Zavrieť

Porady

Náhrada za odpracovaný štátny sviatok

Dobrý deň,
ako sa má, resp. musí sa zamestnancovi vyplatiť práca za sviatok(ktorú odpracoval), sviatok pripadol na pracovný deň v týždni?
Keby mal v zmluvnom plate zakotvené, že je to aj s príplatkom za prácu vo sviatok nemá nárok na príplatok za prácu vo sviatok ?Ďakujem
Pracovník nie je vedúci pracovník

<!-- / message --><!-- edit note -->
Naposledy upravil karas : 29.10.06 at 10:30
Usporiadat
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Robím vyplaty za november a boli tam dva sviatky. Jeden sviatok naši zamestnanci odpracovali. Ale ked ho zadam do výplaty tam mi ho pracovný fond nezoberie.
Za sviatok, ktorý neodpracovala dostane: Náhradu mzdy za sviatok.
Za sviatok, ktorý odpracovala dostane: Mzdu za ten den + príplatok za pracu vo sviatok.
Je to správne?
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
nikulik
Ahojte, potrebovala by som poradiť. Robím vyplaty za november a boli tam dva sviatky. Jeden sviatok naši zamestnanci odpracovali. Ale ked ho zadam do výplaty tam mi ho pracovný fond nezoberie. ...
Aky mas soft???
Nemaju ten odpracovany sviatok ako nadcas???
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Daska
Aky mas soft???
Nemaju ten odpracovany sviatok ako nadcas???
Mam elall, ale ked vyplacam zamestnancom za pracu vo sviatok alebo v sobotu, nedelu. tak vsetko zadavam ako: Mzda za nadčas a príplatok za.... A takto som dala aj teraz co ten sviatok odpracovali. Ale potom ten druhy sviatok dam ako: Nahrada mzdy za sviatok. Co znamena, že mi pracovný fond vezme len ten neodprac. sviatok. Tak som to skusila zadat tak, ze som dala do Náhrady mzdy za sviatok 2 dni, ale suma vyplatena len za 1den. Môže to tak byť. Lebo ta pani odkial mame program nie je dnes v praci a nema mi kto poradiť. A šéf chce mat v pondelok uz vyplaty hotove. A spravit 25 zamesntancov nie je sranda.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Nikto mi neporadi?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať