Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Nandrolon
Tweety
Nezdá sa vám, že už je tej agresivity troška veľa? Kam to spejeme, och.....
https://www.cas.sk/clanok/2736547/hr...om-sa-otravil/
To vieš, tá šikana zo strany vlády sa musí niekde prejaviť, hlavne u slabších jedincov.
2 roky sme boli šikanovaní, kontrolovaní na hraniciach a zrazu nám tu púšťajú tisíce údenáčov, lebo nie sú kapacity na kontroly na hraniciach.
:-))))))))))))))
Všetko toto vplýva na mozog a ovplyvňuje to správanie.
Ja si myslím, že všetko je presne tak, ako má byť.
ty si fakt bol riaditeľom??????
1 1
Sundown Sundown

Sundown je offline (nepripojený) Sundown

Nandrolon
Tweety
Nezdá sa vám, že už je tej agresivity troška veľa? Kam to spejeme, och.....
https://www.cas.sk/clanok/2736547/hr...om-sa-otravil/
To vieš, tá šikana zo strany vlády sa musí niekde prejaviť, hlavne u slabších jedincov.
2 roky sme boli šikanovaní, kontrolovaní na hraniciach a zrazu nám tu púšťajú tisíce údenáčov, lebo nie sú kapacity na kontroly na hraniciach.
:-))))))))))))))
Všetko toto vplýva na mozog a ovplyvňuje to správanie.
Ja si myslím, že všetko je presne tak, ako má byť.
.
Kysuce.jpg  
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Sundown
Nandrolon
Tweety
Nezdá sa vám, že už je tej agresivity troška veľa? Kam to spejeme, och.....
https://www.cas.sk/clanok/2736547/hr...om-sa-otravil/
To vieš, tá šikana zo strany vlády sa musí niekde prejaviť, hlavne u slabších jedincov.
2 roky sme boli šikanovaní, kontrolovaní na hraniciach a zrazu nám tu púšťajú tisíce údenáčov, lebo nie sú kapacity na kontroly na hraniciach.
:-))))))))))))))
Všetko toto vplýva na mozog a ovplyvňuje to správanie.
Ja si myslím, že všetko je presne tak, ako má byť.
.


Ale nie!? Už aj na Kysuciach? A financmajster prišiel na to, že to môže zhodnotiť v prospech všetkých Slovákov!

Vivat porada!!!

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
majkii
Bol by som rád, keby sa tá téma obnovila, aby bolo jasné, čo kto a akým spôsobom na koho útočil, možno sa pridá k téme aj OneUp, ktorého si tam napádal a k téme sa nevyjadroval.
Výnimočne som za...aspoň by si jeden prečítal, že čo za chujoviny (viacnickový) zadávateľ tam popísal. Podotýkam, že v prípade obnovenia by sa tam mali obnoviť všetky komentáre, aby bolo jasné, kto na koho útočil...dátumy a časy sú toho neklamným znakom.

Apropó...lopatou po hlave by si si zaslúžil už len v tom, že si dával informácie ohľadom ceny, ako to prebiehalo vo vašom baráku. To je porovnávanie hrušiek s jablkami.

...a ozaj, aby si bol v obraze...ten One Up je jedným z ďalších nickov dotyčnej osoby, ktorá tu dáva pravidelne nezmyselné témy.


Juraj, tisichlavý drak.

"...a ozaj, aby si bol v obraze...ten One Up je jedným z ďalších nickov dotyčnej osoby, ktorá tu dáva pravidelne nezmyselné témy."

Tie témy nie sú celkom nezmyselné, oni dajú zmysel tomu, kto vie čítať s ...

No, a keď som čítal medzi / ...... / tak som počkal, čo iní na to? A Ty si mu to vysypal pod nohy a šmyklo sa ich viac, nie len drak. A našla sa aj babička, ktorej sa to netýkalo, ale zaryto to čítala, a tá vysypala hrach a téma dopadla ako Juraj. Jánošííík.

Čo už? Ak v tom telacivýzore nič zábavné nedávajú, tak porada podrží, už je tu vždy veselo, aj vďaka drakovi.



0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mila123
Nandrolon
Tweety
Nezdá sa vám, že už je tej agresivity troška veľa? Kam to spejeme, och.....
https://www.cas.sk/clanok/2736547/hr...om-sa-otravil/
To vieš, tá šikana zo strany vlády sa musí niekde prejaviť, hlavne u slabších jedincov.
2 roky sme boli šikanovaní, kontrolovaní na hraniciach a zrazu nám tu púšťajú tisíce údenáčov, lebo nie sú kapacity na kontroly na hraniciach.
:-))))))))))))))
Všetko toto vplýva na mozog a ovplyvňuje to správanie.
Ja si myslím, že všetko je presne tak, ako má byť.
ty si fakt bol riaditeľom??????
... možno som mal dodať ešte nakoniec, že všetko je tak ako je, lebo ináč to v tomto marazme byť nemôže...
Ak to niekto pochopil, že je teraz všetko dobre tak to som vôbec tak nemyslel.
Ale niektorí proste dokážeme viac predvídať budúcnosť a dopady určitých opatrení na určité skupiny obyvateľstva.
Ono sa to ešte pritvrdí a bude oveľa viac a častejšie takých prípadov. Represia môže zakročiť proti jedincovi, ale neustriehne milióny ľudí...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Okrem toho si budem pamätať stále slová jedného psychiatra, ktorý sa vyjadril, že KAŽDÝ jeden človek by dokázal zabiť, akurát tá hranica je u každého jedinca ináč posunutá.
Tým pádom sme čisto v teoretickej rovine všetci do jedného potencionálni vrahovia.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Včera Heger v RTVS hovoril, že je neprípustné, aby Česi takto kontrolovali hranice, že ide na nejaké rokovanie do Prahy to riešiť.
Takže vlastne Heger by rád rozkazoval aj suverénnemu štátu - Česká republika?

Zdá sa Heger ešte niekomu z tohto fóra normálny a mentálne v poriadku???
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To sú tanečky,naše slniečka plnia kvoty .
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Včera Heger v RTVS hovoril, že je neprípustné, aby Česi takto kontrolovali hranice, že ide na nejaké rokovanie do Prahy to riešiť.
Takže vlastne Heger by rád rozkazoval aj suverénnemu štátu - Česká republika?

Zdá sa Heger ešte niekomu z tohto fóra normálny a mentálne v poriadku???
Čo Heger stvára - to je jeho iniciatíva. Čo robia Češi - to je ich iniciatíva. Lenže Nandy! ČR je v EÚ a platí voľný pohyb. Oni kontrolami uzavreli hranice - teda už nie je voľný pohyb! Na jednej strane - majú právo uzavrieť hranice, ale to paltí len v určitých prípadoch a imigranti medzi tie prípady nepatria - iné by to bolo, ak by sa jednalo o OHROZENIE štátu.
Takže Česi de facto sa chovajú, ako keby ani neboli štátom v EÚ. Veď i Švajčiari nerobia kontroly - a to sú neutrálny štát, ale s EÚ je dohoda o voľnom pohybe. Jediné čo robia - kontrola dokladov - ukážeš, ideš.
0 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

sito
buchač
majkii
Bol by som rád, keby sa tá téma obnovila, aby bolo jasné, čo kto a akým spôsobom na koho útočil, možno sa pridá k téme aj OneUp, ktorého si tam napádal a k téme sa nevyjadroval.
Výnimočne som za...aspoň by si jeden prečítal, že čo za chujoviny (viacnickový) zadávateľ tam popísal. Podotýkam, že v prípade obnovenia by sa tam mali obnoviť všetky komentáre, aby bolo jasné, kto na koho útočil...dátumy a časy sú toho neklamným znakom.

Apropó...lopatou po hlave by si si zaslúžil už len v tom, že si dával informácie ohľadom ceny, ako to prebiehalo vo vašom baráku. To je porovnávanie hrušiek s jablkami.

...a ozaj, aby si bol v obraze...ten One Up je jedným z ďalších nickov dotyčnej osoby, ktorá tu dáva pravidelne nezmyselné témy.


Juraj, tisichlavý drak.

"...a ozaj, aby si bol v obraze...ten One Up je jedným z ďalších nickov dotyčnej osoby, ktorá tu dáva pravidelne nezmyselné témy."

Tie témy nie sú celkom nezmyselné, oni dajú zmysel tomu, kto vie čítať s ...

No, a keď som čítal medzi / ...... / tak som počkal, čo iní na to? A Ty si mu to vysypal pod nohy a šmyklo sa ich viac, nie len drak. A našla sa aj babička, ktorej sa to netýkalo, ale zaryto to čítala, a tá vysypala hrach a téma dopadla ako Juraj. Jánošííík.

Čo už? Ak v tom telacivýzore nič zábavné nedávajú, tak porada podrží, už je tu vždy veselo, aj vďaka drakovi.



sitko: ty si neskutocny farizejko. Oznacis moju temu " pristavba balkonov " za zaujimavu otazku a ked si sa zamotal, aj s buchacom k stene, tak ste zacali ako obycajne s urazkami a chujovinami ohladom temy. Poradil som si aj bez vas. Dosla mi jednoznacna odpoved z SBD. Pristavbu musi schvalit 100 % vlastnikov.. Amen
3 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Nandrolon
Včera Heger v RTVS hovoril, že je neprípustné, aby Česi takto kontrolovali hranice, že ide na nejaké rokovanie do Prahy to riešiť.
Takže vlastne Heger by rád rozkazoval aj suverénnemu štátu - Česká republika?

Zdá sa Heger ešte niekomu z tohto fóra normálny a mentálne v poriadku???
Čo Heger stvára - to je jeho iniciatíva. Čo robia Češi - to je ich iniciatíva. Lenže Nandy! ČR je v EÚ a platí voľný pohyb. Oni kontrolami uzavreli hranice - teda už nie je voľný pohyb! Na jednej strane - majú právo uzavrieť hranice, ale to paltí len v určitých prípadoch a imigranti medzi tie prípady nepatria - iné by to bolo, ak by sa jednalo o OHROZENIE štátu.
Takže Česi de facto sa chovajú, ako keby ani neboli štátom v EÚ. Veď i Švajčiari nerobia kontroly - a to sú neutrálny štát, ale s EÚ je dohoda o voľnom pohybe. Jediné čo robia - kontrola dokladov - ukážeš, ideš.
Ak si európska únia neplní svoje povinnosti na šengenskej hranici tak si Česi plnia na svojej. Však Čech odkázal hegerovi nech zabudne na otvorené hranice
2 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

veronikasad
Neobvinuj buchaca, uzatvorenie témy som nahlásila moderátorom ja, lebo sa neviete spratať do koze
Nechapem, preco bolo nutne uzavriet temu - vlastne zrusit ju, aj so zadavatelom. Mna by velmi zaujimalo / a urcite nielen mna / ako dopadne buduci tyzden u spravcu. Bol by to mozno prinos pre vsetkych.To je ucelom Porady. Takto si svojim pocinom vsetko zabila. Stacilo vymazat nevhodne komentare
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

OneUp
sito
buchač
majkii
Bol by som rád, keby sa tá téma obnovila, aby bolo jasné, čo kto a akým spôsobom na koho útočil, možno sa pridá k téme aj OneUp, ktorého si tam napádal a k téme sa nevyjadroval.
Výnimočne som za...aspoň by si jeden prečítal, že čo za chujoviny (viacnickový) zadávateľ tam popísal. Podotýkam, že v prípade obnovenia by sa tam mali obnoviť všetky komentáre, aby bolo jasné, kto na koho útočil...dátumy a časy sú toho neklamným znakom.

Apropó...lopatou po hlave by si si zaslúžil už len v tom, že si dával informácie ohľadom ceny, ako to prebiehalo vo vašom baráku. To je porovnávanie hrušiek s jablkami.

...a ozaj, aby si bol v obraze...ten One Up je jedným z ďalších nickov dotyčnej osoby, ktorá tu dáva pravidelne nezmyselné témy.


Juraj, tisichlavý drak.

"...a ozaj, aby si bol v obraze...ten One Up je jedným z ďalších nickov dotyčnej osoby, ktorá tu dáva pravidelne nezmyselné témy."

Tie témy nie sú celkom nezmyselné, oni dajú zmysel tomu, kto vie čítať s ...

No, a keď som čítal medzi / ...... / tak som počkal, čo iní na to? A Ty si mu to vysypal pod nohy a šmyklo sa ich viac, nie len drak. A našla sa aj babička, ktorej sa to netýkalo, ale zaryto to čítala, a tá vysypala hrach a téma dopadla ako Juraj. Jánošííík.

Čo už? Ak v tom telacivýzore nič zábavné nedávajú, tak porada podrží, už je tu vždy veselo, aj vďaka drakovi.



sitko: ty si neskutocny farizejko. Oznacis moju temu " pristavba balkonov " za zaujimavu otazku a ked si sa zamotal, aj s buchacom k stene, tak ste zacali ako obycajne s urazkami a chujovinami ohladom temy. Poradil som si aj bez vas. Dosla mi jednoznacna odpoved z SBD. Pristavbu musi schvalit 100 % vlastnikov.. Amen


Jedenhore, OneUp, španielská dedina, Acros, či ako inak sa na porade voláš. ty si riadny FER*****VER.

Nemáš pravdu, že si si poradil sám bez nás. Ak ti z SBD prišla odpoveď, že je treba 100% súhlas spoluvlastníkov domu, tak potom sú tam tiež taký FER ...



Niečo vytiahnem z tej tvojej užitočnej témy. A pekne poporade, v rade. Kto si to prečíta, môžno mu dôjde, že si ozaj FER ...

OneUp (05.10.22 14:26) Dom ma 44 vlastnikov bytov

sito (05.10.22 14:57) V tom prípade: Čítanie z evanielia 182


"Vlastník bytu v dome nemôže vykonávať úpravy bytu v dome, ktorými by menil vzhľad domu bez súhlasu vlastníkov bytov v dome. Ustanovenia osobitných predpisov nie sú tým dotknuté. (Stavebný úrad)

Vlastníci bytov v dome prijímajú rozhodnutia nadpolovičnou väčšinou hlasov všetkých vlastníkov bytov v dome, ak hlasujú o

súhlase s úpravou bytu, ktorou vlastník bytu v dome mení vzhľad domu a zasahuje do spoločných častí domu, ak zmluva o spoločenstve alebo zmluva o výkone správy neurčuje inak."

Ak máte v zmluve uvedené, že tých 11 môže tak rozhodnúť, tak môžu rozhodnúť.

Ak nie, tak 12 musí súhlasiť. Samozrejme tých 11 nebude mať problém súhlasiť. Spolu 23 spoluvlastníkov domu.

Ak sa nájde tých 12, tak tí nemajú baretku na hlave, ale majú ju v hlave.

*****OneUp (05.10.22 15:17) Ja som nasiel, ze 2/3 musi suhlasit / foto /*****

sito (05.10.22 16:12) Samozrejme máš pravdu. Takže na FPÚaO nemáte dostatok peňazí. Takže úver.

V tom prípade:

" Vlastníci bytov v dome prijímajú rozhodnutia dvojtretinovou väčšinou hlasov všetkých vlastníkov bytov v dome, ak hlasujú o zmluve o úvere alebo jej zmene."

Ale? Aj toto.

"Súhlas všetkých vlastníkov bytov v dome sa vyžaduje pri rozhodovaní o zmluve o

výstavbe výlučne novej spoločnej časti domu"


"Z fondu prevádzky, údržby a opráv sa financujú aj opravy balkónov, lodžií a tých terás, ktoré sú spoločnými časťami domu."


"Vlastník bytu v dome má právo výlučne užívať spoločné časti domu, ak z ich stavebnotechnického alebo účelového určenia vyplýva, že majú byť užívané len s určitým bytom v dome."

Takže, dom balkóny nemá. Tých 11 vlastníkov chce celkom nové balkóny, nové spoločné časti domu. V tom prípade 182ka vyžaduje súhlas všetkých vlastníkov bytov v dome.

Zamotané, že?

__________________________________________________ ________

OneUp (06.10.22 07:46) Teda riadne zamotane.

==================================================

OneUp (05.10.22 18:09) Chobot: nemas pravdu. Potrebny je suhlas vsetkych 44 vlastnikov bytov / ako pise sito /. Prave som nasiel mail SBD. Takze opravujem svojich najdenych 2/3

__________________________________________________ _______________

Časy!

OneUp (05.10.22 14:26)

sito (05.10.22 14:57)

OneUp (05.10.22 15:17)

sito (05.10.22 16:12)

OneUp (05.10.22 18:09)

OneUp (06.10.22 07:46)


A teraz polopate, alebo ako buchac s lopatou ...

Z evanjelia 182ky. § 14b, ods. 3.

"Súhlas všetkých vlastníkov bytov a nebytových priestorov v dome sa vyžaduje pri rozhodovaní o prevode vlastníctva nebytového priestoru, priľahlého pozemku, príslušenstva alebo ich častí, ktoré sú v podielovom spoluvlastníctve vlastníkov bytov a nebytového priestoru v dome."

A v evanjeliu je ešte jedna zmienka o súhlase všetkých vlastníkoch, ale nie v dome.

Tuto.

§ 14b, ods. 1, písm. e.

"zmluve o vstavbe alebo nadstavbe bytu alebo nebytového priestoru v dome, vstavbe alebo nadstavbe novej spoločnej časti domu, nového spoločného zariadenia domu alebo nového príslušenstva, alebo o ich zmene;

==================== Na hore uvedené je potrebný súhlas 2/3 všetkých vlastníkov bytov v dome. Takže 44 : 3 = 14,66, x 2 = 29,33. Vzhľadom k tomu, že čo byt, to hlas, celý hlas. Na schválenie prístavby balkónov je potrebných súhlas 30 spoluvlastníkov domu, vlastníkov bytov v dome, vašom dome.==========================

***** ak sa rozhoduje o nadstavbe alebo o vstavbe v podkroví alebo povale, vyžaduje sa zároveň súhlas všetkých vlastníkov bytov a nebytových priestorov v dome, ktorí majú s nadstavbou alebo vstavbou bezprostredne susediť, *****

==================== Zaboha si neviem predstaviť ten váš panelák a polohu tvojho bytu v ňom, že ty sám zablokuješ prístavbu 11 balkónov, ak prístavbu schvália 2/3, 30 spoluvlastníkov domu.

OneUp (05.10.22 19:35) Nehoraznost. Otazka pisomneho hlasovania klamlivo zavadza hlasujucich. Vraj to bude finacovane z SFRB. Ani slovko o tom, ze uver SFRB splacat budu vsetci. Este stastie, ze je potrebny 100 % suhlas.

sito (05.10.22 20:09) Vyhodnotenie písomného hlasovania je tiež platné, ak je v súlade § 14b 182ky.

Ak niekto dal do písomného hlasovania vo vašom dome, že tých 11 balkónov sa bude financovať zo ŠFRB a neuviedol, že splácanie úveru zo ŠFRB bude rozpočítané na všetky byty v dome podľa m2 všetkých bytov v dome, tak tých 33 vlastníkov podviedol. Ak tých 33 vlastníkov bude mať BARETKU na hlave na dome nebude ani jeden nový balkón!

OneUp (05.10.22 20:31) Akych 33 ? Zablokujem to sam. Ved nech si daju postavit, ale za vlastne. Za to zahlasujem

FER ..., niekto sadol na lep. Nevieš kto?

0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandrolon
Včera Heger v RTVS hovoril, že je neprípustné, aby Česi takto kontrolovali hranice, že ide na nejaké rokovanie do Prahy to riešiť.
Takže vlastne Heger by rád rozkazoval aj suverénnemu štátu - Česká republika?

Zdá sa Heger ešte niekomu z tohto fóra normálny a mentálne v poriadku???
Čo Heger stvára - to je jeho iniciatíva. Čo robia Češi - to je ich iniciatíva. Lenže Nandy! ČR je v EÚ a platí voľný pohyb. Oni kontrolami uzavreli hranice - teda už nie je voľný pohyb! Na jednej strane - majú právo uzavrieť hranice, ale to paltí len v určitých prípadoch a imigranti medzi tie prípady nepatria - iné by to bolo, ak by sa jednalo o OHROZENIE štátu.
Takže Česi de facto sa chovajú, ako keby ani neboli štátom v EÚ. Veď i Švajčiari nerobia kontroly - a to sú neutrálny štát, ale s EÚ je dohoda o voľnom pohybe. Jediné čo robia - kontrola dokladov - ukážeš, ideš.
Česi sú zvrchovaný štát a majú právo sa brániť, aj keď sa únia postaví na hlavu.
Chceš mi povedať, že tie tisíce ľudí s HIV, žltačkou a inými ochoreniami nrepredstavujú ohrozenie štátu? Jasné, že predstavujú.
Ak by boli vonkajšie hranice Schengenu chránené tak, ako majú byť, nemuseli si česi zaviesť vlastné kontroly.
Lenže keď vidia, že EÚ ich tu s tichým súhlasom púšťa, tak si urobili po svojom a ja osobne ich za to obdivujem a súhlasím s takým jednaním.
Kľudne, nech sú na hraniciach aj dvojhodinové kolóny.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
misoft
Nandrolon
Včera Heger v RTVS hovoril, že je neprípustné, aby Česi takto kontrolovali hranice, že ide na nejaké rokovanie do Prahy to riešiť.
Takže vlastne Heger by rád rozkazoval aj suverénnemu štátu - Česká republika?

Zdá sa Heger ešte niekomu z tohto fóra normálny a mentálne v poriadku???
Čo Heger stvára - to je jeho iniciatíva. Čo robia Češi - to je ich iniciatíva. Lenže Nandy! ČR je v EÚ a platí voľný pohyb. Oni kontrolami uzavreli hranice - teda už nie je voľný pohyb! Na jednej strane - majú právo uzavrieť hranice, ale to paltí len v určitých prípadoch a imigranti medzi tie prípady nepatria - iné by to bolo, ak by sa jednalo o OHROZENIE štátu.
Takže Česi de facto sa chovajú, ako keby ani neboli štátom v EÚ. Veď i Švajčiari nerobia kontroly - a to sú neutrálny štát, ale s EÚ je dohoda o voľnom pohybe. Jediné čo robia - kontrola dokladov - ukážeš, ideš.
Česi sú zvrchovaný štát a majú právo sa brániť, aj keď sa únia postaví na hlavu.
Chceš mi povedať, že tie tisíce ľudí s HIV, žltačkou a inými ochoreniami nrepredstavujú ohrozenie štátu? Jasné, že predstavujú.
Ak by boli vonkajšie hranice Schengenu chránené tak, ako majú byť, nemuseli si česi zaviesť vlastné kontroly.
Lenže keď vidia, že EÚ ich tu s tichým súhlasom púšťa, tak si urobili po svojom a ja osobne ich za to obdivujem a súhlasím s takým jednaním.
Kľudne, nech sú na hraniciach aj dvojhodinové kolóny.
Ak je únia neschopná tak načo sme v únii? či len preto aby mali boháči voľný tok kapitálu? alebo kupovať predraženú energiu na burzách? lebo iné výhody sa začínajú strácať
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
OneUp
veronikasad
Neobvinuj buchaca, uzatvorenie témy som nahlásila moderátorom ja, lebo sa neviete spratať do koze
Nechapem, preco bolo nutne uzavriet temu - vlastne zrusit ju, aj so zadavatelom. Mna by velmi zaujimalo / a urcite nielen mna / ako dopadne buduci tyzden u spravcu. Bol by to mozno prinos pre vsetkych.To je ucelom Porady. Takto si svojim pocinom vsetko zabila. Stacilo VYMAZAŤ NEVHODNÉ komentare
Hm...ty farizejský pokrytecký oný...tak to by si bol už dávno na kompletku vymazaný.
0 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

OneUp
veronikasad
Neobvinuj buchaca, uzatvorenie témy som nahlásila moderátorom ja, lebo sa neviete spratať do koze
Nechapem, preco bolo nutne uzavriet temu - vlastne zrusit ju, aj so zadavatelom. Mna by velmi zaujimalo / a urcite nielen mna / ako dopadne buduci tyzden u spravcu. Bol by to mozno prinos pre vsetkych.To je ucelom Porady. Takto si svojim pocinom vsetko zabila. Stacilo vymazat nevhodne komentare
Mám ti to napísať po hebrejský ? Nie som moderátor, nahlasovala som uzatvorenie témy, nie mazanie príspevkov ...
Keď si tak veľmi zvedavý na vyriešenie, môžete si to dopovedať so zakladatelom v súkromných správach.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

veronikasad
OneUp
veronikasad
Neobvinuj buchaca, uzatvorenie témy som nahlásila moderátorom ja, lebo sa neviete spratať do koze
Nechapem, preco bolo nutne uzavriet temu - vlastne zrusit ju, aj so zadavatelom. Mna by velmi zaujimalo / a urcite nielen mna / ako dopadne buduci tyzden u spravcu. Bol by to mozno prinos pre vsetkych.To je ucelom Porady. Takto si svojim pocinom vsetko zabila. Stacilo vymazat nevhodne komentare
Mám ti to napísať po hebrejský ? Nie som moderátor, nahlasovala som uzatvorenie témy, nie mazanie príspevkov ...
Keď si tak veľmi zvedavý na vyriešenie, môžete si to dopovedať so zakladatelom v súkromných správach.
prosím, prosím po hebrejsky
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

veronikasad
OneUp
veronikasad
Neobvinuj buchaca, uzatvorenie témy som nahlásila moderátorom ja, lebo sa neviete spratať do koze
Nechapem, preco bolo nutne uzavriet temu - vlastne zrusit ju, aj so zadavatelom. Mna by velmi zaujimalo / a urcite nielen mna / ako dopadne buduci tyzden u spravcu. Bol by to mozno prinos pre vsetkych.To je ucelom Porady. Takto si svojim pocinom vsetko zabila. Stacilo vymazat nevhodne komentare
Mám ti to napísať po hebrejský ? Nie som moderátor, nahlasovala som uzatvorenie témy, nie mazanie príspevkov ...
Keď si tak veľmi zvedavý na vyriešenie, môžete si to dopovedať so zakladatelom v súkromných správach.


Veronika, a kto, čo Ťa donútilo požiadať o odstránenie témy? Čítanie tej témy? Moslimi nečítajú bibliu, čítajú to čo ich baví, čítajú ...

Vy nemáte výťah, bývaš v čínskom múre, ten je myslím štvorpodlažný.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

sito
veronikasad
OneUp
veronikasad
Neobvinuj buchaca, uzatvorenie témy som nahlásila moderátorom ja, lebo sa neviete spratať do koze
Nechapem, preco bolo nutne uzavriet temu - vlastne zrusit ju, aj so zadavatelom. Mna by velmi zaujimalo / a urcite nielen mna / ako dopadne buduci tyzden u spravcu. Bol by to mozno prinos pre vsetkych.To je ucelom Porady. Takto si svojim pocinom vsetko zabila. Stacilo vymazat nevhodne komentare
Mám ti to napísať po hebrejský ? Nie som moderátor, nahlasovala som uzatvorenie témy, nie mazanie príspevkov ...
Keď si tak veľmi zvedavý na vyriešenie, môžete si to dopovedať so zakladatelom v súkromných správach.


Veronika, a kto, čo Ťa donútilo požiadať o odstránenie témy? Čítanie tej témy? Moslimi nečítajú bibliu, čítajú to čo ich baví, čítajú ...

Vy nemáte výťah, bývaš v čínskom múre, ten je myslím štvorpodlažný.
Marcel, aj ty si Maďar ? Žiadnu temu som neodstránila (nie som moderátor), ani nedala odstrániť ... Predstav si, že tema ma zaujala, len tie Vaše osobné útoky nemusím. A zadávatel v názve temy uviedol, že je vyriešená.
PS : Náš "čínsky múr" má 7 podlaží a určite aj výťah
Naposledy upravil veronikasad : 10.11.22 at 14:30
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať