Zavrieť

Porady

VIP Členstvo

admin
Už dlhšie som sľuboval, že bude na Porade zriadené VIP členstvo. Dnes som spustil prvé výdobytky tohoto členstva.
VIP členstvo je odmenou pre najaktívnejších členov Porady. Už pri zrode bodovania som mal na mysli, že bodovanie použijem ako bernú mincu pre výber Poraďákov do tejto skupiny. Bodovanie považujem za najobjektívnejší a najrelevantnejší údaj, na základe ktorého sa táto výsada bude poskytovať.

Prečo VIP Členstvo?
Máme tu niekoľko fantastických ľudí, ktorí neúnavne a nezištne pomáhajú iným členom Porady a prispievajú ku chodu tejto stránky.
Ako sa im môžeme aspoň trochu revanžovať? Možno poskytnutím niekoľkých výhod a zvýšením užívateľského komfortu pri pracovaní so stránkou. Okrem týchto výhod ich chcem aj verejne honorovať a preto budú viditeľne rozpoznateľní ako VIP členovia, teda členovia, vďaka ktorým je Porada taká akú ju poznáme .-)
Aké výhody získavajú VIP Členovia?

  • Rýchla Porada - ŽIADNE REKLAMY - Porada sa zobrazuje bez reklamných banerov (výnimkou môžu byť upútavky na novinky na Porade)
  • Reklama na služby VIP Člena - môžu pridať svoju firmu do katalógu účtovníckych firiem na Porade (buď pod svojim nickom, alebo anonymne)
  • Väčšiu schránku súkromných správ - namiesto 50 až 500 SSiek
  • Honor - Ikona VIP Člen a farebné odlíšenie od ostatných členov
  • Vidia históriu opráv vlastných príspevkov
  • Väčšie prílohy - veľkosť prikladaných súborov má väčší limit (napr. väčšie obrázky a pod.)
  • Môžu pozerať do "Kto je online", kde sa zobrazuje zoznam prihlásených s ich destináciou na Porade.
  • Môžu uzavrieť vlastné témy (ak to uznajú za vhodné)
  • Môžu presunúť vlastné témy do inej Porady (ak to uznajú za vhodné)
Pripravované:
  • Lepšia SS schránka (vyhľadávanie SSiek, prílohy k SSkám)
  • Porada messenger - niečo ako ICQ, kde budete mať svojich priateľov okamžite online keď sa prihlásia, budete môcť s nimi súkromne četovať atď.
  • Kto ma citoval? (budú môcť dohľadať všetky príspevky, v ktorých je použitá ich citácia)
  • Obľúbené témy (možnosť pridať obľúbené témy do záložky "Obľúbené témy" prístupnej cez navigačnú lištu)
  • VIP zóna (diskusia VIP členov)
  • ďalšie, ktoré sú v štádiu úvah .-)
Koľko bodov je potrebných na VIP členstvo?
Momentálna hranica je 40 bodov, pričom sa bude posudzovať na ročnej báze. Táto hranica bude pravdepodobne prehodnotená aj v nadväznosti na články atď.
Postupne sa bude VIP členstvo vyvíjať, takže ak by nastali nejaké problémy, prosím dajte mi vedieť, budem sa ich snažiť rýchlo odstrániť.

Keďže Porada už prerástla z hobby stránky do seriózneho projektu, ktorý si zaslúži z mojej strany viac pozornosti ako len práce "po večeroch" a skrýva ďaleko viac možností, chystám aj pre ostatných možnosť prispieť k budovaniu Porady a to formou dobrovoľného sponzorského členstva, u ktorého takisto budete môcť získať podobné výhody a komfort ako VIP Členovia a Porada zasa financovanie na svoj chod a rozvoj.
Naposledy upravil Richard : 22.02.07 at 09:29
Usporiadat
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Muška Pozri príspevok
...a ja každé ráno pani pekne pozdravím ....a malý človiečik mi hneď ukáže či mi "šiši"
Muška, do konca marca bude mať to chlápätko pravdu v prípade viacerých z nás
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

smith Pozri príspevok
Keď si kúpim ešte jedného, potom budem môcť dva krát aplikovať rady z draka? Napr. 2x si uplatniť nezd.čiastku?
Dá sa,raz uplatníš nezdaniteľnú čiastku a druhý krát odpis
Keby ste tu nepísali o reklame s dámou a chlapčekom tak ani neviem že nejaká reklama je, musel som ju hľadať ale pri reklamách som úúúplne mimo- minulý rok tu bola reklama na Omegu s 50 % zľavou a tiež som si ju nevšimol a kúpil neskôr
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
bepo Pozri príspevok
Dá sa,raz uplatníš nezdaniteľnú čiastku a druhý krát odpis
Keby ste tu nepísali o reklame s dámou a chlapčekom tak ani neviem že nejaká reklama je, musel som ju hľadať ale pri reklamách som úúúplne mimo- minulý rok tu bola reklama na Omegu s 50 % zľavou a tiež som si ju nevšimol a kúpil neskôr
Peťo, Peťo........takže si stále rovnaký...
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
[QUOTE=Richard;397921]zdvihol som hranicu na 40 bodov,


Richard, chcela by som sa opýtať, či je to spravodlivé vočí tým ľuďom, ktorí teraz" dovršili "30 bodov a nemôžu byť ešte VIPkári. možno že tí ktorí majú len teraz 30 bodov viac pomohli iným, než tí, ktorí mali napr. minulý týždeň a že začo, za aké príspevky dostali tie body. nechcem uraziť nikoho, ale sa mi to zdá byť ,noooo ako by som to len povedala, aby som zasa nebola ukameňovaná ............ takže radši dám bodky
som zvedavá, že niektorí členovia ako budú vykrúcať moje slová
0 0
Jano22 Jano22

Jano22 je offline (nepripojený) Jano22

Nejako to nesledujem veľmi , ale tú hranicu VIP-károv nie že treba znížiť
z 40 na 30 bodov , ale naopak zvýšiť z 40 na 60 bodov...Už sa tu "hemží"
VIP-kármi, respektíve sa mi zdá, že sa nejako "premnožili".A body by sa mali dávať iba za odborné príspevky a nie za to ,že niekto napíše dobrý vtip, alebo
nejaku "perličku" z účtovnej kancelárie, nech je to rozlíšené.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Jano22 Pozri príspevok
Nejako to nesledujem veľmi , ale tú hranicu VIP-károv nie že treba znížiť
z 40 na 30 bodov , ale naopak zvýšiť z 40 na 60 bodov...Už sa tu "hemží"
VIP-kármi, respektíve sa mi zdá, že sa nejako "premnožili".A body by sa mali dávať iba za odborné príspevky a nie za to ,že niekto napíše dobrý vtip, alebo
nejaku "perličku" z účtovnej kancelárie, nech je to rozlíšené.
Jano22 body sa dávajú už len v odborných témach. V hobby témach Richard body "zatrhol"
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Barbara Pozri príspevok

............ takže radši dám bodky
som zvedavá, že niektorí členovia ako budú vykrúcať moje slová
Barbora, ja zopakujem svoje pozvanie - prídite zadarmo 1.3. na školenie. Konečne Vás chcem osobne spoznať.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Jozef Mihál Pozri príspevok
Barbora, ja zopakujem svoje pozvanie - prídite zadarmo 1.3. na školenie. Konečne Vás chcem osobne spoznať.

p. Mihál ďakujem Vám pekne za pozvanie, ale 1.3. nemôžem, robíme výplaty, ale sľubujem Vám, že niekedy na niektorom Vašom stretku sa zúčastním./ už sa pripravujem nato odkedy som na Porade/
ináč naše holky / naše vedúce/ minule boli už konečne na Vašom školení a boli moc spokojné. Povedali, že ste suuuuppperrr
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Barbara, to je škoda.

Pripravujeme s Richardom jedno veľmi špeciálne školenie na 21.3., to už dúfam výplaty robiť nebudete a zúčastníte sa.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pre tých, ktorí mali problém s banerom:

1. Oceňujem už nieje prekryté banerom
2. VIP a predplatitela draka nemajú zobrazovaný baner na draka medzi prispevkami
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jano22 Pozri príspevok
...Už sa tu "hemží"
VIP-kármi, respektíve sa mi zdá, že sa nejako "premnožili"...
Máš pravdu. Premnožení sú. V tejto chvíli ich je 87 z celkového počtu 44 107 registrovaných členov Porady, t.j. 0,19%

Bolo by vhodné znížiť ich stavy.

Ponúkam zdarma ne-VIP-kárskym Poraďákom svoje body, kvôli ktorým som prekĺzol do kategórie "VIP-kár".
Má to iba jeden háčik (alebo hák? ) : body mi teraz dokáže odobrať iba správca.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

endrju Pozri príspevok
Máš pravdu. Premnožení sú. V tejto chvíli ich je 87 z celkového počtu 44 107 registrovaných členov Porady, t.j. 0,19%

Bolo by vhodné znížiť ich stavy.

Ponúkam zdarma ne-VIP-kárskym Poraďákom svoje body, kvôli ktorým som prekĺzol do kategórie "VIP-kár".
Má to iba jeden háčik (alebo hák? ) : body mi teraz dokáže odobrať iba správca.
Mal si sa ohlásiť pred dvoma týždňami /asi/keď to šlo, vtedy sme s Muškou skúšali odoberať body, ......to by sme ťa boli vybielili ,......aj do mínusu, keby si bol chcel
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Zdeni Pozri príspevok
Mal si sa ohlásiť pred dvoma týždňami /asi/keď to šlo, vtedy sme s Muškou skúšali odoberať body, ......to by sme ťa boli vybielili ,......aj do mínusu, keby si bol chcel
Zdeni, veď som sa do diskusie v príslušnej téme v tú noc zapojil
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

endrju Pozri príspevok
Zdeni, veď som sa do diskusie v príslušnej téme v tú noc zapojil
Viem, ale takúto požiadavku si nemal,....................alebo mal?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Zdeni Pozri príspevok
Viem, ale takúto požiadavku si nemal,....................alebo mal?
Veruže nemal. Ale mohli ste si s Muškou domyslieť
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

endrju Pozri príspevok
Veruže nemal. Ale mohli ste si s Muškou domyslieť
............
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ako sa Vám podarilo v prísp. 72 Andrejovi pridať body? Andrej, aspoň takto .
Mne vypisuje:
Nie je to vidieť, však? No, píše, že nie sme v odbornej téme.
Naposledy upravil Marína : 28.02.07 at 22:03
aaaaaa.JPG  
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Evka - aj mne tak.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Lenka, Beatka, nevydedili nás?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
keďže toto nie je odborná Porada, tak som to tu zrušil

inak Andrej svojim príspevkom "bodoval", ale nechápem prečo zaň získal "odborné body"
hmm sodoma-gomora
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať