Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

doktor oriešok je iná liga

https://www1.pluska.sk/regiony/igor-...orom-matovicom
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
no pozri ho..
keď to 10 rokov smerohlasák žiga vyvážal do nemecka a rakúska na 1/2 kradnuté drevo, klamal na dph tak si ani nepípol...

a keď tu - tvoj g-puska zo 4. cenovej kamarát- drísta :

lesníci znižujú ťažby, pretože sú konfrontovaní nezmyselnými ochranárskymi opatreniami a ani prechod štátnych pozemkov v národných parkoch pod správu ŠOP nepriniesol poriadok do vzťahu medzi lesníkmi a ochranármi.

tak sa tu rozclivieš, ako tu vláda drancuje lesy....


si naozaj smiešny.........kde a kedy sa za budaja robia holoruby ?????
poprosím aspoň jeden...jeden jediný...
klameš klameš a stále si len domýšľaš, kde som napísal to z čoho ma obviňuješ, Ty musíš byť totálne vygumovaný
Urážky si nechaj pre blbcov tvojho rangu....
ja to tebe píšem len pravdu
že si vygumovaný blb , čo nevie čo píše ?
ok, súhlasím

bud reaguje slušne, alebo sa so mnou nebav......ja som ťa v príspevku nijako neurážal....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Chudáci zo Slovana na čele s Vladinečkom Fajskom dostali solídnejšiu nakladačku.
Ale dobre im tak...už im bolo potrebné pristrihnúť krídelká...a na čelo každého hráča vytetovať výsledok.
Tiež by ma tak trochu zaujímalo, že koľko stála celá ta sranda ohľadom zabezpečenia bezpečnosti a kto ju zaplatil.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Chudera , a takto https://www.cas.sk/clanok/2702987/po...a-za-60-minut/ by mali kompetentní pokračovať aj ďalej. Takýchto stavieb máme neúrekom.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Chudera , a takto https://www.cas.sk/clanok/2702987/po...a-za-60-minut/ by mali kompetentní pokračovať aj ďalej. Takýchto stavieb máme neúrekom.
No vidíš a ja žiadam od roku 2013 aby obec na svojom pozemku zlikvidovala čierne stavby -môstiky aby mi autá neparkovali na poli a NIČ a potom príde odmena SIŽP pridelí pokutu 1000 euro asi starostka robí "zdieľanú korupciu" keď so staviteľmi nechce zatočiť
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Tweety
Chudera , a takto https://www.cas.sk/clanok/2702987/po...a-za-60-minut/ by mali kompetentní pokračovať aj ďalej. Takýchto stavieb máme neúrekom.
No vidíš a ja žiadam od roku 2013 aby obec na svojom pozemku zlikvidovala čierne stavby -môstiky aby mi autá neparkovali na poli a NIČ a potom príde odmena SIŽP pridelí pokutu 1000 euro asi starostka robí "zdieľanú korupciu" keď so staviteľmi nechce zatočiť
Daj dvom Ukrajincom po 20 eur nech ich odrežú alebo podpália. Lepšie by bolo urobiť to sám, aby si nemal problémy.

PS: a už som zrejme aj udaný, ale mám to v prdeli.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
Tweety
Chudera , a takto https://www.cas.sk/clanok/2702987/po...a-za-60-minut/ by mali kompetentní pokračovať aj ďalej. Takýchto stavieb máme neúrekom.
No vidíš a ja žiadam od roku 2013 aby obec na svojom pozemku zlikvidovala čierne stavby -môstiky aby mi autá neparkovali na poli a NIČ a potom príde odmena SIŽP pridelí pokutu 1000 euro asi starostka robí "zdieľanú korupciu" keď so staviteľmi nechce zatočiť
Daj dvom Ukrajincom po 20 eur nech ich odrežú alebo podpália. Lepšie by bolo urobiť to sám, aby si nemal problémy.

PS: a už som zrejme aj udaný, ale mám to v prdeli.
Ak sa poškodí majetok na cudzom pozemku za to zodpovedá majiteľ pozemku toľko stanovisko právnika, to že tam parkuje neoprávnene nie je podstatné. Rád by som počul stanoviská sem chodiacich právnikov.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pokiaľ je to dokázateľne Tvoj majetok nemohol by si im dať nájom?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Pokiaľ je to dokázateľne Tvoj majetok nemohol by si im dať nájom?
komu, ak mi polícia nepovie kto je majiteľ auta lebo podľa8/2009 § 113 nie som medzi oprávnenými vedieť. ale mohol by som brať parkovné od obce a škody čo mi spáchali vymáhať. dokázateľne bola pridelená do užívania. Problém je v tom že on zaberie 1 m do poľa a 4 m šírku. rameno postrekovača má 6 m, nemôžem s ním kľučkovať cez sadenice tak je 100 x 6 m neošetrené
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kluby platia za migráciu futbalistov. Koľko sa platí a komu za migráciu poslancov z klubu do klubu?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

A nedá sa nasilu uvoľniť priestor?Za seba poviem že by im to určite neprešlo.Cestu by som našla.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
A nedá sa nasilu uvoľniť priestor?Za seba poviem že by im to určite neprešlo.Cestu by som našla.
dá, zavolám políciu vinník auto odtiahne a a za hodinu je tam, To je jediné zákonné riešenie, ak by som zavolal odťahovku, tak by som jej výjazd platil ak by majiteľ pred naložením ufujazdil. Väčšinou to býva tak, kde auto tam je poblíž aj vodič. Jediná cesta je zrušiť mostíky ale tie sú na obecnom pozemku. Ešte jeden múdry policajt navrhol plot tak zo mňa vyletelo, "dobre že tu nikto nechová kobry to by som si musel postaviť sklenené terárium z poľa"
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pavol54 - ťažko sa to číta, nejdem ďalej písať....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Keby mi dal niekto dovolenku naviac, tak ti to vyriesim. Ale Ukrajinské kurvy v Oščadnici treba riešiť, zachvíľu v TV.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Keby mi dal niekto dovolenku naviac, tak ti to vyriesim. Ale Ukrajinské kurvy v Oščadnici treba riešiť, zachvíľu v TV.
Dobrý nápad, spravím krátku nahrávku s komentárom a pošlem všetkým televíziám a aj prezidentke, keď má také skúsenosti s likvidáciou skládky, dúfam že po jej zásahu tu nebudú ani autá ani psie výkaly a či domáce odpady ani použité vložky. Alebo kto je viac ako šľachtiteľ zeleniny?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bohužiaľ dnes je viac ten, ktorý sa nebojí podpáliť autá.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
„Budajovo rozhadzovanie státisícov na korytnačky, 4 ľudia zarobia na ochrane korytnačky kráľovskú mesačnú mzdu. 651-tisíc za ochranu korytnačky močiarnej? Z eurofondov bol podporený projekt Bratislavského regionálneho ochranárskeho združenia na ochranu korytnačky močiarnej v lokalitách Marcelová a Veľký Lév. Celkový rozpočet projektu je 651 194,59 eur. Čo je na tomto projekte zaujímavé? Jeho rozpočet. Najvyššia položka rozpočtu tohto projektu? Odborný koordinátor za 127-tisíc eur! Mesačný náklad na koordinátora je 2 798,64 EUR. Potom ešte expert, pomocný pracovník a projektový manažér. Štyria ľudia na projekte za 312-tisíc eur. Skoro polovica peňazí z eurofondov teda ide na mzdy štyroch zamestnancov.
Celý článok nižšie. Nájdete tam ešte veľa zaujímavého čítania ohľadne vyhadzovania peňazí Budajom, mám pocit, že v kotolni by bol užitočnejší.“
https://www.40plus.sk/4-koordinatori...oBF4kPLkyjVgr4
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
„Budajovo rozhadzovanie státisícov na korytnačky, 4 ľudia zarobia na ochrane korytnačky kráľovskú mesačnú mzdu. 651-tisíc za ochranu korytnačky močiarnej? Z eurofondov bol podporený projekt Bratislavského regionálneho ochranárskeho združenia na ochranu korytnačky močiarnej v lokalitách Marcelová a Veľký Lév. Celkový rozpočet projektu je 651 194,59 eur. Čo je na tomto projekte zaujímavé? Jeho rozpočet. Najvyššia položka rozpočtu tohto projektu? Odborný koordinátor za 127-tisíc eur! Mesačný náklad na koordinátora je 2 798,64 EUR. Potom ešte expert, pomocný pracovník a projektový manažér. Štyria ľudia na projekte za 312-tisíc eur. Skoro polovica peňazí z eurofondov teda ide na mzdy štyroch zamestnancov.
Celý článok nižšie. Nájdete tam ešte veľa zaujímavého čítania ohľadne vyhadzovania peňazí Budajom, mám pocit, že v kotolni by bol užitočnejší.“
https://www.40plus.sk/4-koordinatori...oBF4kPLkyjVgr4
Mladí niekedy hovoria starším "stará korytnačka". Niekto povedal na porade že staré korytnačky pýtajú na prežitie, tak budaj dal korytnačkám
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Chránená je suchozemská korytnačka. Na ňu treba pri kúpe špeciálne povolenie CITES. Vodná korytnačka je "škodná".
Ale tej ŠTBáckej kurve dokiaľ neskape je to jedno.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať