Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V autosalóne asi nemali na sklade staré Octávie v TéDéÍčku, tak ich to fest naštvalo.
Naposledy upravil Nandrolon : 12.05.22 at 19:05 Dôvod: Ukrajinský nacista mari2x je asi nasratý, že ukrajinci nenajali lepších hercov.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
anet
bjuty smis
ja sa bojím, aby sme mali lacnú ropu a plyn..
nie či ruským okupantom výjdu kšefty s čínou...
Bojis sa neskoro ... lacna ropa a plyn skoncili v momente, ked sa SK zamotalo a zacalo podporovat UA- USA vojnu s Ruskom. Choromyselny pokaslali co sa dalo ...
Naopak..vtedy sme to zastavili..
Ďalších 40 r. by sme pod ruskými okupantmi neprežili...
Typický ruský okupant Kličko starší, užíval si letecké útvary v Čechách do roku 1989, jáj to bol dobrý ukrajinský, nevedel som
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Ako sa správajú ruskí agresori?
Takto!
https://spravy.rtvs.sk/2022/05/cnn-z...on-pri-kyjeve/

https://twitter.com/Euan_MacDonald/s...-pri-kyjeve%2F
a pozrite si video - toto nie je videohra!!!
https://edition.cnn.com/2022/05/11/e...ans/index.html
Zastrelili ich od chrbta - jednoducho popravili. A tvrdia, že civilistov nezabíjajú....
budem ťa parafrázovať kde je to potvrdené že je to pravda?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Hmmm... FB.... na 100% OBJEKTÍVNE informácie.... BTW - kde je napísané, inak potvrdené, že sú to ZÁBERY z tohto obdobia? NIKDE!!!
No nééé...to budú asi zábery z 1. mája, spred 15 rokov...
...a tá ženská, čo tam hádzala po vojakoch v skupine, bola nadšenou diváčkou.

Ty, taký " pozorný " divák si si nevšimol pásky na rukách eskorty ? No neverím...
No nič....nejak ti to nevyšlo...argumety nemáš žiadne.
----------------------------
Pozrel som si video od CNN.
Zaujímavý jeden fakt. Maník na ľavej strane ide pred streľbou s rukami vo vreckách.
Dostane strelu a okamžite padá...ale ako padá ??? Ľavá ruka ide z vrecka von a maník sa o ňu opierajúc urobí kotúľ vpred (takéto pády sa ako prvé trénujú na hodinách bojových umení).
Kuwa...a ja som si myslel, že po strele/dávke na tak krátku vzdialenosť viac nevstaneš a nie ešte robiť Cvičme v rytme.
Naposledy upravil buchač : 12.05.22 at 12:34
0 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
anet
bjuty smis
ja sa bojím, aby sme mali lacnú ropu a plyn..
nie či ruským okupantom výjdu kšefty s čínou...
Bojis sa neskoro ... lacna ropa a plyn skoncili v momente, ked sa SK zamotalo a zacalo podporovat UA- USA vojnu s Ruskom. Choromyselny pokaslali co sa dalo ...
Naopak..vtedy sme to zastavili..
Ďalších 40 r. by sme pod ruskými okupantmi neprežili...
Typický ruský okupant Kličko starší, užíval si letecké útvary v Čechách do roku 1989, jáj to bol dobrý ukrajinský, nevedel som
dobrý by bol, keby ich tu česi a slováci chceli
hoci pri niektorých z vás .......

ale dobrý pokus...takže nás okupovala ukrajina ........
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
anet
bjuty smis
ja sa bojím, aby sme mali lacnú ropu a plyn..
nie či ruským okupantom výjdu kšefty s čínou...
Bojis sa neskoro ... lacna ropa a plyn skoncili v momente, ked sa SK zamotalo a zacalo podporovat UA- USA vojnu s Ruskom. Choromyselny pokaslali co sa dalo ...
Naopak..vtedy sme to zastavili..
Ďalších 40 r. by sme pod ruskými okupantmi neprežili...
Typický ruský okupant Kličko starší, užíval si letecké útvary v Čechách do roku 1989, jáj to bol dobrý ukrajinský, nevedel som
dobrý by bol, keby ich tu česi a slováci chceli
hoci pri niektorých z vás .......

ale dobrý pokus...takže nás okupovala ukrajina ........
PRESNE s Ukrajincom Brežnevom na čele
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zase sa tu rozvíja dobrá fašisticko-okupantská debata.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

[QUOTE="pavol54"][QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="pavol54"]
bjuty smis
anet
bjuty smis
j
.....

ale dobrý pokus...takže nás okupovala ukrajina ........
PRESNE s Ukrajincom Brežnevom na čele
brežnev bol rus
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

včera ste sa tu zase zavdušňovali na hoaxom...že vás to baví tie klamstvá sem stále dávať....



"Ukrajina zastavila tok ruskej komodity cez stanicu Sochranovka, ktorá je jedna z kľúčových vstupných bodov tranzitu plynu na starý kontinent. Podľa analytika to však nie je vinou Ukrajiny, ale ruských okupačných síl. Tento plynovod totiž vedie cez Luhanskú oblasť, ktorej časť majú pod kontrolu ruskí separatisti. ´Zatiaľ vidíme, že preprava plynu cez vstupný bod Veľké Kapušany smerom od Užhorodu nám včera aj dnes podľa všetkých dostupných údajov z Eustreamu klesá,´ uviedol Hirman. A nielen nám, ale aj do Európy," uviedla polícia na stránke Hoaxy a podvody- Polícia SR.
"Ukrajinci podľa neho oznámili, že nie sú schopní prepravovať plyn cez vstupný bod Sochranovka a kompresorovú stanicu Novopskov. Stratili nad ňou kontrolu, keďže ju obsadila ruská armáda.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

[QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="pavol54"][QUOTE="bjuty smis"]
pavol54
bjuty smis
anet
bjuty smis
j
.....

ale dobrý pokus...takže nás okupovala ukrajina ........
PRESNE s Ukrajincom Brežnevom na čele
brežnev bol rus
Dátum narodenia 19.12.1906 Dniprodzeržinsk Ukrajina
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

národnosť sa určuje podľa miesta narodenia ? ))
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

anet

No co by sa stalo s plynom? Budu dodavat inam napr. do Ciny
Možno si nepočula, ale na prepravu plynu treba kontinuálnu rúru
1 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
misoft
Hmmm... FB.... na 100% OBJEKTÍVNE informácie.... BTW - kde je napísané, inak potvrdené, že sú to ZÁBERY z tohto obdobia? NIKDE!!!
No nééé...to budú asi zábery z 1. mája, spred 15 rokov...
...a tá ženská, čo tam hádzala po vojakoch v skupine, bola nadšenou diváčkou.

Ty, taký " pozorný " divák si si nevšimol pásky na rukách eskorty ? No neverím...
No nič....nejak ti to nevyšlo...argumety nemáš žiadne.
----------------------------
Pozrel som si video od CNN.
Zaujímavý jeden fakt. Maník na ľavej strane ide pred streľbou s rukami vo vreckách.
Dostane strelu a okamžite padá...ale ako padá ??? Ľavá ruka ide z vrecka von a maník sa o ňu opierajúc urobí kotúľ vpred (takéto pády sa ako prvé trénujú na hodinách bojových umení).
Kuwa...a ja som si myslel, že po strele/dávke na tak krátku vzdialenosť viac nevstaneš a nie ešte robiť Cvičme v rytme.
ja som si to video spomalila a vôbec neurobil kotúľ,padol ako podťatý,žiadny nacvičený pád,a aké cvičme v rytme...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
ja som si to video spomalila a vôbec neurobil kotúľ,padol ako podťatý,žiadny nacvičený pád,a aké cvičme v rytme...
Sorry, ale na určitú tému sa bavím len s odborníkmi a ty ním v tomto určite nie si.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
národnosť sa určuje podľa miesta narodenia ? ))
Na Ukrajine jedine sú pôvodní obyvatelia Ukrajinci, ktorí dnes musia ovládať ukrajinčinu, akože myslíš že starí brežnevovci putovali ako Rusi stovky km? zabudni. Inak podľa teba všetci zlí sú automaticky Rusi (Brežnev zlý = Rus), všetci dobrí sú automaticky Ukrajinci
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
národnosť sa určuje podľa miesta narodenia ? ))
Na Ukrajine jedine sú pôvodní obyvatelia Ukrajinci, ktorí dnes musia ovládať ukrajinčinu, akože myslíš že starí brežnevovci putovali ako Rusi stovky km? zabudni. Inak podľa teba všetci zlí sú automaticky Rusi (Brežnev zlý = Rus), všetci dobrí sú automaticky Ukrajinci
nezabudnem,,,,,,,,,áno, presne tak to bolo......

"Narodil sa v obci Kamenskoje na dnešnej Ukrajine v rodine kovorobotníka. Jeho starý otec Jakov, otec Iľja aj matka Nataľja boli Rusi a presťahovali sa z poľnohospodárskej dediny Brežneva, ktorá leží v Kurskej oblasti v Rusku, kvôli práci na územie terajšej Ukrajiny. Napriek tomu, že bol etnický Rus vo väčšine oficiálnych dokumentov (napr. pas z roku 1947) bol uvádzaný ako príslušník ukrajinskej národnosti (ale v iných ako Rus). "
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a čo sa cítil on sám ???

„Národnosťou som Rus, pôvodom rodený proletár, dedičný hutník. To je všetko, čo je známe o mojom rodokmeni, “povedal Leonid Ilyich.


Jeho otec Iľja Jakovlevič (1874 - 1930) bol synom kurského roľníka z dediny Brežnevo v provincii Kursk. Generálny tajomník predpokladal, že priezvisko a meno rodnej dediny jeho otca pochádza buď z pobrežnej polohy, alebo zo slovesa „chrániť“ – pretože roľníci sa starajú o zemského živiteľa. V roku 1900 prišiel do Kamenského a vstúpil do hutníckeho závodu. Pracoval ako asistent valčeka.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zlá sociálna situácia spolu s vojnovou situáciou na Ukrajine priniesla nový problém. Obyvatelia oblastí, susediacich priamo so Slovenskom, VIACKRÁT týždenne prechádzajú cez hranicu. Umožňuje im to štatút utečenca.

Využívajú VÝHODY, ktoré im to prináša. Mnohopočetné rodiny odchádzajú zo svojich domovov a cestujú do Michaloviec alebo až do Košíc. V humanitných centrách DOSTANÚ potraviny, s ktorými sa potom VRACAJÚ domov.
https://www.aktuality.sk/clanok/1mhy...v-na-ukrajinu/
---------------------------------------
To sú tí, čo s prázdnymi igelitkami išli do sveta ?

Stovky áut, čaká sa týždeň. Polícia pre kolóny v Ubli obmedzila dopravu
https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...la-sa-vyhnite/
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať