Zavrieť

Porady

Intrastat-kódy

Ahojte všetci poraďáci, za minulý mesiac sme zistili prekročenie prahu oslobodenia - pre prijatie tovaru.
Dovážame okná, parapety vonkajšie hliníkové a vnútorné plastové, sieťky proti hmyzu, žalúzie, podlahy plávajúce, sanitu-wc, umyvadlá...., interiérové dvere.... a ja si vôbec neviem poradiť s kódmi na tento tovar, vie mi niekto poradiť. Jedine čo som našla boli okná a žalúzie.
Veľmi pekne ďakujem za všetky odpovede
Usporiadat
perta perta

perta je offline (nepripojený) perta

A keď je na jednej faktúra viacero druhov tovarov a nepresahujú sumu 8400,-Sk tak potom keĎ ich dám všetky pod ten kód 99500000 a budem ich kumulovať tak sa mi všetky druhy tovaru skumulujú dokopy, no nie? to nebude vadiť?
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

perta
to znamená,že jednotlivé položky akonáhle nepresiahnu sumu 8400,-Sk tak môžem uvádzať kód 99500000??? Tak to skoro všetko budem mať s takým kódom. A to každú fa musím zapisovať po položkách??
skús si pozrieť toto:
0 0
perta perta

perta je offline (nepripojený) perta

nemohla by si mi to nejako napísať v nejakom príklade. Ja som z toho úplne blbá. Priložila som fa.
  • File Type: pdf fa.pdf (89.3 KB, 18 videní)
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

perta
nemohla by si mi to nejako napísať v nejakom príklade. Ja som z toho úplne blbá. Priložila som fa.
prikladám ti príklad, neskôr sa pozriem na tvoju fa /musím začať robiť intrastat/
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať