Zavrieť

Porady

Účtovníctvo a manželský život

cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Otváram túto tému aby som zistila, či aj iné účtovníčky /teda tie ktoré robia účtovníctvo doma a sú večne zavalené papiermi/ majú pobobné problémy ako ja a to že partner má pocit, že ho vďaka ním večne zanedbávam. Ja viem, že by som si to mala už konečne nejak zorganizovať, ale to je stále niečo. Hneď zazvoní ten, potom príde druhý, potom musím súrne niečo dozajtra urobiť... Veď to poznáte. Má niekto z vás takú skúsenosť, že mu to narobilo vážne veľké problémy alebo aj rozpad vzťahu s partnerom. Rada si prečítam Vaše názory. Najhoršie je, že je to ako droga. Aj teraz, keby som mohla odpočívať, sedím pri počítači... Ale aby ste si zas nemysleli, že som nejaká vadná alebo čo !?
Naposledy upravil cloe : 01.10.06 at 18:22 Dôvod: pravopis
Usporiadat
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Lyzinka to nemá chybu
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ekopo
Baby, dobre som sa zabavil, ja som "manžel" robím účtovníctvo , poradenstvo a nie som vadný. /aspoň si to myslím/
Zrejme tie isté problémy,len miesto sudcu a obvineného je vymenené.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

ekopo
Baby, dobre som sa zabavil, ja som "manžel" robím účtovníctvo , poradenstvo a nie som vadný. /aspoň si to myslím/
Tak napíš čo na to tvoja manželka. Nech náme info aj z druhej strany.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Ja to mám vlastne také kombinované, niekedy idem do kancelárie klientov a niekedy doma. Je to také pestrejšie. Úplne doma zavretá, to by mi tiež nevyhovovalo, to by som zblbla.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
durisovad
Pracovat doma a doma prijimat klientov ma jednu velikansku nevyhodu - totiz rodina si neuvedomi, ze ked je clovek doma, tak naozaj pracuje. Pridu zo skoly a z roboty, vyzaduju teply obed, upratany byt a milu tvar. Ked namietnes, ze ved aj ty pracujes vo svojej profesii, povedia - VED SI CELY DEN DOMA. Ja som vzdy chodila pracovat do kancelarie klienta a vyhovuje mi to dodnes.
Škoda ,že mi pri Tvojom príspevku nezobrazilo moje 3 súhlasy,ale iba jeden.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dievčence moje, všetko to chce čas. A klientov si vychovajte ako ja. Požiadajú ma, kedy by som mohla. Takže sa trošku pookúňam, že teda skoro to nebude, pozriem do kalendára, a ani netušia, že práve namiesto kozmetiky im dám termín. Oni, ony potrebujú nás. V prvom rade. My ich - v druhom rade. Takže si trošku zašpásujme - účtovník, ekonóm - kto je viac ? / Hlavne v marci a každoročne/.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

LIZINKA
V pyžame som to ešte neskúšala( to by ten môj už asi nepochopil vôbec), bývame na treťom poschodí v paneláku, takže kým prídu hore hádžem na seba čo prvé chytím do ruky. "Milujem " neohlásené návštevy...!!!
Ale ja bývam na prízemí. Príchodzí bývajú v našom paneláku, takže majú kľúč aj od vchodu.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ekopo
Baby, dobre som sa zabavil, ja som "manžel" robím účtovníctvo , poradenstvo a nie som vadný. /aspoň si to myslím/
Hm, veď výnimka potvrdzuje pravidlo. Ty sa máš...
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

durisovad
Pracovat doma a doma prijimat klientov ma jednu velikansku nevyhodu - totiz rodina si neuvedomi, ze ked je clovek doma, tak naozaj pracuje. Pridu zo skoly a z roboty, vyzaduju teply obed, upratany byt a milu tvar. Ked namietnes, ze ved aj ty pracujes vo svojej profesii, povedia - VED SI CELY DEN DOMA. Ja som vzdy chodila pracovat do kancelarie klienta a vyhovuje mi to dodnes.

Keď sa začal asi tretí klient po mne čudne pozerať, keď som ho večer ťahala do spálne ( tam sme mali totiž aj pracovňu), zriadila som si kanceláriu v centre a nemusíme sa trápne cítiť, že ideme najozaj pracovať.
0 0
LIZINKA LIZINKA

LIZINKA je offline (nepripojený) LIZINKA

Danila
Dievčence moje, všetko to chce čas. A klientov si vychovajte ako ja. Požiadajú ma, kedy by som mohla. Takže sa trošku pookúňam, že teda skoro to nebude, pozriem do kalendára, a ani netušia, že práve namiesto kozmetiky im dám termín. Oni, ony potrebujú nás. V prvom rade. My ich - v druhom rade. Takže si trošku zašpásujme - účtovník, ekonóm - kto je viac ? / Hlavne v marci a každoročne/.
Veď mi vlastne špásujeme celý čas.....alebo nie? .....omlúvam sa niekto zvoní - idem si pohľadať župan....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
JankaO
Keď sa začal asi tretí klient po mne čudne pozerať, keď som ho večer ťahala do spálne ( tam sme mali totiž aj pracovňu), zriadila som si kanceláriu v centre a nemusíme sa trápne cítiť, že ideme najozaj pracovať.
Že sa ja takto narehocem zo srdca za Vašu úprimnosť pri tak vážnej téme, to by ma vo sne nenapadlo. Ale ste fakt zlaté. Ja si to viem v tej spálni predstaviť a idem sa popučiť. Teba oceňujem takto:
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
JankaO
Keď sa začal asi tretí klient po mne čudne pozerať, keď som ho večer ťahala do spálne ( tam sme mali totiž aj pracovňu), zriadila som si kanceláriu v centre a nemusíme sa trápne cítiť, že ideme najozaj pracovať.
Janka ,ešteže si doplnila to" naozaj pracovať."
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dievčence aj toto je zaradené ako hoby porada? A prečo? Veď som narátala slov o účtovníctve a o práci viac ako doobeda? No tak keď ináč nedáte, ešte sa chvíľu počudujem a preskočím inam.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
sa tu zabávam, ale žiadna sranda. Ja som v kancelárii, ak sa ta tak dá nazvať, ale telefón už drnčal aj o 23.00, či v nedeľu.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Dievčence aj toto je zaradené ako hoby porada? A prečo? Veď som narátala slov o účtovníctve a o práci viac ako doobeda? No tak keď ináč nedáte, ešte sa chvíľu počudujem a preskočím inam.


Danilka ide Ti ide. Ja už musím utekať...
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
JankaO
Keď sa začal asi tretí klient po mne čudne pozerať, keď som ho večer ťahala do spálne ( tam sme mali totiž aj pracovňu), zriadila som si kanceláriu v centre a nemusíme sa trápne cítiť, že ideme najozaj pracovať.
No veď ja to mám tiež tak, len to mám oddelené presklenými posuvnými dverami. Takže keď náhodou nestihnem zatiahnuť dvere, tak sa tam tá posteľ tiež tak dosť čudne vymíma!
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
lenkak
sa tu zabávam, ale žiadna sranda. Ja som v kancelárii, ak sa ta tak dá nazvať, ale telefón už drnčal aj o 23.00, či v nedeľu.
Minule jeden zavola o 23.15 a ja na to: Čo ti šibe? A on: Veď si hovorila že pracuješ aj po večerooch, tak som vedel, že nespíš. Horor!
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ku mne raz prišiel cca o 23. hod klient do bytu v paneláku,aby som mu urobila faktúru. Zvedavé susedy nazerali, a načúvali. Boli odmenené, lebo pán si zo sebou vzal aj psa - boxera. Toho nebolo vidieť cez okienka vo dverách, ale tie mľaskavé a krochkavé zvuky psíka...
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Kokso, za päť minút celá strana na môj príspevok, mimochodom účtovníctvo robíme spolu s manželkou, čiže všetko si to dajte na druhú ..............viete si to predstaviť
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

No, aspoň si nemáte čo vyčítať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať