoň takto sa niečo zlepší a budem sa cítiť fajn. Začínam trošku aj s delenou stravou, takže uvidíme.... Držme si navzájom palčeky

P.S.: čo si dáte dnes na obed? Ja uvažujem o kuracom rizote (môže byť?)
No kuracie rizoto, skús jesť len mäso so zeleninou, aby si dodržala bielkovinový deň, ak sa ti to nedá tak si daj len polovičnú porciu rizota so zeleninou, držím nám palce sexice.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

:p 4deň Vitamíny
Raňajky: 1 mango alebo šálka čerstvých jahôd alebo ovocie podľa výberu
Desiata: pohár ovocného alebo zeleninového džúsu.
Obed: Zapečené ovocie
Do misy na pečenie položíte mesiačiky olúpaného pomaranča, na kolieska banán, 2 kiw, 2 vykôstkované ringloty a šálku malín, ak neni uvedené ovocie jednoducho ho nahraďte. Všetko spolu zalejte šťavou z 1 pomaranča a premiešajte, dáme pokrievku pečieme v rúre asi 7 min. pri 190.
Olovrant: 6 jadier vlašských orechov, šálka čaju.
Večera: roztlačený banán posypaný orechmi.
Kočky možnože by nebolo zlé pozrieť sa v kníhkupectve po tejto brožúrke, je tu písaný uvod, ktorý ako som počula v telke treba aj 5x prečítať snáď aby si to náš drahý mozog zapamätal, volá sa 90 - dňová Rozlišovacia diéta od Brada Hrobat, Mojca Poljanšek, chutné jedlá na 90 dní.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Lucuš
Ahojte kočky, ja som dnes začala deň jabĺčkom, ráno som vstala a hovorím tej panej v zrkadle si krásna ale ešte ťa veľmi nepoznám keď ubudnie kilečiek budem to opäť ja skoro ráno som si navarila obed, no ja vám poviem už sa mi naň zbiehajú slinky.
a kočky ak nemáte možnosť variť si podľa tohto, stačí keď dodržíte dni ako idú po sebe, 1 deň Bielkoviny, 2 deň Škroby, 3 deň Uhľohydráty, 4 deň Vitamíny, môžete si zamieňať potraviny ale ráno treba jesť 90 dní len ovocie a potom sa už pridržiavať tejto schémy.:p
Aj ja som začala deň jabĺčkom a predstavte si, že som naladená a nadstavená na to , že nie som hladná. Namiesto baklažánu som si otrhla v záhrade cukinu, aj tú môžem skonzumovať rovnakým spôsobom. Tiež sa mi už zbierajú slinky. Ale idem sa napiť minerálky aby som vypila ďalší pohár. Zatiaľ sa mi to pozdáva som super naladená a nie som hladná!!!!!!!!!

Takže chudnime babuľky, chudnime!!!!:p :p :p
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Kočky možnože by nebolo zlé pozrieť sa v kníhkupectve po tejto brožúrke, je tu písaný uvod, ktorý ako som počula v telke treba aj 5x prečítať snáď aby si to náš drahý mozog zapamätal, volá sa 90 - dňová Rozlišovacia diéta od Brada Hrobat, Mojca Poljanšek, chutné jedlá na 90 dní.[/quote]

Nedá sa ti to zoscanovať????

Som odvážna o toto ťa prosiť čo???
0 0
margaretka50 margaretka50

margaretka50 je offline (nepripojený) margaretka50

zaves si do chladničky plavky
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Nedá sa ti to zoscanovať????

Som odvážna o toto ťa prosiť čo???[/quote]

Je to v pohode ale nanešťastie máme pokazený scaner. Smola čo?
Tak sa držte, kočky a ako hovorí Papeky a nežer!!!
Naposledy upravil Lucuš : 26.09.06 at 11:25
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

margaretka50
zaves si do chladničky plavky
Super nápad.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

margaretka50
zaves si do chladničky plavky

Si dobrá určite máš 50 kg aj s topánkami a naše problémi nepoznáš
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Aby som nezabudla obed a večeru sa pokús si prispôsobiť v rovnakom čase /snáď aby telo neostalo šokované/ Ak by si porušila a potajomky si si zamaškrtila nič to od ďalšieho dňa úpokračuješ ako by sa nič nestalo, veď ty aj ja to predsa DOKÁŽEME!!!
Už je tu náš čas tak dobrú chuť, pochuť si.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

No ja som už poobede. Neviem čím to bude ale cuketa zhorkla. Tak som si teda dala zeleninku s prsíčkami a celozrnú malú žemličku. No a zapila som vývarom. Čudujem sa ale zasítilo ma to. Takže dnes som mala na raňajky jabĺčko, potom som len pila (a aj navštevovala WC) už mám v sebe liter harmančekového čaju. Najedla som sa zeleninky s prsíčkami a žemličkou, zapila somvývarom a do tej 18 by som mohla vydržať, potom si dám polovičnu dávku zeleninky s prsíčkami - možno zoženie dovtedy baklažán a urobím si ten, alebo si urobím takú papričku!
A čo TY? Zhrešila si s niečím? Ja nič ani kúsok iného sústa, veď to všetko iba pre to, že som krásna a dobre vyzerám, tak si to musím zachovať(dobré to znie no nie?).
Dobrú chuť, spolubojovníčka.

Ozaj zajtra som celý deň na školení, takže neviem ako to budem zvládať, ale posnažím sa!!!!!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Znie to nádherne, ja som tráno zjedla jabĺčko, na obed králičie mäsko, baklažán /čudovala som sa, že chutí ako hríby/ a mrkvový šalát, na večeru to isté ale len1/2 a bez vývaru, už som si navarila aj na zajtra. Ty moje chúďatko zajtra si to budeš musieť pozmeniť možnože tam bude nejaký bufet a dáš si ryžu, zemiaky a zeleninu... veď uvidíš
Nezhrešila som a poviem ti cítim sa vynikajúco akosi ľahko, ozaj neviem či som spomenula treba sa odvážiť a odmerať si obvod pása, stehien, bokov a urči si svoju váhu, ktorú by si chcela dosiahnuť, treba troška začať cvičiť nemusíš to preháňať zo začiatku stačí začni chodiť na prechádzky, po schodoch a postupne pridať no ako sa poznám začnem zatiaľ veľmi mierne, neviem ako si na tom ty ale ja sa priznám som na šport lenivá ale začnem veď chcem byť krásna. :p no už som ale čím ďalej to bede lepšie a lepšie. Viktória po tých teraz už len 89 dňoch to bude super ,,muži traste sa" Káva sa piť môže ale bez cukru a mlieka, alkohol je na 90 dní tabu, ja 3x za deň vypijem pohár vody v ktorom mám 1KL jablkového octu, vraj to pomáha rozprúdiť lenivé telo a kalórie pomaličky miznú.
Drž sa moja čím ďalej krajšia a zvodnejšia spolubojovníčka, zajtra ti niečo šrajbnem aj keď ty si mimo, veď si to nájdeš. Pápá Lucia.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Lucuš
:p 4deň Vitamíny
Raňajky: 1 mango alebo šálka čerstvých jahôd alebo ovocie podľa výberu
Desiata: pohár ovocného alebo zeleninového džúsu.
Obed: Zapečené ovocie
Do misy na pečenie položíte mesiačiky olúpaného pomaranča, na kolieska banán, 2 kiw, 2 vykôstkované ringloty a šálku malín, ak neni uvedené ovocie jednoducho ho nahraďte. Všetko spolu zalejte šťavou z 1 pomaranča a premiešajte, dáme pokrievku pečieme v rúre asi 7 min. pri 190.
Olovrant: 6 jadier vlašských orechov, šálka čaju.
Večera: roztlačený banán posypaný orechmi.
Kočky možnože by nebolo zlé pozrieť sa v kníhkupectve po tejto brožúrke, je tu písaný uvod, ktorý ako som počula v telke treba aj 5x prečítať snáď aby si to náš drahý mozog zapamätal, volá sa 90 - dňová Rozlišovacia diéta od Brada Hrobat, Mojca Poljanšek, chutné jedlá na 90 dní.
Lucuš a čo v prípade,že som dala slúžke voľno a doplazila som sa domov o tretej a v sebe asi 1 tekutín, a tá potvora mi na šporáku nenechala nič?
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Lucuš
Znie to nádherne, ja som tráno zjedla jabĺčko, na obed králičie mäsko, baklažán /čudovala som sa, že chutí ako hríby/ a mrkvový šalát, na večeru to isté ale len1/2 a bez vývaru, už som si navarila aj na zajtra. Ty moje chúďatko zajtra si to budeš musieť pozmeniť možnože tam bude nejaký bufet a dáš si ryžu, zemiaky a zeleninu... veď uvidíš
Nezhrešila som a poviem ti cítim sa vynikajúco akosi ľahko, ozaj neviem či som spomenula treba sa odvážiť a odmerať si obvod pása, stehien, bokov a urči si svoju váhu, ktorú by si chcela dosiahnuť, treba troška začať cvičiť nemusíš to preháňať zo začiatku stačí začni chodiť na prechádzky, po schodoch a postupne pridať no ako sa poznám začnem zatiaľ veľmi mierne, neviem ako si na tom ty ale ja sa priznám som na šport lenivá ale začnem veď chcem byť krásna. :p no už som ale čím ďalej to bede lepšie a lepšie. Viktória po tých teraz už len 89 dňoch to bude super ,,muži traste sa" Káva sa piť môže ale bez cukru a mlieka, alkohol je na 90 dní tabu, ja 3x za deň vypijem pohár vody v ktorom mám 1KL jablkového octu, vraj to pomáha rozprúdiť lenivé telo a kalórie pomaličky miznú.
Drž sa moja čím ďalej krajšia a zvodnejšia spolubojovníčka, zajtra ti niečo šrajbnem aj keď ty si mimo, veď si to nájdeš. Pápá Lucia.
ďakujem nemôžeme sa rozpisovať poobede šrajbnem a nájdeš si to potom. PAPA
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Melnick
Lucuš a čo v prípade,že som dala slúžke voľno a doplazila som sa domov o tretej a v sebe asi 1 tekutín, a tá potvora mi na šporáku nenechala nič?
No lásko skús navariť večer, nabaliť si do roboty a ukriť si aj na večeru. Dá sa to. Ja to poznám. Chodila som do práce, prichádzala som o 18.45 potom som si dala svojho vtedy 2 ročné prcka na poriadok a hybaj piecť a variť BEZLEPKOVO. Takže ja to poznám, dá sa to!!! A keď máš akurát dobrú náladu navar si hneď na dva dni!!!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Melnick
Lucuš a čo v prípade,že som dala slúžke voľno a doplazila som sa domov o tretej a v sebe asi 1 tekutín, a tá potvora mi na šporáku nenechala nič?
To záleží len na tebe ako si to zariadiš ak chceš niečo dokázať pre svoju postavu vyšťav slúžku ako sa dá.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať