Zavrieť

Porady

Kurie oká

Prosím poraďte mi niekto na ruke sa mi vytvorilo kurie oko na dlani. No ale aj na tvári na brade mám nejaký sajrajt, myslí, že je to výrusové keď som bola u kozmetičky mala som to ako vyrážku, vytlačila mi ju a teraz sa mi to roznieslo, čo mám robiť? jedná sa mi hlavne o tvár. Vopred ďakujem za radu. Počula som Cibuľu namočiť do octu a na druhý deň priložiť, cez noc nechať pôsobiť. Len mám strach aby mi to nevyžralo.
Naposledy upravil Lucuš : 21.09.06 at 11:12
Usporiadat
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
UP

Dnes sme na to nasadili cibuľu..tak uvidíme, či to "zlezie" alebo nie...
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
machinak Pozri príspevok
Toto má naša malá (2roky) na chodidle a špekulujeme, čo je to. A hlavne..čím to dostať preč. Sám neviem, ako ju presvedčiť na tú cibuľu s octom.
Je to kurie oko. A vyzerá dosť hlboké. V lekárni sa dajú kúpiť náplaste s detskými obrazkami, myslím, že aj v drogérii. Ak ten kúsok cibule skryješ pod pekný obrázok a okoreníš to nejakou "rozprávkou o skrytom poklade", úspech bude zaručený.
Moje príspevky v tejto téme ptvrdzujú, že toto bol jediný liek na KO. Trvalo nám to skoro mesiac, ale úspech zaručený.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
účtovník 007 Pozri príspevok
Je to kurie oko. A vyzerá dosť hlboké. V lekárni sa dajú kúpiť náplaste s detskými obrazkami, myslím, že aj v drogérii. Ak ten kúsok cibule skryješ pod pekný obrázok a okoreníš to nejakou "rozprávkou o skrytom poklade", úspech bude zaručený.
Moje príspevky v tejto téme ptvrdzujú, že toto bol jediný liek na KO. Trvalo nám to skoro mesiac, ale úspech zaručený.
Veď včera večer sme bojovali prvý krát s náplasťou a cibuľou. Iba dcérka je dosť "háklivá" na nohy...i pri strihaní nechtov je to o sľubovaní, vyhrážaní a musím nahodiť poriadne škaredý pohľad, aby nekopala. Takže aj s týmto bol trošku problém...ale dal som jej hneď po náplasti ponožky, nech si ju nedáva dole. Ráno zase mnaželka povedala, že nechcela dať náplasť dole, aby mohla vymeniť cibuľu.
0 0
lara77 lara77

lara77 je offline (nepripojený) lara77

ahojte,
mam tiez taky problem, mam kurie oka na rukach, aj na nohach. chodim uz stvrty mesiac koznej kde mi to kazdy druhy tyzden vypaluje tekutym dusikom, a este si na to davam dvakrat denne duofilm. pred par tyzdnami mi kurie oka na rukach zacali hrozne mokvat, vytekala mi z nic taka zlta vodicka a ked som si na to dala ten duofil tak ma to hrozne stipalo, kozna mi na to povedala ze si to musim aj tak stale davat, no a ked som isla potom o dva tyzdne na kontrolu tak mi zas povedala ze si to nemozem davat ked mi to tak mokva, ze si to mam nechat nejake tri dni zahojit a potom dat, tak som si to nechala zahojit no ale stacilo ze som si na to znova raz dala ten duofilm a uy to mam cele rozozrate, no a este k tomu mi to iste zacalo robit aj na nohach, nestiham si to prelepovat rychloobezom a menit ponozky co mi z toho vyteka taka zlta vodicka, a este ma to nehorazne svrbi.
0 0
kvietka kvietka

kvietka je offline (nepripojený) kvietka

potvrdzujem ucinky: cibula plus ocot,kurie oko som mala dost dlho na polovicu chodidla,nezabrali masticky, ani tekuty dusik,jedine uvedeny ludovy recept, za dve noci sa kurie oko pekne vyluplo a koza sa obnovila, kura vobec nebolela, len mierne to svrbelo
1 0
OKAA OKAA

OKAA je offline (nepripojený) OKAA

žena
Súhlasím,ocot s cibulou....Ja i syn, sme si takto kurie oká vyhubili
1 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Moja neter mala na spodu nohy tiež kurie oko. Hrozne ju to bolelo, nemohla ani stúpať. V lekárni nám zarobili takú vodičku. No a z tej jej to počase zmizlo.
No a ja som mala na dlani. Tú vodičku som nemohla, lebo to bolo presne v strede a ruky sa stále máčajú. No ale čuduj sa svete v lete sme robili kanalizáciu a pomohla mi práca s lopatou. Kurie oko zmizlo.
0 0
Nadena Nadena

Nadena je offline (nepripojený) Nadena

To je lastovičník, má žltú tekutinu v stonkách a pomáha, rastie všade...
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

K danej prosbe o ťažkostiach s ,,kurím okom" indikovaným kdekoľvek by som chcel poznamenať nasledujúce:
,,Kurie oko na koži je vonkajším prejavom infikovania organizmu výrusom!
nepríjemnou skutočťnosťou je, že naň niet účinných antibiotýk. Je to reál, či sa to ľuďom páči alebo nie."
Popisovaný recept s octom a cibuľou je vhodnejší k tlačenke, ako na jeho liečenie.
Popisovaný neduch je možné v kombinácii likvidovať Kordycepsom.
Ale zdá sa o týchto osvedčených postupoch , ako aj o liečbe iných závažnejších problémoch účastníci porady bezdôvodne pochybujú.
S pozdravom Dusansl.
0 0
wellnesska wellnesska

wellnesska je offline (nepripojený) wellnesska

SKUS URGO
0 0
MatushQa MatushQa

MatushQa je offline (nepripojený) MatushQa

invest Pozri príspevok
Moja neter mala na spodu nohy tiež kurie oko. Hrozne ju to bolelo, nemohla ani stúpať. V lekárni nám zarobili takú vodičku. No a z tej jej to počase zmizlo.
No a ja som mala na dlani. Tú vodičku som nemohla, lebo to bolo presne v strede a ruky sa stále máčajú. No ale čuduj sa svete v lete sme robili kanalizáciu a pomohla mi práca s lopatou. Kurie oko zmizlo.
Ja mám na oboch nohách dosť veľké kurie oká a mám ich tam už asi 3 roky. Skúšala som už aj tú vodičku a odlupol sa mi len vrch a korene zostali a po čase mi to znova narástlo. Dnes si vyskúšam tú cibuľu a octom a pevne verím že mi to pomôže lebo kamoške to vypaľovali a hovorila že ju to veľmi bolelo...tak dúfam že mi to pomôže ....
0 0
Danielka87 Danielka87

Danielka87 je offline (nepripojený) Danielka87

Mala som jedno kurie oko na prste ľavej ruky. skúšala som náplaste, skúšala som si ho odstrihnúť vylúpnuť i vypáliť zápalkou. nič nezabralo ....
Pomohol mi až Betadine roztok na dezinfekciu. Roztok Betadine je dezinfekčný prostriedok, ktorý ničí rad choroboplodných zárodkov (antimikrobiálny účinok) a je vhodný k dezinfekcii pokožky a slizníc. Pôsobí na baktérie, pliesne, vírusy a prvoky. Cena sa pohybuje okolo 4 alebo 7 € v závislosti od objemu.
Kurie oko som si ihlou a nožnicami jemne rozryla a tak som roztok pomocou vatovej tyčinky nanášala vždy keď som si spomenula. Teda 2 až 3 krát denne po pár dňoch som si všimla, že sa oko zmenšuje. teraz (po týždni) mi tam ostala malá chrastička, čakám, že odpadne a oko už nevyrastie
0 0
Katarína Tereza Katarína Tereza
ja mam 3 KO na prsteniku na nohea jeden na palci. uz asi 5-6 dni skusam tu cibulu s octom. korienky mi ocerneli vcera som si ich vytrhla s pinzetou ale nie cele no neviem ci to bolo najmudrejsie. cakala som ze po tej cibuli mi to bude nejak odpadat a stale nic. ako to ma vyzerat po tej cibuli??? v nedelu som hrala tenis v novych teniskach a tesne pod KO sa mi spravil pluzgier. nemozem poriadne naslapovat a uz vobec hrat tenis. teraz som si to dala to betadine(dedko to nastasie mal tak uvidim co bude. vcera som povedala mame ze suhlasim ze pojdeme koznej no bolim sa toho vypalovania
0 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
Mne sa kurie oká po jednom rozsiali na pravej ruke , na ľavej len jedno na zápestí. .Ležala som v tom čase v nemocnici a čítala som knihu ( ktorú som si tam kúpila ) Zdravie z božej lekárne . Tam písali proti kurím okám Švédske kvapky.Tak som si ich tam aj kúpila a každý večer do rána namočenú gázu mala na pravej ruke. Postupne sa začali zmenšovať až zmizli . To jedno na ľavej , tam som neprikladala a mám ho dodnes len vtedy prestalo rásť .
2 0
Martin Plecha Martin Plecha

Martin Plecha je offline (nepripojený) Martin Plecha

Kurie oká vyrezávajú aj na pedikúre. Inak pri tej samoliečbe môžeš použiť aj kys. salicylovu v tube.
Naposledy upravil arizona : 27.02.15 at 11:25 Dôvod: vymazanie reklamy
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať