Zavrieť

Porady

Školenie účtovníctvo neziskoviek

Dobrý deň všetci poraďáci zaoberajúci sa problematikou neziskových organizácií ale aj ostatní záujemcovia,

keďže sme tu viacerí ktorí sa zaoberajú účtovníctvom rôznych foriem neziskových organizácií a navzájom si radíme a môj osobný názor je, že v tejto oblasti je stále veľa neprebádaného a aj literatúra a pramene by mohli byť bohatšie na informácie mám pre vás jednu otázku.
Telefonovala som do Neziskového centra či pripravujú v dohľadnej dobe nejaké školenie alebo seminár týkajúci sa tejto problematiky a odpoveď bola že o tom ani nerozmýšľali, podarilo sa mi skontaktovať s pani školiteľkou a chcela by som zistiť či by bol z vašej strany záujem o účasť na školení o účtovníctve neziskových organizácií alebo si pani školiteľku môžem nechať iba pre svoje zvedavé otázky .-) Máme občianske združenie ktoré by túto akciu vedelo zorganizovať len potrebujem vedieť či by bol o ňu záujem.
Ďakujem za vaše odpovede :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Takže v prvom kole zaujmu sme sa zhodli na tom zeby sme urobili skolenie na podvojne uctovnictvo neziskovych organizacii v prvej casti vseobecne, v druhej casti by sme sa venovali vybranym konkretnym problemom ktore budu zucastnenych zaujimat ale je potrebne aby skolitelka problemy vedela predom aby sa mohla pripravit. Termin - urcite po DPH :-) takze november 2006, miesto konania : Bratislava. V pripade ze mate zaujem, prosim kontaktujte ma cez sukromnu spravu aj s problemom ktory by vas zaujimal. Ak budem vediet konkretny termin a miesto zavesim to na skolenia. V pripade zaujmu urobime na dalsi krat skolenie na jednoduche uctovnictvo a vybrane problemy.
    Tesim sa :-)

    Otys je offline (nepripojený) Otys

    Otys
    Rada by som sa zúčastnila školenia pre neziskovky, avšak mám tento rok dorobit jednoduche účtovnictvo a potom na budúci rok musime prejst na podvojné, pretože je to asi komplikovanejšie v jednoduchom.Doteraz som este neprenikla do tajov neziskoviek, dúfam, že školenie ma dostane do obrazu. Momentalne účtujem rozpočtovku.Ozvi sa čim skor. OTYS

    Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

    Lubica3
    Viki, dnes sa objavilo školenie PU pre neziskovky od Johanky - to je to hore spomínané?

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Hm, no tak vidim ze pokial ja zistujem a pytam sa ci by bol zaujem, Johanka ma so skolenim predbehla :-) No co uz.

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Oznamujem vsetkym zaujemcom ze skolenie na podvojne uctovnictvo neziskovych organizacii sa uskutocni 20.11.2006 v Banskej Bystrici v Dome kultury. Program aj prihlaska sa objevi co najskor v zozname skoleni.
    Pekny den :-)

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Nakolko zajtra je posledný deň uzatvorenia prihlášok na školenie neziskoviek do Banskej Bystrice, prosím všetkých, ktorí by mali záujem alebo vedia o niekom kto by sa rád zúčastnil nech potvrdia svoju účasť, inak budem musieť školenie pre nezáujem zrušiť. Zatiaľ máme veľmi málo záujemcov :-(
    Ďakujem,

    kikoza je offline (nepripojený) kikoza

    kikoza
    victoria
    Nakolko zajtra je posledný deň uzatvorenia prihlášok na školenie neziskoviek do Banskej Bystrice, prosím všetkých, ktorí by mali záujem alebo vedia o niekom kto by sa rád zúčastnil nech potvrdia svoju účasť, inak budem musieť školenie pre nezáujem zrušiť. Zatiaľ máme veľmi málo záujemcov :-(
    Ďakujem,
    Poslala som už prihlášku aj poplatok, aj nocľah mám zabezpečený a tu čítam,že zrušiť... ,hádam nie?

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Nie, rozhodla som sa že napriek tomu že nás je málo školenie bude. Aspoň bude priestor na vaše otázky a budeme si takí blízki :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.