Zavrieť

Porady

Montaz anteny mob. operatora

Ahojte Poradaci.
Mam na Vas otazku ohladom skusenosti s montazou anten na vasich domoch - stretol sa niekto z Vas s touto vecou? Ide o to, ze jeden z nasich mob. operatarov ma zaujem o vybudovanie zakladovej stanice ( BTS ) na nasom dome. Na schodzi vlastnikov bytov budeme prejednavat aj zmluvu o prenajme... Zaujimaju ma Vase nazory a postredy - co do zmluvy zakomponovat, na co si dat pozor, pripadne aku ciastku po operatorovi ziadat za prenajom strechy a nebytovych priestorov. Dakujem predom za Vasu pomoc.
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Tak sme to aj my dotiahli do zdarného konca. Zmluva je už podpísaná, cenu sme vyjednali na 120.000,- / rok.
0 0
dodo100 dodo100

dodo100 je offline (nepripojený) dodo100

Zdravím poradákov,
pracujem na podmienkach prenájmu strechy pre mobilného operátora. Môžete mi poradiť na čo si dať pozor. Prenajatá plocha sú len vonkajšie rozmery antény, alebo aj prístupová cesta k nej ?
Ak má náhodou niekto už tieto podmienky dohodnuté a je ochotný mi ich zaslať, vopred ďakujem.
Dodino
0 0
ebenova@zoznam.sk ebenova@zoznam.sk

ebenova@zoznam.sk je offline (nepripojený) ebenova@zoznam.sk

Je zdaňovaný príjem z prenájmu priestorov SVB 19% a tento sa odvádza na Daňový úrad a v ako období

príklad: mobilný operátor má u nás postavený stožiar na šírenie signálu či už mobilného alebo internetového
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Chobot Pozri príspevok
Tak sme to aj my dotiahli do zdarného konca. Zmluva je už podpísaná, cenu sme vyjednali na 120.000,- / rok.
...... tento príspevok je spred roka, chcem sa spýtať, ako sa pohybujú ceny
za prenájom v tomto čase???
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

atramka Pozri príspevok
...... tento príspevok je spred roka, chcem sa spýtať, ako sa pohybujú ceny
za prenájom v tomto čase???
Zhruba rovnako. Nájomné sme nemenili. Nie každý nájomnca bude ale ochotný dať ti toľko. Mobilní operátori možno áno (v závislosti od lokality a atraktívnosti polohy domu), ale nejakí menší, čo prenášajú len internetové služby (a majú menšie antény) nám ponúkali tak 80-90 tisíc.
Naposledy upravil Chobot : 13.05.08 at 10:28
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
My mame snad asi 5-ym rokom vykryvač od Orange:
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať