Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XXI.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
Usporiadat
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

babka - ježibabka
Nehandrkujte sa tu, lebo vás dám do novej chladničky. Nemám čo inšie do nej dať.
No vidíš babka, virtuálne si pochopila kam koho dať. Keď niekto, bezdomovec, zamrzne, niet návratu a nepotrebuje na to mrazničku . Hybernácia, nie len medveď to dokáže, aj iné zvieratá. Politik je jednička v tom, hybernuje, mení podľa seba ( kabát ), niet väčšieho ZVIERAŤA, ktoré hubí. Aj seba za....?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
LGBT volí Tchora, čo tu stále podsúvaš niečo iné?
Koho podporuje hnutie, kde je podľa mňa viacero aidsákoch ako iba ten jeden?
Moju babku si nedávaj do huby, tá by ťa aj na sklonku života argumentačne zotrela, do poslednej sekundy mala mozog lepší ako ty.
Niekto umrie na demeciu, niekto na fyzické zlyhanie tela. U teba je to to prvé, lebo ty už v podstate zomieraš, môžeme to tu sledovať ako vývoj za posledné 3-4-5 rokov. Aj Jar88 si myslel, že tu bude naveky, bohužiaľ príroda a Boh má iné pravidlá.
Lgtb voli korcoka a náckovia so zlodejmi promiskuitneho teplosa. ...iné IQ )

Nedávaj si do tlamy moju babku, nebudem ja do úst tvoju

Ty umries iba na pečeň a dedičnu sprostosť....a nie je to bohužiaľ...
0 0
OneUp OneUp

OneUp je teraz online OneUp

buchac dnes dostal KO

https://www.porada.sk/t336467-vseobe...ch-kosice.html
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
sito
bjuty smis
Máte v rodine niekoho duševné chorého ??

Áno....babka chce volit Pellegriniho...
Nie je domu, kde nie je lomu. Duševno, chápanie je tiež pokrop, je dedičstvo, nie vždy ako rakovina, ale vekom prežíva. babka nemusí voliť.

Ak zajtra pôjde voliť, tak ako svojpávna osoba. Komu jej prípadný hlas prispeje?

Vyberie si, nie podľa teba, ale podľa seba. Isto si pamätá viac ako ty. Ak už niečo chce pre seba a nemusí to byť Pelegrini, ani Korčok, no mal by to byľ TATÍČEK, pre všetkých.

Výsledok?
Ale však ja sa s nikým nehadám
Nikomu neberiem nazor
Nikomu nebránim voliť, koho chce...

Ale tu dezolatov vyprovokuje k útoku aj to, že ich miláčik je teplos.zlodej..klamár

A ja som na vine...

P.s. ak si ta babka naozaj pamätá viac..tak je to spomienkový optimizmus...to je pekné, ale nemusí byť praUda
"Ale však ja sa s nikým nehadám"

Hádam sa nehádam! Ani ja

Daj komu, čo chceš, aj svoj hlas. " vrana k vrane sadá "

Nikdy som ježibabku nevidel. Ale, keď som bol v Banskej Štiavnici, než vyhorela, bol by som sa rád s ňou stretol ako z osobou z porady. To bolo ešte pred koronou.

Čiarka, dľžeň, ypsilón " kôn má štyri nohy"

Aj ja sa sem - tam podknem, nuž čo, kôň.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.
Nepriateľa si treba vážiť, či zvážiť? Či na to mám, má., v boxe, nie v reštike!

Na istej telke dávajú, opakujú ROKYHO, CASSIA. V ringu je výsledok po zápase, aký? Už po rokoch jasný. Ale kto vyhral, ošiaľ, davu? Stalo sa, že ALI mal rozbitú držku, papuľu. To bol vraj šport. Ako to bolo, svet? Korea, Vjetman, Afganistán, Kuvait, Irak, ...
Tým netrpeli len Tí, ktorí umierali. Umierali vždy pri invaziach len a len ľudia, či nie?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
LGBT volí Tchora, čo tu stále podsúvaš niečo iné?
Koho podporuje hnutie, kde je podľa mňa viacero aidsákoch ako iba ten jeden?
Moju babku si nedávaj do huby, tá by ťa aj na sklonku života argumentačne zotrela, do poslednej sekundy mala mozog lepší ako ty.
Niekto umrie na demeciu, niekto na fyzické zlyhanie tela. U teba je to to prvé, lebo ty už v podstate zomieraš, môžeme to tu sledovať ako vývoj za posledné 3-4-5 rokov. Aj Jar88 si myslel, že tu bude naveky, bohužiaľ príroda a Boh má iné pravidlá.
Lgtb voli korcoka a náckovia so zlodejmi promiskuitneho teplosa. ...iné IQ )

Nedávaj si do tlamy moju babku, nebudem ja do úst tvoju

Ty umries iba na pečeň a dedičnu sprostosť....a nie je to bohužiaľ...
Snáď mi chceš oponovať, že LGBTI komunita, ktorú reprezentuje vo veľkej miere strana PS NEVOLÍ Korčoka? Koho teda volia? Koho verejne podporili a to ako hotentóti pre istotu viackrát za sebou?
0 1
OneUp OneUp

OneUp je teraz online OneUp

Lgbti budu samozrejme volit teplosa Peleho. Je snad rozdiel kto koho voli a volit rovno tepleho. Uz je za plentou aj s Nahlikom
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Blbečku, si nefandi...
0 1
OneUp OneUp

OneUp je teraz online OneUp

Nandrolon
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
pele nahlik.jpg  
0 0
OneUp OneUp

OneUp je teraz online OneUp

kopretinka
kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.
riesis detaily ? tak pozri na lavej fotke ako Nahlikovi stoji pero. Vidis tam snad v okoli nejake pekne dievca ? Takze Pele ho vzusuje, aj pero smeruje k nemu
1 0
OneUp OneUp

OneUp je teraz online OneUp

Poriadna bodkovana vyplieskacka vulgarizmov bruchaca
https://www.porada.sk/t336467-vseobe...ch-kosice.html
bu bodky.jpg  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
OneUp
Poriadna bodkovana vyplieskacka vulgarizmov bruchaca
https://www.porada.sk/t336467-vseobe...ch-kosice.html
Blbečku...našťastie nie je na Porade nik z ľudí tvojho rangu a gangu (je jedno, pod akým nickom vystupuješ), ktorí hneď zrána, namiesto do záchoda, vyprázdnia svoje choré drísty do diskusie.
Nemáš byt, nemáš rodinu, nemáš love...nemáš nič. A teda ti nemá kto urobiť praženicu zrána, tak za to viníš všetkých, len nie seba za svoj spackaný život chudáka. Takže hybaj pobehať po kontajneroch, niečo si nájdi a nažer sa...lebo takto hladný si potom príliš nervózny.

P.S.:
Aby si bol v obraze, svoje komentáre som vymazal sám...nebudem sa naťahovať s nejakým blbcom v odbornej téme.
Ale tu si ťa kľudne vychutnám...teda, ak sa mi bude chcieť zapodievať s takým debilom, čo sa tu len do iných naváža a pritom nič neporadí.

P.S.:
No a teraz očakávam nástup iných nickov a ich lakocinky.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

OneUp
Nandrolon
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
0 1
Negoce Negoce

Negoce je offline (nepripojený) Negoce

Nandrolon
OneUp
Nandrolon
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Negoce
Nandrolon
OneUp
Nandrolon
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála
Tak svojmu chlapovi povedz, nech volí Tchorčoka.
Jáj, však pri tvojej dobrote žiaden chlap nevydržal, nevadí.
0 1
Negoce Negoce

Negoce je offline (nepripojený) Negoce

Nandrolon
Negoce
Nandrolon
OneUp
Nandrolon
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála
Tak svojmu chlapovi povedz, nech volí Tchorčoka.
Jáj, však pri tvojej dobrote žiaden chlap nevydržal, nevadí.
osobný útok = najlepšia obrana.......
čo má spoločné môj ex so súčasným a tvoja holofóbbia s voľbou homosexuála?????
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Negoce
Nandrolon
OneUp
Nandrolon
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála
a ešte k tomu pôvodom Talian, Slovák pri hovorení šifruje, druhý repuje, Maďar je menšina, Nemec už bol, ešte tak Žid a Francúz chýbajú, no je na výber?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Negoce
Nandrolon
OneUp
Nandrolon
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála
Neútočím...nie som osobný...iba debatujem, reagujem.

Nehnevaj sa, ale podľa mňa tu pletieš dve rôzne veci, ktoré môžu súvisieť, no nemusia...záleží od uhla pohľadu.

Určite poznáš (či osobne alebo len z videnia) nejakého gááája alebo lezpičku.
V opak veľmi neverím, ale budiž...skôr by som povedal, že o ich orientácii potom nevieš.

Manželka mala kolegu...fešák chlapec, slušný, dalo sa aj posrandovať..atď.
No niečo mi na ňom nepasovalo. Až keď mi bolo vysvetlené, že o čo sa jedná, tak som bol v obraze.
Dodnes sa však kámošime, aj keď je mimo republiku, kde sa zabýval so svojim partnerom.

Svojho času som videl jedného mladého, čo sa per pazuchy viedol s pani mamááá.
To jeho oblečenie neriešim, aj keď z neho priam bilo, že je gáááj. No správanie na celú ulicu s tým, že " ja som buzík, kto je viac " mi už liezlo na nervy. A to nie iba mne, ale aj iným, ktorí mu dali svoj názor patrične najavo...a mladý stiahol vtáka medzi nohy a stratil sa.

Otázka znie...som homofób, keď na jednej strane konanie odsúdim a druhého kvitujem ?
Tie Pride pochody sú o čom ? Akože si fakt myslíš, že LBGTI bojujú za svoje práva ohľadom partnerov ? Lebo podľa mňa nie, tie ich nároky sa dajú uplatniť v pohode aj inakšou cestou. Tou cestou, ktorú musia absolvovať aj tradičné páry bez papiera (dokonca s dieťaťom) už roky rokúce. Prečo neštrajkujú aj oni sa svoje " nároky a práva " ?
------------------------------
...a Pelle ? Je buzík ? Podľa všetkého je.
Žije si svojim životom, každého je do jeho súkromia trt makový.
Keď sa to tak vezme, tak našu hlboko cítiacu by sme kde mali zaradiť ?
Mala jedného chlapa (otec jej dcér), s ktorým sa rozviedla...ale šak normálka, nie je prvá ani posledná. Potom pred voľbami žila s nejakým oným, ktorého následne vykopla. Včul ju zohrieva Rizman...
No ja neviem, ale v slušnejších kruhoch majú také osoby svoj názov...

Otázka mimo politiky.
Prečo sa nerozoberá dopodrobna orientácia iných zo "smotánky" našincov ?
Stanke, Kostelný....a podobne ? Koleník je kapitola sama o sebe. aj tu prítomným ženám sa z neho idú kolená podlamovať a rodidlá otvárať, no nič z neho. Osobne ho ako herca mám rád, no ešte ho nik nevidel v dôvernejšej pozícii so ženou.
Slovami Tweety...nie je to také pokrytecké ? Jedného gááája dávať obrážťokami dole a druhého by posadili na piedestál.
-------------------------------
Takže by sa dalo povedať, že je jedno, či homofób volí homoša alebo nie.
Lebo aj ten homofób sa pozerá (mal by sa) na dôležitejšie veci ako riešiť orientáciu jedinca.
Ono to je niečo podobné, ako odsúdiť človeka za to, že má na hlave dredy. No na tie sa môže každý vyondiať...ono je totiž oveľa dôležitejšie, čo je pod tými dredmi.

....či ???
Naposledy upravil buchač : 06.04.24 at 10:32
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať