Zavrieť

Porady

Sociálna poisťovňa - kontrola

ahojte vsetci,
mam na vas prosbicku. ohlasila sa nam socialna poistovna na kontrolu. Co vsetko musim mat v poriadku a co im predlozit? Aspon taky strucny zoznam keby ste mi sem hodili. Pripadne nejake skusenosti s kontrolou. Na co sa zamerali, ci do niecoho rypali a taaak..:-) sme v BA.
Dakujem krasne:-)
Usporiadat
Maxinka Maxinka

Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

No to ste teda ozaj dobrý - ja som zaniesla všetky doklady 01.08.2007 a do dnešného dňa NIČ.Teraz neviem či náhodou aj nezabudla na moje papiere?Čo by ste urobili VY?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Maxinka Pozri príspevok
No to ste teda ozaj dobrý - ja som zaniesla všetky doklady 01.08.2007 a do dnešného dňa NIČ.Teraz neviem či náhodou aj nezabudla na moje papiere?Čo by ste urobili VY?
AK vieš konkrétne meno kontrolórky tak zavolaj tam, že v akom štádiu je kontrola. Nič s tým nepokazíš.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Maxinka Pozri príspevok
No to ste teda ozaj dobrý - ja som zaniesla všetky doklady 01.08.2007 a do dnešného dňa NIČ.Teraz neviem či náhodou aj nezabudla na moje papiere?Čo by ste urobili VY?
Mňa sa opýtala, či počkám, tak som povedala, že si po to prídem, len nech zavolá a nevolala skoro dva týždne
0 0
MartaP MartaP

MartaP je offline (nepripojený) MartaP

Prosím,poradíte mi,nahlásila sa nám kontrola zo SP a chcem sa spýtať, ak máme s pracovníkom
uzatvorenú dohodu o pracovnej činnosti, treba po jej ukončení vystaviť Ev.list dôchodk.zabezp.
Toto budú asi tiež kontrolovať a nie som si istá, či to treba vystaviť aj pri DoPČ.Ďakujem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

MartaP Pozri príspevok
Prosím,poradíte mi,nahlásila sa nám kontrola zo SP a chcem sa spýtať, ak máme s pracovníkom
uzatvorenú dohodu o pracovnej činnosti, treba po jej ukončení vystaviť Ev.list dôchodk.zabezp.
Toto budú asi tiež kontrolovať a nie som si istá, či to treba vystaviť aj pri DoPČ.Ďakujem.
O aké roky ide? Ak o minulé roky, tak nie, netreba. ELDP je treba za dohodárov až v tomto roku.
2 0
MartaP MartaP

MartaP je offline (nepripojený) MartaP

Ide o roky 2010 až do marca 2013.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

MartaP Pozri príspevok
Ide o roky 2010 až do marca 2013.
Takže za staré roky nič, ale za tento od januára do konca marca, áno.
0 0
MartaP MartaP

MartaP je offline (nepripojený) MartaP

Ďakujem za pomoc.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať