Zavrieť

Porady

padanie vlasov

Chcem sa poradit.myslim, ze mi velmi padaju vlasy, ale nechcem z toho robit zbytocne paniku. Je to normalne, ze ked si zmyjem vlasy a potom sa cesem, tak mi ich aj 30 vypadne a cely den potom mam po sebe vlasy? A myslim, ze ten den, ked su zmyte, tak mi ich vypadne viac ako sto. Je to normalne?
Usporiadat
Dobroslava Dobroslava

Dobroslava je offline (nepripojený) Dobroslava

Pekný večer, listujem v tejto téme - nemá niekto skúsenosti s tabletkami Methionin v súvislosti s vypadávaním vlasov? Švagrinej takisto vypadávajú nadmerne vlasy a kožná lekárka jej predpísala uvedený liek. Ona však ešte dojčí a nevie, či táto látka neuškodí dieťaťu? Nedáte niekto radu???
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Akékoľvek užívanie liekov v tehotenstve event. v období dojčenia nie je vhodné. O tom, že dojčí mala určite upovedomiť lekárku, ktorá jej liek predpisovala. AJ ja som kojila 2,5roka a bez toho, aby som vopred uviedla , že ešte dojčím, som ani nezačala popisovať syndrómy. Inak je to častý jav, že dojčiace matky produkujú mlieko na úkor svojho organizmu- takže môžu mať horší stav vlasov, nechtov... , to padanie môže byť aj preto.
0 0
horka horka

horka je offline (nepripojený) horka

Mne sa osvedcili ampulky od firmy DIXI, je ich tam asi 6 ks stoja okolo 60,- Sk treba si ich po umyti hlavy vmasirovat do korienkov. Taktiez je v obdobi ked padaju vlasy vycesavat ich az ked preschnu, nie uplne mokre.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Bionda Pozri príspevok
Akékoľvek užívanie liekov v tehotenstve event. v období dojčenia nie je vhodné. O tom, že dojčí mala určite upovedomiť lekárku, ktorá jej liek predpisovala. AJ ja som kojila 2,5roka a bez toho, aby som vopred uviedla , že ešte dojčím, som ani nezačala popisovať syndrómy. Inak je to častý jav, že dojčiace matky produkujú mlieko na úkor svojho organizmu- takže môžu mať horší stav vlasov, nechtov... , to padanie môže byť aj preto.
Súhlasím s Tvojim príspevkom. Neodporúčala by som užívanie hociakých liekov proti vypadávaniu vlasov počas dojčenia. V potrave nesmie chýbať najmä zinok, samozrejme, že nie v tabletke.
0 0
emily.jade emily.jade

emily.jade je offline (nepripojený) emily.jade

ja mam tiez takyto problem, zacali mi vypadavat vlasy ale len na jednej strane (pravej) no teraz uz az tak nevypadavaju ale vsimla som si, ze nove vlasy mi nedorastaju...nevie niekto co by mi mohlo pomoct?
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

K danej téme by som povedal nasledovné:
Problém človeka s namerným vypadavaním vlasov a to v ohraničenom výseku povchu hlavy alebo celoplošne poukazuje na závažnú disfunkčnosť časti alebo celku gastrálneho systému resp. možno aj obličiek.
Teda jeho riešenie cestou kožných lekárov alebo vzhadzovania peňazí za kozmetické gebuziny nevedie a nemôže viesť k náprave.
Svoju snahu zamerajte uvedeným smerom a možno sa Vám podarí byť úspešnou.
Dušansl.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

dusansl Pozri príspevok
K danej téme by som povedal nasledovné:
Problém človeka s namerným vypadavaním vlasov a to v ohraničenom výseku povchu hlavy alebo celoplošne poukazuje na závažnú disfunkčnosť časti alebo celku gastrálneho systému resp. možno aj obličiek.
Teda jeho riešenie cestou kožných lekárov alebo vzhadzovania peňazí za kozmetické gebuziny nevedie a nemôže viesť k náprave.
Svoju snahu zamerajte uvedeným smerom a možno sa Vám podarí byť úspešnou.
Dušansl.
Nie gastrálneho, ale gastrointestinálneho systému
0 0
Dobroslava Dobroslava

Dobroslava je offline (nepripojený) Dobroslava

Prosím nemá niekto skúsenosti s užívaním tabletiek PIIMAX v súvislosti s nadmerným vypadávaním vlasov? Budem vďačný za každý príspevok, ide mi hlavne o to, či je to na prírodnej báze, listoval som po internete, ale nič také som nenašiel.
0 0
alexandra12345 alexandra12345

alexandra12345 je offline (nepripojený) alexandra12345

Mne na vypadavanie vlasov velmi pomáha jest denne surovu postruhanu listovu zeleninu, najma kel. Min. 400 g denne, čím viac, tým lepšie. Cim tmavšie zelene listy, tým lepšie. Vlasy už po 3 dnoch uplne prestali padať.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať