Zavrieť

Porady

Odhlasuje ma v tomto prehliadaci

admin
Prosim vsetkych, ktorych to odhlasuje z Porady a musia mazat cookies, keby tu napisali verziu prehliadaca aky pouzivaju.
Verziu zistite cez navigacnu listu
Anglicky:
Help>About Mozilla Firefox
Help>About Internet Explorer

Slovenska verzia Firefoxu:
Pomocnik>O programe...
Slovenska verzia Interenet Explorer (neviem ale bude to podobne - uplne vpravo, bud Pomoc, alebo pomocnik... a tam nieco "o programe".

Mne osobne to robi len v Slovenskej verzii Firefoxu 1.5.0.7

Dakujem
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
petovsan
Používam Firefox slovenskú verziu 1.5.0.7 a tiež ma odhlasuje, robí mi to asi 5. deň, predtým to bolo o.k.
Kedy si naposledy mazal cookies? Ak ich vymažeš teraz, nemal by sa problém už viac vyskytovať...
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Richard
Kedy si naposledy mazal cookies? Ak ich vymažeš teraz, nemal by sa problém už viac vyskytovať...

Ja mažem cookies každý deň, lebo ma odhlasuje opakovane.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
JankaO
Ja mažem cookies každý deň, lebo ma odhlasuje opakovane.
Ešte stále Jani? Ak si zmazala cookies tento probém by sa ti už nemal vyskytnúť.
Ak áno už je to len otázka nastavenia cookies - bezpečnosti stránky.
Viac tu:
http://www.porada.sk/showthread.php?...2A+odhlasuj%2A
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Každý deň mažem cookies od tej doby, čo sa tu vyskytol tento problém. Dnes ma vyhadzuje pri každom prihlásení i pri každom otváraní témy, i keď si ich dám vždy vymazať. Nastala nejaká zmena?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zatiaľ som nemala problémy s Poradou. Všimla som si úpravy na tejto stránke, ale to by nemalo ovplyvňovať chod stránky.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ondrejvla
Každý deň mažem cookies od tej doby, čo sa tu vyskytol tento problém. Dnes ma vyhadzuje pri každom prihlásení i pri každom otváraní témy, i keď si ich dám vždy vymazať. Nastala nejaká zmena?
áno bola robená údržba, ktorá však nemá veľký vplyv na odhlasovanie. Prinajhoršom len treba vymazať cookies.
Ak máš stále problém s odhlasovaním (u ostatných sa to už nevyskytuje) tak treba zmeniť nastavenie bezpečnosti kde podľa možnosti pridaj www.porada.sk ako bezpečnú stránku. Asi sa ti správne neukladajú cookies, lebo máš nastavenú vysokú bezpečnosť surfovania po internete, čo zabraňuje uchovávaniu cookies - a teda aj tvojho prihlásenia na Poradu...
Naposledy upravil Richard : 08.11.06 at 17:49
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať