Zavrieť

Porady

VIP Členstvo

admin
Už dlhšie som sľuboval, že bude na Porade zriadené VIP členstvo. Dnes som spustil prvé výdobytky tohoto členstva.
VIP členstvo je odmenou pre najaktívnejších členov Porady. Už pri zrode bodovania som mal na mysli, že bodovanie použijem ako bernú mincu pre výber Poraďákov do tejto skupiny. Bodovanie považujem za najobjektívnejší a najrelevantnejší údaj, na základe ktorého sa táto výsada bude poskytovať.

Prečo VIP Členstvo?
Máme tu niekoľko fantastických ľudí, ktorí neúnavne a nezištne pomáhajú iným členom Porady a prispievajú ku chodu tejto stránky.
Ako sa im môžeme aspoň trochu revanžovať? Možno poskytnutím niekoľkých výhod a zvýšením užívateľského komfortu pri pracovaní so stránkou. Okrem týchto výhod ich chcem aj verejne honorovať a preto budú viditeľne rozpoznateľní ako VIP členovia, teda členovia, vďaka ktorým je Porada taká akú ju poznáme .-)
Aké výhody získavajú VIP Členovia?

  • Rýchla Porada - ŽIADNE REKLAMY - Porada sa zobrazuje bez reklamných banerov (výnimkou môžu byť upútavky na novinky na Porade)
  • Reklama na služby VIP Člena - môžu pridať svoju firmu do katalógu účtovníckych firiem na Porade (buď pod svojim nickom, alebo anonymne)
  • Väčšiu schránku súkromných správ - namiesto 50 až 500 SSiek
  • Honor - Ikona VIP Člen a farebné odlíšenie od ostatných členov
  • Vidia históriu opráv vlastných príspevkov
  • Väčšie prílohy - veľkosť prikladaných súborov má väčší limit (napr. väčšie obrázky a pod.)
  • Môžu pozerať do "Kto je online", kde sa zobrazuje zoznam prihlásených s ich destináciou na Porade.
  • Môžu uzavrieť vlastné témy (ak to uznajú za vhodné)
  • Môžu presunúť vlastné témy do inej Porady (ak to uznajú za vhodné)
Pripravované:
  • Lepšia SS schránka (vyhľadávanie SSiek, prílohy k SSkám)
  • Porada messenger - niečo ako ICQ, kde budete mať svojich priateľov okamžite online keď sa prihlásia, budete môcť s nimi súkromne četovať atď.
  • Kto ma citoval? (budú môcť dohľadať všetky príspevky, v ktorých je použitá ich citácia)
  • Obľúbené témy (možnosť pridať obľúbené témy do záložky "Obľúbené témy" prístupnej cez navigačnú lištu)
  • VIP zóna (diskusia VIP členov)
  • ďalšie, ktoré sú v štádiu úvah .-)
Koľko bodov je potrebných na VIP členstvo?
Momentálna hranica je 40 bodov, pričom sa bude posudzovať na ročnej báze. Táto hranica bude pravdepodobne prehodnotená aj v nadväznosti na články atď.
Postupne sa bude VIP členstvo vyvíjať, takže ak by nastali nejaké problémy, prosím dajte mi vedieť, budem sa ich snažiť rýchlo odstrániť.

Keďže Porada už prerástla z hobby stránky do seriózneho projektu, ktorý si zaslúži z mojej strany viac pozornosti ako len práce "po večeroch" a skrýva ďaleko viac možností, chystám aj pre ostatných možnosť prispieť k budovaniu Porady a to formou dobrovoľného sponzorského členstva, u ktorého takisto budete môcť získať podobné výhody a komfort ako VIP Členovia a Porada zasa financovanie na svoj chod a rozvoj.
Naposledy upravil Richard : 22.02.07 at 09:29
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Richard Pozri príspevok
... hmm sodoma-gomora
Silvia (Hlinkovx) by dodala: "mrnik" ... a udelila by dva súhlasy jednému príspevku.

P.S.
Richard, kľudne mi môžeš body získané za príspevok 72 zrušiť.
Ja sa určite nenahnevám a predpokladám, že sa nenahnevajú ani tí, čo mi body stihli udeliť skôr ako si zakázal udeľovanie bodov v tejto porade.
Naposledy upravil endrju : 01.03.07 at 06:52
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Andrej, však vieš že nejde o tie body, ale o princíp ich udeľovania...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Richard Pozri príspevok
zdvihol som hranicu na 40 bodov,

chcem sa spytat ci sa VIPkarom zobrazuju reklamy, mal som staznot ze ano. Ak ano mozete sem hodit suhlas a opravim to...
Ako to je najnovšie s VIP členstvom? Tu čítam 40 - inde vidím aj 30 bodov-VIP..
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
40 je nová hranica, tí ktorí to stihli ešte za tridsiatku ...
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Marianna01 Pozri príspevok
Ako to je najnovšie s VIP členstvom? Tu čítam 40 - inde vidím aj 30 bodov-VIP..
Od 17.11.06 je hranica 40 bodov, kto dovtedy stihol získať VIP za 30 bodov, tomu to zostalo (predpokladám, preto je to tak ako píšeš) .
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Richard Pozri príspevok
keďže toto nie je odborná Porada, tak som to tu zrušil

inak Andrej svojim príspevkom "bodoval", ale nechápem prečo zaň získal "odborné body"
hmm sodoma-gomora
Richard, nebude to celkom neodborné.Veď Andrej urobil pre Jana 22 veľmi presný matematický výpočet. A matematika je nejaká veda.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Richard Pozri príspevok
k
hmm sodoma-gomora


pripomína mi to názov pesničky - sódová komora
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Danila Pozri príspevok
Richard, nebude to celkom neodborné.Veď Andrej urobil pre Jana 22 veľmi presný matematický výpočet. A matematika je nejaká veda.
Prosím poutierať oprskaný monitor. Ďakujem
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
endrju Pozri príspevok
Prosím poutierať oprskaný monitor. Ďakujem
Monitor som Ti vygľančila. Aj keď som mala dosť roboty na mojom...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať