Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XXI.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
Usporiadat
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

Kotlar zistil ze ziadna pandemia nebola. 20 000 ludi zomrelo na otravu alkoholom
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Zaujalo.

Pčolinský a Krajniak ukončili členstvo v SME Rodina.
Lebo nie sú "rodinne" založení ako ich preceda Borisko.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž - lietadlo letelo. Podľa GNS oprávnene. Vraj s nimi leteli aj policajti (nejakí vyšší) - tí však tam šli o 24 hodín skôr. A len niektorí využili návrat lietadlom. Keď im toto klamstvo nevyšlo - tak "šli" na stretnutie s primátorom Stuttgartu -Stuttgard to poprel, žiadne stretnutie nebolo. Tak GNS - vraj neformálne na štadióne. Všetky klamstva vládnucej chunty poprelo MZV!!!
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

OneUp
Kotlar zistil ze ziadna pandemia nebola. 20 000 ludi zomrelo na otravu alkoholom
Treba si vypočuť celú vetu, ale to tvoj mozog asi nedokáže spracovať.
Na epidémiu a pandémiu sú určité zákonné podmienky % nakazených na 100 tis. obyvateľov a tie neboli splnené. Samozrejme dovtedy sme tento človekom vytvorený vírus nepoznali, takže ani zákony naň nemohli byť prispôsobené a preto bola pandémia aj napriek tomu vyhlásená.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo. Miháľ doteraz nechápe, čo je to rodičovský dôchodok a že vôbec nesúvisí s tým, ako rodič pracoval a kde pracoval, ale je to odmena za to, ako pracujú, kde pracujú a odvádzajú dane jeho vlastné deti.
https://www.topky.sk/cl/10/2787351/V...ije-na-poplach

Deti nie sú všeobecne zodpovedné za svojich rodičov, ale rodičia za svoje deti do určitého veku áno.
0 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Pobavilo. Miháľ doteraz nechápe, čo je to rodičovský dôchodok a že vôbec nesúvisí s tým, ako rodič pracoval a kde pracoval, ale je to odmena za to, ako pracujú, kde pracujú a odvádzajú dane jeho vlastné deti.
https://www.topky.sk/cl/10/2787351/V...ije-na-poplach

Deti nie sú všeobecne zodpovedné za svojich rodičov, ale rodičia za svoje deti do určitého veku áno.
No teda, kydanie na iných ti ide ale že si ty nepochopil, že v článku je reč o 13 dôchodku a nie o rodičovskom, to je ok ? To je teda riadna capina, čo si strelil. Hlavne, že si si kopol. Čo tam potom, že si na to nemal žiaden dôvod. To je od teba dosť úbohé.
5 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety - OK, zrejme si sa ty osobne nikdy nepomýlila.
OneUp seno tu žerieš jedine ty.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety - OK, zrejme si sa ty osobne nikdy nepomýlila.
OneUp seno tu žerieš jedine ty.
Samozrejme, že sa človek pomýli. Ale slušný a rozumný si chybu prizná a nebude tu namiesto toho osočovať druhého, že na jeho chybu prišiel. Ale podstatné v tom tvojom príspevku je niečo úplne iné. Tá nevraživosť, nenávisť voči iným. Kde na to chodíte? Všetci ostatní sú zlí, len ja som ten najlepší, najkrajší. A je jedno, či sa bavíte o politike alebo o niečom inom. Podstata je jedna a tá istá.
Naposledy upravil Tweety : 20.06.24 at 08:19
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Tweety - OK, zrejme si sa ty osobne nikdy nepomýlila.
OneUp seno tu žerieš jedine ty.
Samozrejme, že sa človek pomýli. Ale podstatné v tom tvojom príspevku je niečo úplne iné. Tá nevraživosť, nenávisť voči iným.
Lebo niektoré tvoje príspevky sú plné lásky a vzájomného porozumenia.
Zvlášť, keď sa v nich jedná o ľudí z terajšej koalície
:-))))))))
Hádam si nemyslíš, že všetci do jedného musíme "milovať" a aj "neznášať" presne rovnakých ľudí?
1 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Tweety - OK, zrejme si sa ty osobne nikdy nepomýlila.
OneUp seno tu žerieš jedine ty.
Samozrejme, že sa človek pomýli. Ale podstatné v tom tvojom príspevku je niečo úplne iné. Tá nevraživosť, nenávisť voči iným.
Lebo niektoré tvoje príspevky sú plné lásky a vzájomného porozumenia.
Zvlášť, keď sa v nich jedná o ľudí z terajšej koalície
:-))))))))
Hádam si nemyslíš, že všetci do jedného musíme "milovať" a aj "neznášať" presne rovnakých ľudí?
Samozrejme, že nie ale takú nenánisť ako šírite, tak to je už nonsens. Ľudí a ich názory treba rešpektovať, nie hneď urážať, keď nesúhlasia s tým mojím. Nie sú menejcenní len preto, že si to myslíte. Opovrhujete ľudmi iného názoru vierovyznania, rasy, orientácie.... Čo ste za ľudia? Morálka, kultúra prejavu je na bode mínus. Vidíme to aj u politikov ale z nich si dobrý príklad málokedy vezmete.
7 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Tweety - OK, zrejme si sa ty osobne nikdy nepomýlila.
OneUp seno tu žerieš jedine ty.
Samozrejme, že sa človek pomýli. Ale podstatné v tom tvojom príspevku je niečo úplne iné. Tá nevraživosť, nenávisť voči iným.
Lebo niektoré tvoje príspevky sú plné lásky a vzájomného porozumenia.
Zvlášť, keď sa v nich jedná o ľudí z terajšej koalície
:-))))))))
Hádam si nemyslíš, že všetci do jedného musíme "milovať" a aj "neznášať" presne rovnakých ľudí?
Samozrejme, že nie ale takú nenánisť ako šírite, tak to je už nonsens. Ľudí a ich názory treba rešpektovať, nie hneď urážať, keď nesúhlasia s tým mojím. Nie sú menejcenní len preto, že si to myslíte. Opovrhujete ľudmi iného názoru vierovyznania, rasy, orientácie.... Čo ste za ľudia? Morálka, kultúra prejavu je na bode mínus.
Nechcel som ťa až tak vytočiť, že mi tu budeš vykať a nabudúce možno aj ONIkať...
Presne to, čo si napísala mne sa dá aplikovať aj na teba, nevidím v tom žiaden rozdiel.
0 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Tweety - OK, zrejme si sa ty osobne nikdy nepomýlila.
OneUp seno tu žerieš jedine ty.
Samozrejme, že sa človek pomýli. Ale podstatné v tom tvojom príspevku je niečo úplne iné. Tá nevraživosť, nenávisť voči iným.
Lebo niektoré tvoje príspevky sú plné lásky a vzájomného porozumenia.
Zvlášť, keď sa v nich jedná o ľudí z terajšej koalície
:-))))))))
Hádam si nemyslíš, že všetci do jedného musíme "milovať" a aj "neznášať" presne rovnakých ľudí?
Samozrejme, že nie ale takú nenánisť ako šírite, tak to je už nonsens. Ľudí a ich názory treba rešpektovať, nie hneď urážať, keď nesúhlasia s tým mojím. Nie sú menejcenní len preto, že si to myslíte. Opovrhujete ľudmi iného názoru vierovyznania, rasy, orientácie.... Čo ste za ľudia? Morálka, kultúra prejavu je na bode mínus.
Nechcel som ťa až tak vytočiť, že mi tu budeš vykať a nabudúce možno aj ONIkať...
Presne to, čo si napísala mne sa dá aplikovať aj na teba, nevidím v tom žiaden rozdiel.
Aplikovať sa to dá na každého, preto to vykanie, ak si nepochopil.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Tweety - OK, zrejme si sa ty osobne nikdy nepomýlila.
OneUp seno tu žerieš jedine ty.
Samozrejme, že sa človek pomýli. Ale podstatné v tom tvojom príspevku je niečo úplne iné. Tá nevraživosť, nenávisť voči iným.
Lebo niektoré tvoje príspevky sú plné lásky a vzájomného porozumenia.
Zvlášť, keď sa v nich jedná o ľudí z terajšej koalície
:-))))))))
Hádam si nemyslíš, že všetci do jedného musíme "milovať" a aj "neznášať" presne rovnakých ľudí?
Samozrejme, že nie ale takú nenánisť ako šírite, tak to je už nonsens. Ľudí a ich názory treba rešpektovať, nie hneď urážať, keď nesúhlasia s tým mojím. Nie sú menejcenní len preto, že si to myslíte. Opovrhujete ľudmi iného názoru vierovyznania, rasy, orientácie.... Čo ste za ľudia? Morálka, kultúra prejavu je na bode mínus.
Nechcel som ťa až tak vytočiť, že mi tu budeš vykať a nabudúce možno aj ONIkať...
Presne to, čo si napísala mne sa dá aplikovať aj na teba, nevidím v tom žiaden rozdiel.
Aplikovať sa to dá na každého, preto to vykanie, ak si nepochopil.
Ja som to pochopil, ale stále si myslím, že od slušnosti má najďalej "Slušné Slovensko"... ak teda chápeš koho myslím....
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

OT, ešte som tu hneď po eurovoľbách chcel napísať o Šimečkovi vzhľadom na jeho neustále papagájovanie, ale nakoniec som sa na to vykašľal....

Šimečka by stále chcel niekoho porážať
https://www.google.com/search?client...1+porazi%C5%A5

Dajte mu už do rúk niekto jatočnú pištoľ a pošlite ho pracovať na bitúnok. Tam sa naporáža do sýtosti.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Lebo niektoré tvoje príspevky sú plné lásky a vzájomného porozumenia.
Zvlášť, keď sa v nich jedná o ľudí z terajšej koalície
:-))))))))
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
štyrmi progresívnymi guľkami.
Z tých progresívcov ti už riadne udiera na šedú kôru mozgovú. Ak by si chcel zas útočiť, tak pre info , ani oni nie sú v politike žiadnym ternom a nefandím im.(terazky tu ani niet komu)
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Už sa naučil trošku lepšie písať, lebo stále som od neho čítal iba nejaké degenerované slovo "pichtol".
0 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Nandrolon
Už sa naučil trošku lepšie písať, lebo stále som od neho čítal iba nejaké degenerované slovo "pichtol".
Ospravedlňujem sa za komentáre, čo som napísal.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vlado 33
Nandrolon
Už sa naučil trošku lepšie písať, lebo stále som od neho čítal iba nejaké degenerované slovo "pichtol".
Ospravedlňujem sa za komentáre, čo som napísal.
???
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

OneUp
Kotlar zistil ze ziadna pandemia nebola. 20 000 ludi zomrelo na otravu alkoholom
čo takto hodiť definíciu pojmu pandémia aby si nevyzeral ešte hlúpejšie. Inak Slovensko dávno zasiahla alkoholová pandémia, a výsledky sú u niektorých dnes zrejmé- poškodená neurónová sústava
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať