Zavrieť

Porady

Čože je to päťdesiatka...

tá čo chce veľa vedieť
Neviem, či správne píšem do pravej témy, ale mám menší problém nad ktorým si týždne lámem hlavu. Môj milovaný ide mať za 3 týždne 50- tku a ja neviem čo vymyslieť okrem oslavy. Chcela by som mu dať nejaký darček, na ktorý keď sa pozrie, bude si pamätať, že to bolo "vtedy". Len nie pohár s 50 - tkou, kryštál, keramiku....Ideme na jar stavať dom, takže nechcem nič zbytočné a čo sa nám do domu "šikne" to ešte neviem, to sa bude kupovať až potom. Klenoty nenosí (nechce ich), všetko má, na dovolenke sme každý rok, dúfam, že šťastný je ( aspoň sa tak tvári), zdravie ako 15 - ročný...... no mňa nič nenapadá. Prosím poraďte, termín sa blíži a ja nemám v hlave ani nápad.Vopred ďakujem za každý nápad.
Usporiadat
evita evita

evita je offline (nepripojený) evita

tá čo chce veľa vedieť
Aj to som už v obchodoch obzerala, ale to príde na rad až keď bude dom. Už som sa rozhodla pre motorovú kosačku, ale ináč veľká vďaka za všetky rady všetkým.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

evita
padákom skákal už niekoľko krát a nahováral ma na to celé leto, ale ja som zbabelec, skočili sme si preto spolu jumping vo Vysokých Tatrách z mostíka
A čo tak spoločne na vyhliadkový let z Popradu? Tatry sú teraz prekrásne.
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Milí moji kolegovia a kolegyne, nepoznáte nejaký vtipnú, môže byť aj šťavňatejšiu, gratuláciu k päťdesiatke pána?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
0 0
Natka Natka

Natka je offline (nepripojený) Natka

evita
No milí poraďáci, až teraz som sa dostala k porade a čítam, čítam a musím konštatovať, že veľmi pekne ďakujem za všetky tie vyššie uvedené rady, ale neviem, neviem....Hodinky na ruke nemá rád, asi dvoje ležia ani neviem kde, na dovolenke sme boli v lete vkuse 3 týždnev zahraničí v niekoľkých krajinách a len sami dvaja, na výlety a kultúrne podujatia chodíme priebežne počas víkendov a keď si chceme "zaspomínať" máme na to jeden krásny útulný penzión v Zakopanom, v Poľsku, kde sem tam si urobíme predĺžený víkend aj s kultúrnym podujatím a výletom do Poľských Tatier a tiež iba sami dvaja. No a kutil a technický typ som skôr ja ako on. Môj drahý tak navariť, napiecť a motať sa po nákupných centrách vydrží celé hodiny. Viem, máme to trošku prehodené, ale vyhovuje to obom. Čiže keď náhodou púšťa vodovodná batéria, tak som to ja kto sa postará o kúpu novej a jej inštaláciu. No nechcem povedať, že by som všetky uvedené rady odmietla, popremýšľam a uvidím, ale ak máte ešte nejaké nápady, píšte a píšte. Ocením každý dobrý nápad.
Je radosť čítať Váš príspevok, že super chlapi ešte existujú, vážte si to...
0 0
1sved1 1sved1

1sved1 je offline (nepripojený) 1sved1

Ahoj Evita je to dosť ložite urobiť niekomu radosť a nesklamať darčekom ako som čital tvoj Manžel ma zdravie ako 15 ročný tak ma napadlo... neviem sice ako je na tom zo strachom z vyšky a tak keby si mu skusila zohnať tandemový zoskok padakom... na to by iste nezabudol..
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

1sved1 Pozri príspevok
Ahoj Evita je to dosť ložite urobiť niekomu radosť a nesklamať darčekom ako som čital tvoj Manžel ma zdravie ako 15 ročný tak ma napadlo... neviem sice ako je na tom zo strachom z vyšky a tak keby si mu skusila zohnať tandemový zoskok padakom... na to by iste nezabudol..
VÍTAJ NA PORADE.

P.S.: Evita a jej manžel už majú oslavu za sebou a môžno už aj bývajú v novom dome.
0 0
evita evita

evita je offline (nepripojený) evita

tá čo chce veľa vedieť
VladoKatka má pravdu. Oslava prebehla ešte v r. 2006 v novembri. Nakoniec som mu kúpila motorovú kosačku so samochodným pohonom do novej záhrady a od kámošov dostal zájazd na Azorské ostovy, tak si to tam chlapci boli užiť. A v novom dome už bývame od vianoc 2007. Ale ďakujem za rady, na ten padák ma manžel nahovára už dlhšie, lebo zatiaľ sme skočili len zo skokanského mostíka vo Vysokých Tatrách - jammping - 63 m výška a sem tam si urobíme nejaký vyhliadkový let vrtulníkom. ináč môj drahý sa výšok nebojí, veď bol horolezcom.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

DanielaSĽ Pozri príspevok
skutočne si sa nesprávne zaradila...toto je téma na gratulácie poraďákom.
Nevadí, zagratulujeme evitinmu manželovi. Zdá sa, že si si svoju "polovičku" vybrala správne. Je to takmer ideálny manžel. Prajeme mu všetko najlepšie, aby mu dobré zdravíčko vydržalo čo najdlhšie a aby sa tešil zo svojej milovanej manželky.
evita, ja si myslím, že darček by mal byť osobný a nie spoločná vec, ktorú si aj tak možno kúpite....ale pri stavaní domu, do ktorého ste sa pustili, je asi aj to "prípustné".
evita a čo takto ročná permanentka na masáže k nejakej peknej masérke (ak si žiarlivá, nemusí byť pekná, alebo to môže byť aj masér). Po práci na stavbe sa mu to hodí. Dnes má v päťdesiatke takmer každý chrbticu nanič.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Jeeeemine, ono to už bolo, písala som po funuse. Tak aspoň dodatočne všetko naj....
0 0
evita evita

evita je offline (nepripojený) evita

tá čo chce veľa vedieť
No tá kosačka síce vyzerá ako spoločná vec, ale drahý o nej sníval už dávno: "Až raz budeme mať dom, tak sa najviac teším ako si budem vlastný trávnik kosiť vlastnou kosačkou", to spomínal neustále. A keďže nie je technický typ, kosačku som poskladala z krabice, dala do nej patričné "náplne" a prvé dva razy som pokosila záhradu sama, lebo bol akurát jeho čas alergie a potom si to vyskúšal sám. No ako malé dieťa sa tešil a odvtedy mám pokoj s kosením záhrady - stalo sa to jeho príjemným a vysnívaným relaxom. No a tú masáž? Nestačí keď mu masáž aplikujem ja osobne v našej novej obrovskej vani? A všetkého moc škodí. masérka bude, keď už ja nebudem vládať!?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať