Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XXI.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
Usporiadat
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

babka - ježibabka
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
Chladnička menšia dnes kúpená, priestoru pre jenu babku je v nej habadej. Chladnička 142 l, mraznička 87. Skúsim skopírovať obrázok, či mi to tu hodí. Ak nie je to BEKO CSA240K30SN. V utorok čakám kuriéra, dúfam, že zasa nevypadne sieť operátora a dovolá sa mi.
Obrázok skopírovať nejde. https://image.alza.cz/products/BECHL...00&height=1000
2 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

babka - ježibabka
babka - ježibabka
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
Chladnička menšia dnes kúpená, priestoru pre jenu babku je v nej habadej. Chladnička 142 l, mraznička 87. Skúsim skopírovať obrázok, či mi to tu hodí. Ak nie je to BEKO CSA240K30SN. V utorok čakám kuriéra, dúfam, že zasa nevypadne sieť operátora a dovolá sa mi.
Obrázok skopírovať nejde. https://image.alza.cz/products/BECHL...00&height=1000
Ako na to odpovedať? Nech vám slúži k vašej spokojnosti. Šírka a hĺbka rovnaká, len výška sa zmenila. Spotreba elektriny sa nezmenila, len ten komfort uloženia potravín bude iný. Deti budú do budúcna vedieť, že bez porady nemajú nič kupovať.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

babka - ježibabka
babka - ježibabka
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
Chladnička menšia dnes kúpená, priestoru pre jenu babku je v nej habadej. Chladnička 142 l, mraznička 87. Skúsim skopírovať obrázok, či mi to tu hodí. Ak nie je to BEKO CSA240K30SN. V utorok čakám kuriéra, dúfam, že zasa nevypadne sieť operátora a dovolá sa mi.
Obrázok skopírovať nejde. https://image.alza.cz/products/BECHL...00&height=1000
Šikovná.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vlado 33
marleau
bjuty smis
vlado 33
OneUp
bjuty smis
OneUp
.

.tam už je ťažký alzheimer....ale vždy, ked dostane dôchodok tak tu deň-dva vyvádza....
Presne ako geno33, ked je den-dva triezvy
Kebyže som nemusel robiť na tvoj *****, by som tu bol častejšie. Nie každý má možnosť si ráno vyhoniť a nabehúť na poradu. Okrem toho je pekne vonku, tak ma vaše *****iny prestávajú zaujímať. Mám iné priority geňo. Bjuty má výhodu, svoje geňo strčí do tej svojej riňavej cigánky.
tvoja riňavá cigánka čo hovorí ??

jááj, zabudol som, vykopla ťa z domu, debila došťatého.....geňo strkajú akurát osadníci do tvojej špinavej prepitej papule...

ako dlho si bol na ulici ??
si chudák
Nezapájaj sa do toho, nechcem vytvárať zlo v tejto téme, stačila nám psychiatria. Lebo títo dvaja hajzlíci si budú leštiť svoje ega na tebe, kým nezdochnú. Ja myslím, že sme vyhrali nad fašizmom, zvládnem aj tieto progresívne kurvy, čo tu špinia na porada SK. Teraz sa idem chystať na ryby, budem na jazere, keby niečo Mám so sebou Glada L. Nemá rád návštevy, pozor na neho.
Nie je to paráda?
Ty si ideš na ryby, ja idem do práce a nemusíme sa otravovať so spaním.
Tí dvaja za nás spia a my sa môžeme v kľude venovať tomu, čo nás baví. Mali by sme im za to spanie do 9:00 niečo aj zaplatiť, nech nespia zadarmo.
Ináč dnes ideme pozorovať nočnú oblohu s odborným výkladom, tak bude dlhý deň.
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vlhovej brat má situácie na Slovensku plné zuby: Náhly odchod do zahraničia aj s celou rodinou
https://sportweb.pravda.sk/zimne-spo...n=shp_rightbox

Chudáčik...na čo robí okolo toho také divadlo. Asi by bolo vhodné urobiť mu zbierku, nech vypadne čím skôr.

Toto je ale tiež zaujímavé...
https://sportnet.sme.sk/spravy/petra...ie-matej-toth/
Vcelku by ma aj zaujímalo, koľkými peniazmi prispel štát na celý ansábel.
1 2
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Vladko, pri babkách je treba aj trochu logicky myslieť. Načo by mi boli tie spodné dva veľké šuplíky, keď ich skutočne nepotrebujem a preložiť ich hore, kde vraj je nastavené na iné chladenie, aby som mohla ukladať potraviny nižšie neprichádzalo do úvahy. A prvá polička na ukladanie bežných potravín najnižšie vo výške hlavy je pre babku, ktorá sa potkne už aj na rovnej ceste problém. A + budem mať v kuchyni svetlejšie. Stará vysoká mi bráni prístupu svetla cez dverové sklo z inej miestnosti. Druhé + dám na ňu ťahavú rastlinku z perináka. Nie všetci nad 65 ako to prezentuje dosť dnešnej mládeže sú dementi.
2 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

babka - ježibabka
Vladko, pri babkách je treba aj trochu logicky myslieť. Načo by mi boli tie spodné dva veľké šuplíky, keď ich skutočne nepotrebujem a preložiť ich hore, kde vraj je nastavené na iné chladenie, aby som mohla ukladať potraviny nižšie neprichádzalo do úvahy. A prvá polička na ukladanie bežných potravín najnižšie vo výške hlavy je pre babku, ktorá sa potkne už aj na rovnej ceste problém. A + budem mať v kuchyni svetlejšie. Stará vysoká mi bráni prístupu svetla cez dverové sklo z inej miestnosti. Druhé + dám na ňu ťahavú rastlinku z perináka. Nie všetci nad 65 ako to prezentuje dosť dnešnej mládeže sú dementi.
Viete čo ma najviac poteší? Keď sa vy aj rodinka poteší, že ste s nami. Nič viac si nezaslúžime
1 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Idem rozdávať mínusky, sa tešte.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tak už sa to valí ......víťazstvo )


Je čas na nepopulárne kroky, vyhlásil Šutaj Eštok. Vláda chce šetriť, o prácu môžu prísť tisíce ľudí
183

O prácu by mohli prísť tisíce ľudí, ktorí pôsobia v službách štátu. Do balíka šetriacich opatrení na budúci rok totiž premiér Robert Fico (Smer) navrhuje pridať aj prepúšťanie zamestnancov ministerstiev a ústredných orgánov štátnej správy. Štátnemu rozpočtu by „30-percentný rez", o ktorom hovoril premiér, mohol ušetriť stámilióny eur. Podľa predsedu vlády by toto opatrenie dokonca mohlo zlepšiť aj výkon samotných úradov.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Len nech to preriedia. Tí schopní sa uchytia aj v súkromnej sfére, ostatným budeme platiť podporu, ktorá bude X násobne nižšia ako ich terajší plat a to iba určitý čas.
Načo držať vymyslené miesta, ktoré nemajú žiaden prínos. Pekne robotu rozdeliť medzi ostatných, tým pridať a miesto zrušiť.
3 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

bjuty smis
tak už sa to valí ......víťazstvo )


Je čas na nepopulárne kroky, vyhlásil Šutaj Eštok. Vláda chce šetriť, o prácu môžu prísť tisíce ľudí
183

O prácu by mohli prísť tisíce ľudí, ktorí pôsobia v službách štátu. Do balíka šetriacich opatrení na budúci rok totiž premiér Robert Fico (Smer) navrhuje pridať aj prepúšťanie zamestnancov ministerstiev a ústredných orgánov štátnej správy. Štátnemu rozpočtu by „30-percentný rez", o ktorom hovoril premiér, mohol ušetriť stámilióny eur. Podľa predsedu vlády by toto opatrenie dokonca mohlo zlepšiť aj výkon samotných úradov.
Veď som ráno spomínal darmožráčov, si to nečítal?
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
Len nech to preriedia. Tí schopní sa uchytia aj v súkromnej sfére, ostatným budeme platiť podporu, ktorá bude X násobne nižšia ako ich terajší plat a to iba určitý čas.
Načo držať vymyslené miesta, ktoré nemajú žiaden prínos. Pekne robotu rozdeliť medzi ostatných, tým pridať a miesto zrušiť.
presne vo štvrtok ma navštívil štát nič sa nezmenilo zase obhajoval miestnych zlodejov a vrahov
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ale to je stále nič proti tomu, čo vám bradavica nachystala..

Fico hovorí o treste za zvolenie Pellegriniho. List prišiel pred jeho víťazstvom

Premiér Robert Fico o problémoch s Komisiou komunikuje po svojom a upozorňuje ľudí, že môžeme prísť o peniaze Bruselu. Hovoril o tom viackrát počas marca a opakoval to aj po výhre Petra Pellegriniho v prezidentských voľbách.

Nehovorí o tom, že Komisia ako problém vníma zrušenie špeciálnej prokuratúry a že Slovensko nevie vysvetliť zabezpečenie vnútornej kontroly čerpania európskych peňazí.

Namiesto toho Fico prišiel s teóriou, že je to trest za výhru Pellegriniho v prezidentských voľbách. „Musíme rátať aj s trestom Západu za to, že sme zvolili Petra Pellegriniho a nie Ivana Korčoka. Vôbec by som sa preto nečudoval, keby nám teraz z čisto politických dôvodov a výsledku prezidentských volieb Európska komisia skočila na fondy,“ povedal Fico v nedeľu po druhom kole.

O prezidentských voľbách pritom Európska komisia v oficiálnych listoch nič nepíše – prišiel ešte pred druhým kolom volieb.


takže už nie šimečka, ako to tí najjednoduchší šírili bradavičiakové klamstvá....už nás komísia trestá , že ste si zvolili teploša...

a list posla ešte pre voľbami )))))))))))))))))))))))))))))))))))) už to vedeli ))))


3,5 miliardy nám idú zastaviť...
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

bjuty smis
ale to je stále nič proti tomu, čo vám bradavica nachystala..

Fico hovorí o treste za zvolenie Pellegriniho. List prišiel pred jeho víťazstvom

Premiér Robert Fico o problémoch s Komisiou komunikuje po svojom a upozorňuje ľudí, že môžeme prísť o peniaze Bruselu. Hovoril o tom viackrát počas marca a opakoval to aj po výhre Petra Pellegriniho v prezidentských voľbách.

Nehovorí o tom, že Komisia ako problém vníma zrušenie špeciálnej prokuratúry a že Slovensko nevie vysvetliť zabezpečenie vnútornej kontroly čerpania európskych peňazí.

Namiesto toho Fico prišiel s teóriou, že je to trest za výhru Pellegriniho v prezidentských voľbách. „Musíme rátať aj s trestom Západu za to, že sme zvolili Petra Pellegriniho a nie Ivana Korčoka. Vôbec by som sa preto nečudoval, keby nám teraz z čisto politických dôvodov a výsledku prezidentských volieb Európska komisia skočila na fondy,“ povedal Fico v nedeľu po druhom kole.

O prezidentských voľbách pritom Európska komisia v oficiálnych listoch nič nepíše – prišiel ešte pred druhým kolom volieb.


takže už nie šimečka, ako to tí najjednoduchší šírili bradavičiakové klamstvá....už nás komísia trestá , že ste si zvolili teploša...

a list posla ešte pre voľbami )))))))))))))))))))))))))))))))))))) už to vedeli ))))


3,5 miliardy nám idú zastaviť...
Ja už mám info, že nás idú vylúčiť z EÚ, spolu s Maďarskom. Veď 60% progresívcov bolo zo zahraničia. Tak prečo nie, veď tu nie su doma
0 1
OneUp OneUp

OneUp je teraz online OneUp

bjuty smis
tak už sa to valí ......víťazstvo )


Je čas na nepopulárne kroky, vyhlásil Šutaj Eštok. Vláda chce šetriť, o prácu môžu prísť tisíce ľudí
183

O prácu by mohli prísť tisíce ľudí, ktorí pôsobia v službách štátu. Do balíka šetriacich opatrení na budúci rok totiž premiér Robert Fico (Smer) navrhuje pridať aj prepúšťanie zamestnancov ministerstiev a ústredných orgánov štátnej správy. Štátnemu rozpočtu by „30-percentný rez", o ktorom hovoril premiér, mohol ušetriť stámilióny eur. Podľa predsedu vlády by toto opatrenie dokonca mohlo zlepšiť aj výkon samotných úradov.
krasne, par dni po volbach. debilkovia, volici Peleho zostanu na dlazbe
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo:
https://www.topky.sk/cl/10/2732401/D...ju-aj-od-ludi-
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, Majkii, OneUp, šup šup skenovať!
https://www.facebook.com/photo.php?f...ref=embed_post
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

vlado 33
bjuty smis
ale to je stále nič proti tomu, čo vám bradavica nachystala..

Fico hovorí o treste za zvolenie Pellegriniho. List prišiel pred jeho víťazstvom

Premiér Robert Fico o problémoch s Komisiou komunikuje po svojom a upozorňuje ľudí, že môžeme prísť o peniaze Bruselu. Hovoril o tom viackrát počas marca a opakoval to aj po výhre Petra Pellegriniho v prezidentských voľbách.

Nehovorí o tom, že Komisia ako problém vníma zrušenie špeciálnej prokuratúry a že Slovensko nevie vysvetliť zabezpečenie vnútornej kontroly čerpania európskych peňazí.

Namiesto toho Fico prišiel s teóriou, že je to trest za výhru Pellegriniho v prezidentských voľbách. „Musíme rátať aj s trestom Západu za to, že sme zvolili Petra Pellegriniho a nie Ivana Korčoka. Vôbec by som sa preto nečudoval, keby nám teraz z čisto politických dôvodov a výsledku prezidentských volieb Európska komisia skočila na fondy,“ povedal Fico v nedeľu po druhom kole.

O prezidentských voľbách pritom Európska komisia v oficiálnych listoch nič nepíše – prišiel ešte pred druhým kolom volieb.


takže už nie šimečka, ako to tí najjednoduchší šírili bradavičiakové klamstvá....už nás komísia trestá , že ste si zvolili teploša...

a list posla ešte pre voľbami )))))))))))))))))))))))))))))))))))) už to vedeli ))))


3,5 miliardy nám idú zastaviť...
Ja už mám info, že nás idú vylúčiť z EÚ, spolu s Maďarskom. Veď 60% progresívcov bolo zo zahraničia. Tak prečo nie, veď tu nie su doma

ty si hlavne chuj
0 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Nandrolon
Len nech to preriedia. Tí schopní sa uchytia aj v súkromnej sfére, ostatným budeme platiť podporu, ktorá bude X násobne nižšia ako ich terajší plat a to iba určitý čas.
Načo držať vymyslené miesta, ktoré nemajú žiaden prínos. Pekne robotu rozdeliť medzi ostatných, tým pridať a miesto zrušiť.
Bodaj by si mal pravdu a nebolo to ako za Mečiara. Mnohí na to doplatili a uvoľnili sa miesta pre našich ľudí. A podpora bola taká, že si niektorí poberatelia podpory robili srandu z tých, ktorí pracovali. Mala som to v rodine.
3 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

bjuty smis
vlado 33
bjuty smis
ale to je stále nič proti tomu, čo vám bradavica nachystala..

Fico hovorí o treste za zvolenie Pellegriniho. List prišiel pred jeho víťazstvom

Premiér Robert Fico o problémoch s Komisiou komunikuje po svojom a upozorňuje ľudí, že môžeme prísť o peniaze Bruselu. Hovoril o tom viackrát počas marca a opakoval to aj po výhre Petra Pellegriniho v prezidentských voľbách.

Nehovorí o tom, že Komisia ako problém vníma zrušenie špeciálnej prokuratúry a že Slovensko nevie vysvetliť zabezpečenie vnútornej kontroly čerpania európskych peňazí.

Namiesto toho Fico prišiel s teóriou, že je to trest za výhru Pellegriniho v prezidentských voľbách. „Musíme rátať aj s trestom Západu za to, že sme zvolili Petra Pellegriniho a nie Ivana Korčoka. Vôbec by som sa preto nečudoval, keby nám teraz z čisto politických dôvodov a výsledku prezidentských volieb Európska komisia skočila na fondy,“ povedal Fico v nedeľu po druhom kole.

O prezidentských voľbách pritom Európska komisia v oficiálnych listoch nič nepíše – prišiel ešte pred druhým kolom volieb.


takže už nie šimečka, ako to tí najjednoduchší šírili bradavičiakové klamstvá....už nás komísia trestá , že ste si zvolili teploša...

a list posla ešte pre voľbami )))))))))))))))))))))))))))))))))))) už to vedeli ))))


3,5 miliardy nám idú zastaviť...
Ja už mám info, že nás idú vylúčiť z EÚ, spolu s Maďarskom. Veď 60% progresívcov bolo zo zahraničia. Tak prečo nie, veď tu nie su doma

ty si hlavne chuj
Ty neopúšťaš Slovensko? Všetci tvoji progresívni buzíci sa tým vyhrážajú. Jaj, zabudol som, ty si iná socka, ty na to nemáš. No povedz, kde by ti bolo lepšie, ako na SK?
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať