Zavrieť

Porady

Odpočúvanie hovorov

GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Viete mi niekto poradiť, či sa dá zistiť, či moje hovory na mobilnom telefóne a aj na pevnej linke niekto neodpočúva? Kde a ako by som si toto mohla overiť a ako mám postupovať? Ďakujem.
Usporiadat
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Dam iba 3 linky a nazor si urobte sami... Zakladom je nedavat svoj mobil nikomu, aby do neho nestihol instalovat nieco, co mi moze zneprijemnit zivot.. A taka instalacia neziaduceho softu do mobilu az taka zlozita nie je...

http://palmare.idnes.cz/chrante-svuj...5_programy_vok

http://mobil.idnes.cz/vyzkouseli-jsm...9_mob_tech_vok

http://mobil.idnes.cz/sifrovani-gsm-...7_mob_tech_vok
0 0
Tartarus Tartarus

Tartarus je offline (nepripojený) Tartarus

Ja som počul že ak máte odpočuvaný telefon tak pri hovore mate niečo ako ozvenu zda sa vám ako keby ste rozprávali v nejakej prázdnej miestnoti ozvena vraj nieje velmi silna skor to znie ako keby ste svoj hovor v omnoho tichsom prevedeni poculi od volaneho.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Tartarus Pozri príspevok
Ja som počul že ak máte odpočuvaný telefon tak pri hovore mate niečo ako ozvenu zda sa vám ako keby ste rozprávali v nejakej prázdnej miestnoti ozvena vraj nieje velmi silna skor to znie ako keby ste svoj hovor v omnoho tichsom prevedeni poculi od volaneho.
TO echo je často počuť, aj keď ťa neodpočúvajú...
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Chobot Pozri príspevok
TO echo je často počuť, aj keď ťa neodpočúvajú...
Alebo nas odpocuvaju dost casto .
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Tartarus Pozri príspevok
Ja som počul že ak máte odpočuvaný telefon tak pri hovore mate niečo ako ozvenu zda sa vám ako keby ste rozprávali v nejakej prázdnej miestnoti ozvena vraj nieje velmi silna skor to znie ako keby ste svoj hovor v omnoho tichsom prevedeni poculi od volaneho.
Tak to by museli byt "odpocuvatelia" mechom udereni, ak by sa dalo odpocuvanie takto jednoducho identifikovat
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

preto ma orange tolko aktivnych zakaznikov, kazdy si mysli, ze ked ma ozvenu v teletone, ze ho odpocuvaju, aktivuje dalsie cislo, pritom by stacilo vymenit telefon a nikoho by viac neodpocuvali
0 0
Duchanito Duchanito

Duchanito je offline (nepripojený) Duchanito

ja len doplin nieco k malo teme...
to ze hovor je nahravany operatorom je jasna vec. sledovanie polohy tiez. Aby bolo mozne zistit polohu telefonu, nie je potrebna ani sim karta. ako nahle je tel zapnuty komunikuje s BTS-kou a teda je zariadenie evidovane pod nou.

operator je dokonca schopny hociktory telefon aj zablokovat na dialku. tiez myslim telefon ako zariadenie nie sim kartu. ta na zablokovanie nie je ani potrebna. staci ze je zariadenie pripojene na bts opeatora.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Neviem, nevyznam sa celkom, ale podla sedliackeho rozumu:
Co ma spolocne telefon s operatorom? Absolutne nic
To akokeby si napisal, ze majitel benzinovej pumpy ti moze zobrat kluce od auta aby si nemohol jazdit
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

Duchanito Pozri príspevok
ja len doplin nieco k malo teme...
to ze hovor je nahravany operatorom je jasna vec. sledovanie polohy tiez. Aby bolo mozne zistit polohu telefonu, nie je potrebna ani sim karta. ako nahle je tel zapnuty komunikuje s BTS-kou a teda je zariadenie evidovane pod nou.

operator je dokonca schopny hociktory telefon aj zablokovat na dialku. tiez myslim telefon ako zariadenie nie sim kartu. ta na zablokovanie nie je ani potrebna. staci ze je zariadenie pripojene na bts opeatora.
nie som si isty, ale v dnesnom svete, ...
viem, ze kradnute telefony sa hladaju podla imei kodu, ten sa zobazuje operatorovi s tel. cislom
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

day Pozri príspevok
nie som si isty, ale v dnesnom svete, ...
viem, ze kradnute telefony sa hladaju podla imei kodu, ten sa zobazuje operatorovi s tel. cislom
telefón sa do siete registruje číslom SIM karty a IMEI telefónu, ale to ešte neznamená, že telefón bez SIM by fungoval
a nepoznám nikoho, komu by telefón našli podľa IMEI... na vyhľadanie by musel podpísať príkaz sudca a ten ho nepodpíše len preto že niekomu kdesi v kaviarni zo stola ukradli telefon
1 0
day day

day je offline (nepripojený) day

Flinstone Pozri príspevok
telefĂłn sa do siete registruje čĂ*slom SIM karty a IMEI telefĂłnu, ale to eĹĄte neznamenĂĄ, Ĺže telefĂłn bez SIM by fungoval
a nepoznĂĄm nikoho, komu by telefĂłn naĹĄli podÄža IMEI... na vyhÄžadanie by musel podpĂ*saĹĽ prĂ*kaz sudca a ten ho nepodpĂ*ĹĄe len preto Ĺže niekomu kdesi v kaviarni zo stola ukradli telefon
policia poziada operatora o vypis a ked si vlastnikom "odcudzeneho" tel tak Ti telefonuju ci sa mozes dostavit, bez sudcu, to si daleko
policia to neurobi kazdemu, musis byt dobry znamy, pripadne vplyvna osoba, samozrejme drahy tel
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Flinstone Pozri príspevok
telefón sa do siete registruje číslom SIM karty a IMEI telefónu, ale to ešte neznamená, že telefón bez SIM by fungoval
a nepoznám nikoho, komu by telefón našli podľa IMEI... na vyhľadanie by musel podpísať príkaz sudca a ten ho nepodpíše len preto že niekomu kdesi v kaviarni zo stola ukradli telefon
Práve máš tú česť. Po dvoch mesiacoch našli telefón , ktorý na koncoročnom školskom výlete ukradli môjmu vnukovi. Baba ho kúpila údajne od "niekoho " za 20 € a pred dvoma týždňami sa ho pokúsila zaktivovať sim kartou z 02. Telefón bol viazaný k Orange-u. Polícia nahlásila IMEI a stratu všetkým operátorom a babenku zamerali.
Sama som tomu už neverila,že by ho mohli nájsť a predsa .........
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
day Pozri príspevok
policia poziada operatora o vypis a ked si vlastnikom "odcudzeneho" tel tak Ti telefonuju ci sa mozes dostavit, bez sudcu, to si daleko
policia to neurobi kazdemu, musis byt dobry znamy, pripadne vplyvna osoba, samozrejme drahy tel
Telefón v akcii " TWIN " pre deti / no málinko som doplatila za lepší telefón ako ponúkali / a neviem, neviem či 14 ročný vnuk je nejaká vplyvná osoba. Musím zistiť .
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

day Pozri príspevok
policia poziada operatora o vypis a ked si vlastnikom "odcudzeneho" tel tak Ti telefonuju ci sa mozes dostavit, bez sudcu, to si daleko
policia to neurobi kazdemu, musis byt dobry znamy, pripadne vplyvna osoba, samozrejme drahy tel
ak páchateľ nieje blbec, sim kartu zahodí a už sa dá pátrať len podľa imei a operátor to spraví len na základe príkazu sudcu... môžeš mať aj 100 známych policajtov, nepomôže to.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

.. sa mi veriť nechce ... ???? to k prísp Melnick
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

Melnick Pozri príspevok
Práve máš tú česť. Po dvoch mesiacoch našli telefón , ktorý na koncoročnom školskom výlete ukradli môjmu vnukovi. Baba ho kúpila údajne od "niekoho " za 20 € a pred dvoma týždňami sa ho pokúsila zaktivovať sim kartou z 02. Telefón bol viazaný k Orange-u. Polícia nahlásila IMEI a stratu všetkým operátorom a babenku zamerali.
Sama som tomu už neverila,že by ho mohli nájsť a predsa .........
to je skôr náhoda...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Flinstone Pozri príspevok
ak páchateľ nieje blbec, sim kartu zahodí a už sa dá pátrať len podľa imei a operátor to spraví len na základe príkazu sudcu... môžeš mať aj 100 známych policajtov, nepomôže to.
Naozaj nemáš pravdu. Žiadny sudca nič v našom prípade neprikazoval.
Ver mi .
A zápis aj šetrenie robil policajt, ktorého nepoznáme. Žiadna protekcia.
Sám policajt sa tešil, že sa MT našiel . Dokonca na svojom súkromnom aute, vo svojom voľnom čase prišiel pre dcéru , aby išla podpísať prevzatie MT.
Naozaj, naozaj.
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

som rád, že aspoň niečo v tejto banana rep. napreduje k lepšiemu
rád by som sa mýlil častejšie
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

klobuk dole pred policajtom, takych by potrebovalo cele Slovensko
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Melnick Pozri príspevok
Naozaj nemáš pravdu. Žiadny sudca nič v našom prípade neprikazoval.
Ver mi .
A zápis aj šetrenie robil policajt, ktorého nepoznáme. Žiadna protekcia.
Sám policajt sa tešil, že sa MT našiel . Dokonca na svojom súkromnom aute, vo svojom voľnom čase prišiel pre dcéru , aby išla podpísať prevzatie MT.
Naozaj, naozaj.
Kolko rokov ma dcera, a je pekna?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať