Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XXI.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
.
447764091_476192595090154_1261390933093254959_n.jpg  
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tak som sa včera zasa niečo " dozvedel "...

1. " Dozvedel " som sa niečo ohľadom písacích potrieb...síce čítaním siahodlhých citácií predchádzajúcich citácií, ktoré už boli aj tak citované...a na konci každej nejaká (vraj odpoveď) krátka oná, že vraj odpoveď.

2. " Dozvedel " som sa tiež niečo o strelných poraneniach, o ich liečbe a hojení...

3. " Dozvedel " som sa niečo aj o organizovaní atentátu a to tak, aby cieľ nebol zneškodnený...
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
Tak som sa včera zasa niečo " dozvedel "...

1. " Dozvedel " som sa niečo ohľadom písacích potrieb...síce čítaním siahodlhých citácií predchádzajúcich citácií, ktoré už boli aj tak citované...a na konci každej nejaká (vraj odpoveď) krátka oná, že vraj odpoveď.

2. " Dozvedel " som sa tiež niečo o strelných poraneniach, o ich liečbe a hojení...

3. " Dozvedel " som sa niečo aj o organizovaní atentátu a to tak, aby cieľ nebol zneškodnený...
Juraj, ako to, že nerobíš hurhaj? A pravda je na poradu predsa chodíš, aby si sa niečo nové dozvedel, ostatní hádam tiež? Ale, treba oceniť aj možnosť humoru, zábavy na porade. Humoristov je tu dosť a dosť, až niekedy z toho mrazí kosť. Horor je tu tiež, príspevkov veľa tiež, ako pichliačov má ješ, či jež?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito

Juraj, ako to, že nerobíš hurhaj?
Dlabem na nejaký povyk...mám iné problémy a nie sa tu s kadekým vypravdovať.
Zvyšok mám na háku, aj s tými " humoristami "...
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://www.cas.sk/clanok/2934679/ka...eho-zotavenia/

Čo na to tunajší dvaja traumatológovia?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
https://www.cas.sk/clanok/2934679/ka...eho-zotavenia/

Čo na to tunajší dvaja traumatológovia?
Bez nejakých bočných poddžubovaní si dovolím tvrdiť, že pokiaľ neležali na operačnom stole (čo je vysoko pravdepodobné), kde sa partia chirurgov realizuje v dutine brušnej, tak by mali radšej byť ticho.


Podobne je to aj pri strelnom poranení.
Tu sa pristavím ku inej problematike a to je typ streliva. Nikde som sa nedočítal, že aký typ streliva použil Cintula. Predpokladám, že išlo o FMJ, ktoré je používané najbežnejšie.
Ak by strieľal niečim iným, tak Fico by mal pravdepodobne veľkú smolu...
Tu je prehľad nábojov a ich zobrazenie. Ďalšie vysvetľovanie o účinnosti striel sa nemá význam rozpisovať.
https://legistelum.sk/druhy-striel/

Každá operácia/priebeh zásahu do organizmu prebieha u každého jedinca inak...u jedného to ide ako po masle a u druhého sa pridružia komplikácie, kde primárny problém je dávno vyriešený, no musí sa riešiť sekundárny.

Málokto vie, že poniektoré rany sa ani len nezašívajú, presnejšie povedané - nemôžu/nesmú sa.

P.S.:
Pre úplnosť snáď len dodám, že mám za sebou tri operácie v bruchu a aj čistý priestrel strelivom 9 Luger FMJ.
Naposledy upravil buchač : 07.06.24 at 11:02
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Narážal som na iné.
Ak si prečítaš diskusiu, tak zistíš... Myslím, že NAKA by mohla začať robiť konečne svoju prácu.
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čítal som...a mne je úplne jedno, kto si čo píše.

NAKA si možno robí svoju prácu, a možno aj nie. Malé ryby necháva na pokoji...to by proste museli dosť veľa jedincov chytiť za pačesy...viď všeliaké internetové " diskusie ".
Čo sa týka konkrétne Porady, tak by stačilo urobiť bububu na Richarda...lebo on je zodpovedný za beh svojej stránky. Je v takej podstate prvý, ktorý nedodržiava Etiketu, ktorú sám zosumarizoval...a je to on, ktorý na ňu zvysoka serondí.
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Medzinárodná hanba, výhra dezinformácií či hroziaca izolácia Slovenska od sveta – aj takto reagujú odborníci zo zdravotníctva na to, že Slovensko sa dištancovalo od aktualizácie medzinárodných zdravotníckych predpisov, ktoré sú známe pod skratkou IHR (international health regulations, pozn. red.)

Na aktualizácii sa dohodlo viac ako 190 krajín všeobecným konsenzom.

„Vnímam to ako veľké zlyhanie a prejav nekompetentnosti, dôsledkom čoho je medzinárodná hanba pre Slovensko,“ hodnotí postoj Slovenska Andrea Kalavská, lekárka a bývalá ministerka zdravotníctva, ktorú v roku 2018 do funkcie nominoval Smer.
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
sito

Juraj, ako to, že nerobíš hurhaj?
Dlabem na nejaký povyk...mám iné problémy a nie sa tu s kadekým vypravdovať.
Zvyšok mám na háku, aj s tými " humoristami "...
Jasné, ak máš iné problémy na porade nie si, ale nemusia to byť len problémy, aj záľuby. Noo, ale keď máš čas, tak si tu vyskočíš, aj odzemok. tiež som tu dnes chvíľku nebol, bol som si odklusať 10 km, čo už?

A tí humoristi nie sú, sú *---*! nech sa im darí.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Oné, toto je tvoj ktorý, štvrtý?
1 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

kukučka
Oné, toto je tvoj ktorý, štvrtý?
Kukučka, on ich má oveľa viac.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a ten druhý o NAKE,,,,,,
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Blachsus
buchač
Čítal som...a mne je úplne jedno, kto si čo píše.

NAKA si možno robí svoju prácu, a možno aj nie. Malé ryby necháva na pokoji...to by proste museli dosť veľa jedincov chytiť za pačesy...viď všeliaké internetové " diskusie ".
Čo sa týka konkrétne Porady, tak by stačilo urobiť bububu na Richarda...lebo on je zodpovedný za beh svojej stránky. Je v takej podstate prvý, ktorý nedodržiava Etiketu, ktorú sám zosumarizoval...a je to on, ktorý na ňu zvysoka serondí.
ze ty skurveny hajzlik s 3 altenickmi mas odvahu nieco dristat o etikete
Bež spinkať. Zajtra sú voľby, šetri sa
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keď sa stal na premiéra - koaličníci skoro okamžite unisono tvrdili, že v tom má prsti opozícia, Soros, novinári a podobné kraviny. Bez dôkazov, bez rozmyslu!
A hľa: https://www.dnes24.sk/dalsi-utok-na-...-v-soku-449678
V Kodani napadli premiérku, ale nik tam nespomína, že to boli jej neprajníci, opozícia, alebo ktosi-čosi.
I to vypovedá o kultúre našich politikov - vytĺcť čo NAJVIAC z toho vo svoj prospech.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ty žiješ na Marse?
PS.
Oprav si hrúbku skôr než pribehne Kamil.
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kukučka
Ty žiješ na Marse?
PS.
Oprav si hrúbku skôr než pribehne Kamil.
Kukučka, dobré ránko, pekný a príjemný deň prajem. A čo tak čistá psychiatria II.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Blachsus
buchač
Čítal som...a mne je úplne jedno, kto si čo píše.

NAKA si možno robí svoju prácu, a možno aj nie. Malé ryby necháva na pokoji...to by proste museli dosť veľa jedincov chytiť za pačesy...viď všeliaké internetové " diskusie ".
Čo sa týka konkrétne Porady, tak by stačilo urobiť bububu na Richarda...lebo on je zodpovedný za beh svojej stránky. Je v takej podstate prvý, ktorý nedodržiava Etiketu, ktorú sám zosumarizoval...a je to on, ktorý na ňu zvysoka serondí.
ze ty skurveny hajzlik s 3 altenickmi mas odvahu nieco dristat o etikete
Všakže vieš, že si oveľa väčší hajzel...obyčajný mudrosráč, ktorý len do každého poddžubuje. A je úplne jedno, pod ktorým nickom (a máš ich teda dosť) to robíš...

Máš pocit, že sa s tebou niekto baví ??? Kto sa ťa vôbec niečo pýtal ?
...a vôbec, neotravuj ma svojimi kydami.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Keď sa stal na premiéra - koaličníci skoro okamžite unisono tvrdili, že v tom má prsti opozícia, Soros, novinári a podobné kraviny. Bez dôkazov, bez rozmyslu!
A hľa: https://www.dnes24.sk/dalsi-utok-na-...-v-soku-449678
V Kodani napadli premiérku, ale nik tam nespomína, že to boli jej neprajníci, opozícia, alebo ktosi-čosi.
I to vypovedá o kultúre našich politikov - vytĺcť čo NAJVIAC z toho vo svoj prospech.
Pre Boha živého...keby si aspoň tak nedrístal...

- Koaličníci okamžite boli v šoku a opozíciu mali v prdely.
- Dánsku premiérku napadli pred pár hodinami...takže situácia je obdobná ako bola na Slovensku.
Určite si si nepozrel zahraničné stránky, kde sú len prvotné informácie...viď
https://www.google.com/search?client...te+Frederiksen

...a porovnávať tieto obe situácie je teda solídne od veci.
Dánka dostala jednu čerez pysky...Fico pár guliek povyše gulí...kokos, trochu rozdiel.

Nezačal si ty znovu chlastať, keď až také býkoviny dávaš, úplne bez rozmýšľania ???
Fakt čistá psychiatria...a to nerátam tie ujoviny z " traumatológie a od inštruktora streľby "...
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Načo zase sprosté klamstvá ??
Koalícia okamžite po atentate zaútočila
Blbos priamo na jednaní v parlamente....
To isté ten košícky blbeček, čo s kalinakom napadli a zbili Matoviča....

Kapral Danko okamžite zvolal tlačovku a vyhlásil politickú vojnu opozícii aj médiám, že už sa nebude okunat , bude vojna a majú zaliezt.



Presne, ako písal misoft
Naposledy upravil bjuty smis : 08.06.24 at 07:17
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať