Zavrieť

Porady

Odpočúvanie hovorov

GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Viete mi niekto poradiť, či sa dá zistiť, či moje hovory na mobilnom telefóne a aj na pevnej linke niekto neodpočúva? Kde a ako by som si toto mohla overiť a ako mám postupovať? Ďakujem.
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

To chcel prave napisat, ze musis mat moc peknu dceru ale myslel som si, ze je to somarina, ale nemyslel som tak sam
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Flinstone Pozri príspevok
ak páchateľ nieje blbec, sim kartu zahodí a už sa dá pátrať len podľa imei a operátor to spraví len na základe príkazu sudcu... môžeš mať aj 100 známych policajtov, nepomôže to.
A telefon si da do vitriny a slastne sa na neho diva.... Sim moze byt hocijaka, ale IMEI je vzdy rovnaky a malokto vie, ze aj ked vymeni SIM a zacne MT pouzivat, aj tak sa zisti, kdo to je a kde je ..... a preto ho zacne pouzivat........a operatori ho casto dohliadaju policajtom len tak....a co je na tom zle ? Aspon vyriesa svoj pripad......
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ste ma pobavili. Pekná síce je, ale z jej sukne, by niekto mal aj tri.
Takže ľúbostný príbeh sa nekoná.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No niektory letia aj na moletky
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
to Melnic:
Tak teraz neviem vnukovi ukradli (prísp. 73 a 74) a dcére vrátili (prísp. 78 a 84)?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
bettylou Pozri príspevok
to Melnic:
Tak teraz neviem vnukovi ukradli (prísp. 73 a 74) a dcére vrátili (prísp. 78 a 84)?
Myslíš, že mohli MT na protipodpis vrátiť neplnoletému dieťaťu? Veď aj ohlásiť stratu MT na políciu musela ísť matka dieťaťa .
A tá jeho matka je zhodou okolností moja dcéra a tým pádom sú jej deti moje vnúčatá.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
aha, mám dnes dlhé vedenie
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Nevadí.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať