Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Pali, neviem ako to myslíš. Netreba sa celý športový život hnať bez zastavenia. Treba si vedieť povedať, že teraz nie, teraz pauza. Nie výhra, ale prehra nás posúva v živote ďalej.
prvou vetou som napísal. Petra prišla videla zvíťazila, ale miestami sa ozýva kritika, čo sa má dolámať? Aby učinila zadosť kritikom?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Tie niekedy otvoriť vlastnou rukou je umenie. Otvárakom sa viečko väčšinou poškodí.
Otvárakom? Ani náhodou. Síce sa tu spomínal nôž, ale to len preto, aby za dostal vzduch a vyrovnal podtlak. Ja naopak - jednoducho 3x klepnem hranou viečka o zem (samo, že nie podlaha, betón - ale na tvrdú pokrytú kobercom - a potfora viečko potom normálne otvoríš. Pokiaľ by bolo nejako "prilepené" k fľaši - týmto sa "odlepí". Nikdy som otvárač, ani nôž na toto nepoužíval!
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
..................Nejaká natiahnutá či zapálená šľacha je len výhovorka.
Tú minusku máš odo mňa! Tvoje kecy (citované) - to je tvoj názor, ale vieš ty, v akom stave je Peťa? Nevieš! Ale pindať vieš.
Veď dokázala, že je dobrá. Za to čo dokázala v slalome - z ôsmeho ku zlatu.... klobúk dole! Vie bojovať. A ak by nemala problémy - zaručene by pokračovala. Ona na to má, ale ak sa pokazí niečo v tele - načo telo kaziť? Veď i v automobilových pretekoch - vyhráva, vyhráva a odrazu sa niečo pokazí. Tak sa odstúpi. Kým sa to neopraví a nie je to na 100%.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
korela
Tie niekedy otvoriť vlastnou rukou je umenie. Otvárakom sa viečko väčšinou poškodí.
Otvárakom? Ani náhodou. Síce sa tu spomínal nôž, ale to len preto, aby za dostal vzduch a vyrovnal podtlak. Ja naopak - jednoducho 3x klepnem hranou viečka o zem (samo, že nie podlaha, betón - ale na tvrdú pokrytú kobercom - a potfora viečko potom normálne otvoríš. Pokiaľ by bolo nejako "prilepené" k fľaši - týmto sa "odlepí". Nikdy som otvárač, ani nôž na toto nepoužíval!
buchnutím o vrch sa deformuje hermetizačné lôžko a môžeš ten vrchnák vyhodiť, druhá otázka je či je vrchnák nový alebo repas(opakovane použitý sa málokedy odlepí, pretože závit začína korodovať a zdrsnie, aj tak sa opakovaným použitím zvyšuje pravdepodobnosť bombáží o 30% a viac) neviem si predstaviť aby sme klepali 100 kusov 4 l pohárov o zem a za hodinu ich aj vyprázdniť
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
Jarka 1
Pali, neviem ako to myslíš. Netreba sa celý športový život hnať bez zastavenia. Treba si vedieť povedať, že teraz nie, teraz pauza. Nie výhra, ale prehra nás posúva v živote ďalej.
prvou vetou som napísal. Petra prišla videla zvíťazila, ale miestami sa ozýva kritika, čo sa má dolámať? Aby učinila zadosť kritikom?
prečítaj si diskusiu debilov na pravde
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
..................Nejaká natiahnutá či zapálená šľacha je len výhovorka.
Tú minusku máš odo mňa! Tvoje kecy (citované) - to je tvoj názor, ale vieš ty, v akom stave je Peťa? Nevieš! Ale pindať vieš.
Veď dokázala, že je dobrá. Za to čo dokázala v slalome - z ôsmeho ku zlatu.... klobúk dole! Vie bojovať. A ak by nemala problémy - zaručene by pokračovala. Ona na to má, ale ak sa pokazí niečo v tele - načo telo kaziť? Veď i v automobilových pretekoch - vyhráva, vyhráva a odrazu sa niečo pokazí. Tak sa odstúpi. Kým sa to neopraví a nie je to na 100%.
dobre že si sa priznal, ale opakujem prečítaj si tie bohorovné drísty jej kritikov to sú určite všetko zlatí olympionici. Takže si asi nepochopil môj názor na nich
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
pavol54
..................Nejaká natiahnutá či zapálená šľacha je len výhovorka.
Tú minusku máš odo mňa! Tvoje kecy (citované) - to je tvoj názor, ale vieš ty, v akom stave je Peťa? Nevieš! Ale pindať vieš.
Veď dokázala, že je dobrá. Za to čo dokázala v slalome - z ôsmeho ku zlatu.... klobúk dole! Vie bojovať. A ak by nemala problémy - zaručene by pokračovala. Ona na to má, ale ak sa pokazí niečo v tele - načo telo kaziť? Veď i v automobilových pretekoch - vyhráva, vyhráva a odrazu sa niečo pokazí. Tak sa odstúpi. Kým sa to neopraví a nie je to na 100%.
dobre že si sa priznal, ale opakujem prečítaj si tie bohorovné drísty jej kritikov to sú určite všetko zlatí olympionici. Takže si asi nepochopil môj názor na nich
Ja tie drísty nečítam - sú to debili - tak v športe, ako i v politike - hlavná vec, že hodiny sedia na nete a píšu sprostosti.
P.S. Mne nerobí problém napísať, že som niekomu dal mínusku (plusky vidí každý) - je to moje vyjadrenie nesúhlasu skrátenou formou.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
pavol54
..................Nejaká natiahnutá či zapálená šľacha je len výhovorka.
Tú minusku máš odo mňa! Tvoje kecy (citované) - to je tvoj názor, ale vieš ty, v akom stave je Peťa? Nevieš! Ale pindať vieš.
Veď dokázala, že je dobrá. Za to čo dokázala v slalome - z ôsmeho ku zlatu.... klobúk dole! Vie bojovať. A ak by nemala problémy - zaručene by pokračovala. Ona na to má, ale ak sa pokazí niečo v tele - načo telo kaziť? Veď i v automobilových pretekoch - vyhráva, vyhráva a odrazu sa niečo pokazí. Tak sa odstúpi. Kým sa to neopraví a nie je to na 100%.
dobre že si sa priznal, ale opakujem prečítaj si tie bohorovné drísty jej kritikov to sú určite všetko zlatí olympionici. Takže si asi nepochopil môj názor na nich
Ja tie drísty nečítam - sú to debili - tak v športe, ako i v politike - hlavná vec, že hodiny sedia na nete a píšu sprostosti.
P.S. Mne nerobí problém napísať, že som niekomu dal mínusku (plusky vidí každý) - je to moje vyjadrenie nesúhlasu skrátenou formou.
takže sa po vysvetlení oprav to sa dá pretože to tak vyzerá sa nesúhlasí s mojimi názormi na milión zlatých olympionikov.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Pali, ďakujem za odpoveď. Písala som, že neviem ako to myslíš, lebo som si nebola istá. Predpokladala som, že to nebude myslené ako kritika a nesklamal si ma. Presne tak, Peťa už zlato má a nejde sa z toho zblázniť.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Ja tie drísty nečítam - sú to debili - tak v športe, ako i v politike - hlavná vec, že hodiny sedia na nete a píšu sprostosti.
Chyba...veľká chyba !!!

Ak si v diskusii preriediš nepodstatné blbosti, ktoré pravidelne od niektorých s článkom absolútne nesúvisia, tak sa nie raz dozvieš oveľa viac, ako je napísané v článku.

A k Vlhovej sa radšej nevyjadrujem...

DOPLNENIE :

Jedným z dôvodov je fakt, že čerstvú olympijskú víťazku v slalome trápi zápal členkovej šľachy ( OD NOVEMBRA !!!!! ). To však nie je hlavná prekážka.

"Do zisku olympijského zlata som dala všetko. Uplynulé dni ma preto veľmi vyčerpali. Nemám silu na nič, cítim sa akoby prázdna.

Mám pred sebou ešte veľa pretekov v tomto ročníku, mám šancu vyhrať veľký glóbus. Dala som si to dokopy a pred štartom v kombinácii som uprednostnila boj o veľkú guľu," vysvetľovala Vlhová do kamery RTVS.


Niečo podobné už tu bolo...na tenisovom kurte.
Cibuľa skrečovala zápas za repre kvôli zraneniu...a o tri dni sa objavila na inom kurte, na druhom konci sveta.

DOPLNENIE :

Otázka znie...na kerú máriu sa Vlhaňa ťahala na OH ?
Si potrebovala urobiť výlet aj s celým ansáblom za štátne ?
Naposledy upravil buchač : 13.02.22 at 16:48
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nie je dôležité prežiť, ale vyhrať!
To platí aj pri šoférovaní.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Nie je dôležité prežiť, ale vyhrať!
To platí aj pri šoférovaní.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))
v každom prípade darvinovu cenu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kedy ukáže v OSN "nástupca" Colina Powella corpus delicti na Rusov? Bloomberg sa pomýlil o týždeň
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ešte nie - ešte tri dni
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://www.olympic.sk/clanok/na-oh-...nku-pre-kucovu
Ona ani nešla....aby mohla na US open.... čiže....prelom júl/august bolava päta...september už ok....
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Tak trochu na zamyslenie
V supermarkete mladá pokladníčka hovorí staršej žene:
Pani, mali by ste si priniesť vlastné nákupné tašky, pretože tieto plastové nie sú ekologické!
-Staršia pani sa ospravedlnila a odpovedala: Za mojich čias nebola taká zelená kampaň.
To je váš problém, pani. Vaša generácia sa dostatočne nestarala o životné prostredie tak ako to robíme my.
- Máte pravdu - odpovedala pani. Naša generácia sa o životné prostredie nestarala adekvátne. Späť do obchodu sme vracali sklenené fľaše od mlieka, sýtených nápojov, piva a alkoholu. Obchod ich odvážal späť do továrne, kde boli umyté a sterilizované predtým, než ich použili znova a znova. V našej dobe sme sa naozaj nestarali o životné prostredie. Dokonca aj detské plienky sa prali, lebo neboli jednorázové. Sušili sme si ich sami, nie v sušičkách. Tieto plienky vysušil vietor a slnečná energia. V našej dobe sme mali doma iba jeden televízor a jedno rádio, a nie jeden televízor do každej izby. A televízor mal 14 palcovú obrazovku, nie veľkosť štadióna, ktorý keď sa pokazí bude vyhodený nevedno kam. V kuchyni sme museli všetko robiť rukami, pretože neboli elektrospotrebiče, ktoré by všetko urobili za nás. Keď sme poslali poštou niečo krehké, aby sme to zabalili, použili sme staré noviny, nie plastové bubliny a polystyrénové gule, ktorým trvá 500 rokov, kým sa znehodnotia. Benzínové kosačky sme v tej dobe nepoužívali na kosenie trávy, boli mechanické a svaly sme použili na ich pohyb. Cvičenia boli úžasné a nemuseli sme chodiť do posilňovne aby sme boli fit.
Máte pravdu, v našej dobe sme nedbali o životné prostredie. Pili sme vodu priamo z potoka alebo z kohútika, nie z plastových fliaš a pohárov, ktoré teraz plnia oceány. Ráno sme všetci nasadli do električky či autobusu, používali sme bicykle alebo chodili do školy pešo, namiesto toho, aby sme využili rodičov ako 24 hodinovú taxislužbu.
Tak, nie je to úžasné, že súčasná generácia toľko rozpráva o "životnom prostredí", ale nechce sa ničoho vzdať a nemyslí na život s trochou pokory , aspoň tak ako to bolo za mojich čias!
Teraz, ak ste si čítali tento príbeh, pošlite ho priateľom, ktorí majú viac ako 50 rokov, a mladým ľuďom, ktorí majú všetko vo svojich rukách a v tomto smere veľa nerobia, ale vedia kritizovať a poúčať nás starších ľudí!!!
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Terezia13
Tak trochu na zamyslenie
V supermarkete mladá pokladníčka hovorí staršej žene:
Pani, mali by ste si priniesť vlastné nákupné tašky, pretože tieto plastové nie sú ekologické!
-Staršia pani sa ospravedlnila a odpovedala: Za mojich čias nebola taká zelená kampaň.
To je váš problém, pani. Vaša generácia sa dostatočne nestarala o životné prostredie tak ako to robíme my.
- Máte pravdu - odpovedala pani. Naša generácia sa o životné prostredie nestarala adekvátne. Späť do obchodu sme vracali sklenené fľaše od mlieka, sýtených nápojov, piva a alkoholu. Obchod ich odvážal späť do továrne, kde boli umyté a sterilizované predtým, než ich použili znova a znova. V našej dobe sme sa naozaj nestarali o životné prostredie. Dokonca aj detské plienky sa prali, lebo neboli jednorázové. Sušili sme si ich sami, nie v sušičkách. Tieto plienky vysušil vietor a slnečná energia. V našej dobe sme mali doma iba jeden televízor a jedno rádio, a nie jeden televízor do každej izby. A televízor mal 14 palcovú obrazovku, nie veľkosť štadióna, ktorý keď sa pokazí bude vyhodený nevedno kam. V kuchyni sme museli všetko robiť rukami, pretože neboli elektrospotrebiče, ktoré by všetko urobili za nás. Keď sme poslali poštou niečo krehké, aby sme to zabalili, použili sme staré noviny, nie plastové bubliny a polystyrénové gule, ktorým trvá 500 rokov, kým sa znehodnotia. Benzínové kosačky sme v tej dobe nepoužívali na kosenie trávy, boli mechanické a svaly sme použili na ich pohyb. Cvičenia boli úžasné a nemuseli sme chodiť do posilňovne aby sme boli fit.
Máte pravdu, v našej dobe sme nedbali o životné prostredie. Pili sme vodu priamo z potoka alebo z kohútika, nie z plastových fliaš a pohárov, ktoré teraz plnia oceány. Ráno sme všetci nasadli do električky či autobusu, používali sme bicykle alebo chodili do školy pešo, namiesto toho, aby sme využili rodičov ako 24 hodinovú taxislužbu.
Tak, nie je to úžasné, že súčasná generácia toľko rozpráva o "životnom prostredí", ale nechce sa ničoho vzdať a nemyslí na život s trochou pokory , aspoň tak ako to bolo za mojich čias!
Teraz, ak ste si čítali tento príbeh, pošlite ho priateľom, ktorí majú viac ako 50 rokov, a mladým ľuďom, ktorí majú všetko vo svojich rukách a v tomto smere veľa nerobia, ale vedia kritizovať a poúčať nás starších ľudí!!!
a to ešte mladá nevie že možno aj jej zásluhou sú nanoplasty v mariánskej priekope a z odpadovej vody sa nám dostávajú do jedla aj zbytky antikoncepcie
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

austrálska premiérka to mladej de-generácii tiež vysvetlila - najnovšia móda, najnovšie kozmetické prípravky, najnovšie mobily, všetko naj a čím viac
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Tie niekedy otvoriť vlastnou rukou je umenie. Otvárakom sa viečko väčšinou poškodí.
Otvárakom? Ani náhodou. Síce sa tu spomínal nôž, ale to len preto, aby za dostal vzduch a vyrovnal podtlak. Ja naopak - jednoducho 3x klepnem hranou viečka o zem (samo, že nie podlaha, betón - ale na tvrdú pokrytú kobercom - a potfora viečko potom normálne otvoríš. Pokiaľ by bolo nejako "prilepené" k fľaši - týmto sa "odlepí". Nikdy som otvárač, ani nôž na toto nepoužíval!
Ja áno, podobný typ na tomto princípe. https://www.bonami.sk/p/otvarac-na-p...BoCwjoQAvD_BwE
Odkedy na Magnézii zmenšili výšku vrchnáka, otváram ju iba takto.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Korela nechaj ho. Je mladý nech cvičí drepy Omnia viečka otváram malou mincou a šrobovacie buď šrobovákom alebo tiež klepnutím hranou viečka. Ale nie na zemi. To by som sa nezohla . Klepnem pár krát na hranu stolovej dosky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať