Zavrieť

Porady

chcete porada-chat?

admin
hmm
niektorí mi píšete, aby som zriadil chat...
mne osobne sa táto myšlienka moc nepozdáva, lebo sa bojím, že sa tam stratia dobré príspevky....
no a navyše sa mi zdá, že "bulvárne" príspevky sú celkom populárne + keď im dáte dobrý názov (nočné odhalenia)....hmmm cez tisíc videní hehe

No, ale seriózne.... má to zmysel? Je výhoda lepšia ako nevýhoda?

Existuje aj alternatíva tzv. shout box, kde môžete písať príspevky, ktoré sa objavia narýchlo (nemá to také veľké telo ako klasický príspevok), niečo ako chat.... ale ostane to vidieť (teda posledných x tam vidno...)
????????
Richard
Naposledy upravil Richard : 07.06.04 at 14:50
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya



0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
táto téma bola pomerne dosť stará na to aby sa vyťahovala, myslím že sme to vtedy vyriešili .-)
0 0
hron hron

hron je offline (nepripojený) hron

Richard
táto téma bola pomerne dosť stará na to aby sa vyťahovala, myslím že sme to vtedy vyriešili .-)
Zaciatok chatu...
eeeeee.... ako dobre, mam vas tu narane obidvoch.
Tak k tomu Prvemu :-) Richard, da sa zaslat aspon nejake avizo prijimatelovi SS, ze ma preplnenu schranku, a ze teda ak mu neotpoviem, tak to nie je moja vina?

A k tomu Druhemu :-)...ehmmm...mas preplnenu schranku SS,
vykopava ma to s otpovedou...
Koniec chatu...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ayya
posuvam
asi si mala na obed vtipnú kašu, keď si zo záhrobia vytiahla túto tému. Ja som si všimla dátum založenia témy až po Richardovom upozornení.

0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

willma
asi si mala na obed vtipnú kašu, keď si zo záhrobia vytiahla túto tému. Ja som si všimla dátum založenia témy až po Richardovom upozornení.
nevadiiiiii - nie si sama ... ved pozri na suhlasy napriklad ....to som vcera skusala vselijake sposoby vyhladavania na porade... a ako vidno - funguju spicovo, ked sa mi podarilo tuto dvojrocnu temu najst
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ayya
nevadiiiiii - nie si sama ... ved pozri na suhlasy napriklad ....to som vcera skusala vselijake sposoby vyhladavania na porade... a ako vidno - funguju spicovo, ked sa mi podarilo tuto dvojrocnu temu najst
Kto hľadá - nájde. Malá ukážka uplatnenia v praxi- detektív Oriešok sa môže schovať pred talentami na tomto fóre.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
ayya


ayya, to bolo dobré. Veľký smajl.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
hron
Zaciatok chatu...
eeeeee.... ako dobre, mam vas tu narane obidvoch.
Tak k tomu Prvemu :-) Richard, da sa zaslat aspon nejake avizo prijimatelovi SS, ze ma preplnenu schranku, a ze teda ak mu neotpoviem, tak to nie je moja vina?

A k tomu Druhemu :-)...ehmmm...mas preplnenu schranku SS,
vykopava ma to s otpovedou...
Koniec chatu...
ale veď toto nám tu dávno funguje....
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Jana 77777777 Tvoja otázka sem nepatrí, ale do sekcie Spoločenstvá vlastníkov bytov. Pokúsim sa aby niekto z moderátorov presenul Tvoju otázku tam...asi si si nevšimla, že táto téma je z roku 2006.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať