Zavrieť

Porady

Účtovníctvo a manželský život

cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Otváram túto tému aby som zistila, či aj iné účtovníčky /teda tie ktoré robia účtovníctvo doma a sú večne zavalené papiermi/ majú pobobné problémy ako ja a to že partner má pocit, že ho vďaka ním večne zanedbávam. Ja viem, že by som si to mala už konečne nejak zorganizovať, ale to je stále niečo. Hneď zazvoní ten, potom príde druhý, potom musím súrne niečo dozajtra urobiť... Veď to poznáte. Má niekto z vás takú skúsenosť, že mu to narobilo vážne veľké problémy alebo aj rozpad vzťahu s partnerom. Rada si prečítam Vaše názory. Najhoršie je, že je to ako droga. Aj teraz, keby som mohla odpočívať, sedím pri počítači... Ale aby ste si zas nemysleli, že som nejaká vadná alebo čo !?
Naposledy upravil cloe : 01.10.06 at 18:22 Dôvod: pravopis
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ekopo
Kokso, za päť minút celá strana na môj príspevok, mimochodom účtovníctvo robíme spolu s manželkou, čiže všetko si to dajte na druhú ..............viete si to predstaviť


Sa Ti žije ,keď si takto odovzdávate DP,DPH ...........................
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Ha, ha - je to skoro tak, len tĺčik tam chýba /keď faktúrujem/
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ekopo
Kokso, za päť minút celá strana na môj príspevok, mimochodom účtovníctvo robíme spolu s manželkou, čiže všetko si to dajte na druhú ..............viete si to predstaviť
Toto si zaslúži :p :p :p :p , samozrejme na druhú/ ale mocninu, preboha /.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Tak aby som sa vrátila k tomu, prečo som túto tému otvorila. Klasický príklad: Klient prišiel o 21.00 a teraz o 22.00 odišiel. Medzitým sa manžel osprchoval a nehnevane odišiel spať. No čo už s tým. Teraz budem trpieť ja.
Tak mi treba!
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
cloe
Tak aby som sa vrátila k tomu, prečo som túto tému otvorila. Klasický príklad: Klient prišiel o 21.00 a teraz o 22.00 odišiel. Medzitým sa manžel osprchoval a nehnevane odišiel spať. No čo už s tým. Teraz budem trpieť ja.
Tak mi treba!
A prečo Ty? Určite trpí manžel. Tak mu treba.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

No, babenky, nieže by som chcela zradiť náš klub , ale nemali by sme trošku uznať aj manželovi cloe? Predsalen je nedeľa, 22.00 a cudzia návšteva v byte..... No nieže sa teraz do mňa pustíte.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zdeni
No, babenky, nieže by som chcela zradiť náš klub , ale nemali by sme trošku uznať aj manželovi cloe? Predsalen je nedeľa, 22.00 a cudzia návšteva v byte..... No nieže sa teraz do mňa pustíte.
Veď preto máme v profile CCCC,že tolerujeme aj názory iných a nepresadzujeme len ten svoj. Už si zabudla Zdeni??
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
cloe
Tak aby som sa vrátila k tomu, prečo som túto tému otvorila. Klasický príklad: Klient prišiel o 21.00 a teraz o 22.00 odišiel. Medzitým sa manžel osprchoval a nehnevane odišiel spať. No čo už s tým. Teraz budem trpieť ja.
Tak mi treba!
cloe ,rieš situáciu v dobe ,kedy mu ešte chýba Tvoja spoločnosť a prítomnosť.Keď mu to začne byť ľahostajné,potom sa už môžeš naozaj venovať iba klientom a bude fakt jedno kde.
P.S.Ak si neurobila preklep ,potom je to O.K. nie? Ale ak je tam preklep potom to O.K. nie je.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Veru, spokojny rodinny zivot nenahradia peniaze ziadneho klienta.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Melnick
cloe ,rieš situáciu v dobe ,kedy mu ešte chýba Tvoja spoločnosť a prítomnosť.Keď mu to začne byť ľahostajné,potom sa už môžeš naozaj venovať iba klientom a bude fakt jedno kde.
P.S.Ak si neurobila preklep ,potom je to O.K. nie? Ale ak je tam preklep potom to O.K. nie je.
Je to preklep a máš pravdu.
0 0
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

Mne to vyčíta nielan manžel, ale aj deti. Akákoľvek dovolenka alebo rodinná udalosť sa plánuje podľa DPH-čky, miezd alebo priznaní. Vždy si však poviem, že lepšie, ako byť nezamestnaná, no nie?
0 0
Januška Januška

Januška je offline (nepripojený) Januška

Ahojte baby-účtovníčky,na túto tému sa nedá nereagovať. Naša profesia je proste diagnoza.Ja to robím už 6 rokov a zažila som tiež spálňovo-kancelárske scény, ale aj susedy, ktoré si spočiatku lámali hlavu, že čím sa to živím, lebo stále chodili za mnou na byt chlapi.Horor bol, keď som prerábala byt a v chodbe bola položená vaňa a celý byt hore nohami...ale úradovať som musela...každý prišiel len na chvíľku s tým, že nič nepotrebuje, len mi dá "papiere". A tak som povedala, že ja potrebujem pomoc, tak mi jeden klient navŕtal diery do panelu, další urobil obklad na balkón a dokonca jeden klient mlel mak kým ja som mu vysvetlovala DPH.Dnes už pracujem vo vlastnej kancelárii a myslím si že je to super. Dokonca na sobotu a nedeľu si vypínam mobil a klienti si už na to zvykli.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
"Šťastná to žena."
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Januška
Ahojte baby-účtovníčky,na túto tému sa nedá nereagovať. Naša profesia je proste diagnoza.Ja to robím už 6 rokov a zažila som tiež spálňovo-kancelárske scény, ale aj susedy, ktoré si spočiatku lámali hlavu, že čím sa to živím, lebo stále chodili za mnou na byt chlapi.Horor bol, keď som prerábala byt a v chodbe bola položená vaňa a celý byt hore nohami...ale úradovať som musela...každý prišiel len na chvíľku s tým, že nič nepotrebuje, len mi dá "papiere". A tak som povedala, že ja potrebujem pomoc, tak mi jeden klient navŕtal diery do panelu, další urobil obklad na balkón a dokonca jeden klient mlel mak kým ja som mu vysvetlovala DPH.Dnes už pracujem vo vlastnej kancelárii a myslím si že je to super. Dokonca na sobotu a nedeľu si vypínam mobil a klienti si už na to zvykli.
Mne zase susedy závidia, lebo vraj pekne si sedím doma, nakúpim si , navarím si, všetko si porobím , peniaze mi len tak idúa ony musia sedieť v robote
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

evina
Mne zase susedy závidia, lebo vraj pekne si sedím doma, nakúpim si , navarím si, všetko si porobím , peniaze mi len tak idúa ony musia sedieť v robote
To faaaaaaaaaaaakt? To ozaj všetko stíhaš? A kedy účtuješ? No ty sa máš!
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Zdeni
To faaaaaaaaaaaakt? To ozaj všetko stíhaš? A kedy účtuješ? No ty sa máš!
No predsa ľavou zadnou popri všetkých možných a nemožných domácich prácach /myslia si susedy/
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
evina
No predsa ľavou zadnou popri všetkých možných a nemožných domácich prácach /myslia si susedy/
Veď nestraš,skoro sme si to mysleli aj my.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Melnick
Veď nestraš,skoro sme si to mysleli aj my.
Aspoň chvíľu ste mi závideli
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

evina
Aspoň chvíľu ste mi závideli
No to máš pravdu, že len chvíľu. Si predsa z "nášho cesta ", a nás tak ľahko neoblafneš. .
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Zase sa zamiešam medzi Vás baby, /účtovník môže byť aj chlap, nie?/. Ja som si všimol, že odkedy dávajú nejakú Mojsejku každý si myslí že súkromní účtovníci/čky, poradcovia sú milionári, že každý máme sedačku za 700 tis tri autá, chodíme tri krát za mesiac na dovolenku. Ale viete ako je to : kto sa naposledy ten sa najlepšie. A tento rok som bol len raz na dovolenke.:p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať