Zavrieť

Porady

Forex & Co + projekt 1Musd

tu prenesiem temu zo 'zaciatky podnikania ako a co...' nech nepletieme hrusky a hm svajciarske noziky.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

ermon
NO veď to, že je to zaujímavé, ma najviac zo všetkého štve... A preto stále túto tému sledujem.
Ale veď nech nám to s tými švajčiarskymi hodinkami a hruškami normálne vysvetlí, a my všetci dáme klobúk dole a zvoláááme: JÁÁÁÁÁJ, UŽ CHÁÁÁPEM!!!
a daVinciho kod, alebo demonov a anielov vam niekto vysvetlil na 10. tej strane, alebo po precitani? vsetko je na uvahu o tom kto sme kde sme a minulost nam prezradi buducnost. aj ja som chcel mat ferrari ako 10 rocny to je ludska vlastnost. potom vyrastie a uz ma na to ale dostane rozum alebo si ho kupi alebo rozum ma aj tak hochce lebo to bol jeho sen.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

joe.black
ja tiez necitam nemenovane bulvarne denniky a zijem. kazdy nech robi to co vie najlepsie a co ho bavi. nemoho som dat marianne bod, tak aspon kvazi uznanie za uprimnost.
Ak to patrilo mne, tak ďakujem.

Ale buď úprimný na oplátku aj Ty.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

joe.black
a daVinciho kod, alebo demonov a anielov vam niekto vysvetlil na 10. tej strane, alebo po precitani? vsetko je na uvahu o tom kto sme kde sme a minulost nam prezradi buducnost. aj ja som chcel mat ferrari ako 10 rocny to je ludska vlastnost. potom vyrastie a uz ma na to ale dostane rozum alebo si ho kupi alebo rozum ma aj tak hochce lebo to bol jeho sen.
Lenže DaVinciho kód je fikcia, aj keď na nejakých skutočných dejoch a základoch.
Chceš nám týmto naznačiť, že celé toto je podobnou fikciou? Spomínate tu nejaké skutočné osoby, ale dej je ......... vymyslený?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
joe.black
a daVinciho kod, alebo demonov a anielov vam niekto vysvetlil na 10. tej strane, alebo po precitani? vsetko je na uvahu o tom kto sme kde sme a minulost nam prezradi buducnost. aj ja som chcel mat ferrari ako 10 rocny to je ludska vlastnost. potom vyrastie a uz ma na to ale dostane rozum alebo si ho kupi alebo rozum ma aj tak hochce lebo to bol jeho sen.
Zvedavosť vo mne rastie z minúty na minútu. Čo za čudesná sila drží v tejto téme nad tebou ochrannú ruku? Alebo že by nejaký vyšší princíp? Tak čujme !!!!!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Marianna01
Jožko, a o čo im ide? Lebo tomu naozaj nerozumiem!
Ide mu o zábavu a myslím, že sa baví celkom dobre, tak mu to nekazme. Stačí nenakúkať do tejto témy. Už ho (ich) nechajme.

...dajte si do súvisu: Da Vinciho kód, Matkin, móda blogov, matrix, bludisko a slobodu internetu,...
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Marianna01
Ale vieš čo, Joe, nechaj Ty len pekne napokoji naše deti a našich rodičov, lebo ich sem furt pletieš. Nemajú s touto témou nič spoločné, tobôž s Tebou. Skús radšej odpovedať na naše otázky, potom si s Tebou veľmi radi a - neuveríš - milo! pokecáme. Založil si tému na otvorenej diskusii, my sa Ťa pýtame, Ty neodpovedáš. Tak aký to malo vlastne zmysel?
nevyjadrujem sa radsej. vyckaj casu ako hus klasu je to tusim po slovensky
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Je to pekne po slovensky, to je pravda. Mohol by si konkretizovať jumperovu predpoveď s 18 mesačným predstihom? Nepozdáva sa mi pomerne dosť veľa vecí na Tvojej komunikácii. Si obratný v reakciách, máš svoj názor, za ním si ideš, máš svoj cieľ, ktorý celým týmto dianím sleduješ, to je jasné. Ale prezraď ten cieľ prosím Ťa, nakoľko mne sa celé Tvoje byjadrovanie vôbec nezdá ako fór, ale začínam mať skôr strach. To pri mojom ateistickom myslení začína všetko smerovať skôr k nejakému nábeženstvu, sektárstvu. Ber to ako môj názor v diskusii, nemám v úmysle podceňovať Tvoje príspevky, ani to čo tuším v nich ako bonus, tak objasňuj celé toto diskusné fórum, ktoré tu tvoríš. Sme snáď my tí vyvolení čo ako to najlepšie má ostať ako základ? Kde smeruješ tým okolo? Aký význam pre ľudí, ktorí tu chodia za spoločnými záujmami, za tým čo sa nosí v kolektívoch s dobrými mravmi? Práve tu sa stretávajú a nachádzajú. Takže už sa vyjadri, skús aj Ty vymeniť Tvoje nicky za niečo pravé, čo Ti je vlastné, čo Ťa identifikuje a ver, že aj Tvoje vyjadrovanie bude inak chápané a prijímané. Tu sa toho už popísalo, pochopilo,vysvetlilo. Takže na diskusiu musia byť vždy viacerí. Určite si nás tu neprišiel naučiť to, čo si deklaroval na začiatkoch tém, lebo ich bolo už niekoľko.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Marianna01
Lenže DaVinciho kód je fikcia, aj keď na nejakých skutočných dejoch a základoch.
Chceš nám týmto naznačiť, že celé toto je podobnou fikciou? Spomínate tu nejaké skutočné osoby, ale dej je ......... vymyslený?
aha kazda kniha je realita a fikcia ako aj kazdeho zivot, otazka je chapanie reality. sila poznania. na Browna sa vykaslite. ok a co Copperfield, Bush, Bin Ladin, Putinove deti, van Gogh, proste ide o to ako si to kazdy vylozi, nie. kazda kniha, kazdy film da niekomu nieco. on si s toho zoberie, nie kniha z neho, nie z vas. a citat vas nuti iba poznanie, aj keby islo o zbierku zakonov.. nie? uz vobec nie my, alebo niektori z VIP alebo beznych uzivatelov. ludstvo zenie dopredu poznanie. Myslite si ze Einstein nieco vymyslel, co nexistovalo. To nie je Columbus a Amerika, on to len pochopil, dokazal a vysvetlil, a aj tak tomu nikto nemusi chapat ako milionom veci v informacnom veku
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Danila
Zvedavosť vo mne rastie z minúty na minútu. Čo za čudesná sila drží v tejto téme nad tebou ochrannú ruku? Alebo že by nejaký vyšší princíp? Tak čujme !!!!!
- ak vyssim principom je pomahat druhym otvorit si oci, studovat cely zivot, obozretnost, pokora, uprimnost, priatelstva, ... = potom ano, ale nie len nad nim; tych ludi su milioni a nemusia sa volat Carnegie, staci ked maju srdce
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Čím ďalej, tým viac mám z Teba pocit, že si veeeľmi rozhľadený, inteligentný ale stále mi uniká význam Tvojho pôsobenia, veď už nenapínaj a odnickuj sa.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Elena Navrátilová
Čím ďalej, tým viac mám z Teba pocit, že si veeeľmi rozhľadený, inteligentný ale stále mi uniká význam Tvojho pôsobenia, veď už nenapínaj a odnickuj sa.
je to uz jedno teraz lebo stratil to najcennejsie - anonymitu, islo mu o zivot a o vlasnu rodinu. tento pribeh bude v knihe, nemoze tam byt vsetko. ale bude toho vela. Ale chce len jedineho - Hvoreckeho.
a s tymi 18 timi mesiacmi - to nie je jeden projekt a kazdy ma svoju cena a hodnotu a prinos. okrem khih su to nadacie, business, skolstvo. dajte mu 24 hodin a nakresli vam reformu skolstva europskeho typu a dotiahne aj Yale ale to sa nerobi za 2 dni. ochopte to.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

joe.black
je to uz jedno teraz lebo stratil to najcennejsie - anonymitu, islo mu o zivot a o vlasnu rodinu. tento pribeh bude v knihe, nemoze tam byt vsetko. ale bude toho vela. Ale chce len jedineho - Hvoreckeho.
a s tymi 18 timi mesiacmi - to nie je jeden projekt a kazdy ma svoju cena a hodnotu a prinos. okrem khih su to nadacie, business, skolstvo. dajte mu 24 hodin a nakresli vam reformu skolstva europskeho typu a dotiahne aj Yale ale to sa nerobi za 2 dni. ochopte to.
Neviem či by našiel inde toľko chápajúcich po hromade. Takže 24 hodín, pod nickom jumper teraz určite?
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

pre SS Marianny, ok slovo malomyselny a podobne to bolo len obraz (vypovedna hodnota -> mozog -> slova). to je ok mne to nevadi. ale ked Ti admin povoli presunutie tejto temy na jumperove vlastne forum, potom ok, ale vsetko uz bude v anglictine. on si vybral poradu uz davno. a nie zo srandy, napis jemu, ale nie mail
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Elena Navrátilová
Neviem či by našiel inde toľko chápajúcich po hromade. Takže 24 hodín, pod nickom jumper teraz určite?
vies Elena, ide o to co Marianne, ad1, fora kde je navstevnost 1mil ludi denne nie su slovenske (to vie kazdy); ad2 ked nechcete to iste spravi hocikde na svete. on na tieto fora a dalsie zdroje chodi sa ucit a being udacated to educate (pre niektorych slovencina nie je jazyk miliard, takze ucit sa a poucat)[lepsie ucit sa a ucit= odovzdat], to ze to niekoho stve - slovo, za to nemoze nikto ale on sam, takze ked poucate niekoho v anglictine nikdy sa neurazi a podakuje.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

joe.black
pre SS Marianny, ok slovo malomyselny a podobne to bolo len obraz (vypovedna hodnota -> mozog -> slova). to je ok mne to nevadi. ale ked Ti admin povoli presunutie tejto temy na jumperove vlastne forum, potom ok, ale vsetko uz bude v anglictine. on si vybral poradu uz davno. a nie zo srandy, napis jemu, ale nie mail
OK, opäť sa Ti podarilo ma sem dotiahnuť, upozorňujem, nie nadlho, idem variť krupicu pre deti - v tomto prípade je to omnoho dôležitejšie, ako prázdne frázy.
Neviem, prečo by MNE mal admin povoliť presunutie tejto témy kamkoľvek? Ja som vôbec netušila, že CHCEM presunúť túto tému niekam! Čo sa tu človek o sebe nedozvie!
Ak má Jumper vlastné fórum, prečo sem nedáš link?
Ako si Jumper vybral Poradu? A na čo vôbec si ju vybral? Má s ňou nejaké ďalekosiahle plány, o ktorých my, nevedomí, nemôžeme ani tušiť? Prepáč za ten sarkazmus, ale ako sa do hory volá... (myslím, že máš rád príslovia )
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Mimochodom, Ty si ma v SS-ke oslovil, ja som Ti v SS-ke slušne odpovedala. Nerozumiem, prečo to rozoberáš tu!

A nikto nemá nič proti tomu, ak sa chce niekto niečo naučiť, ani proti tomu, ak chce niekomu pomôcť. Ale nikto, naozaj nikto, sem nechodí druhých poúčať!
To neznamená, že tu Jumpera nechceme, to by si nikto nedovolil tvrdiť. Ale v rámci Etikety porady a vrámci dobrých zvyklostí, aké su tu zaužívané.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Elena Navrátilová
Neviem či by našiel inde toľko chápajúcich po hromade. Takže 24 hodín, pod nickom jumper teraz určite?
nasiel ale nie z rodnej krajiny, ak to je jeho smola, potom ako ho poznam, na to ani nezareaguje.- smola ze si slovak, ked chces pomoct, asi neobstoji. on sa vyjadri ku vsetkemu. o to comu verite a co chapete a co prezivate. rozumie velmi dobre. a nikoho to nenutil citat. ked prsi a stve vaz dazd, kupte si dazdnik, ked svieti slnko dajte si okuliare. best advice, a vsetci budu stastni
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

-> jumpera: ked citate knihu precitate si zaver? ked mate 3 roky idete sa vydavat? >
odo mna dobru chut vsetkym. idem aj ja, slnko svieti voda laka, postavme si snehuliaka.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Bude fajn, ak nás tu budeš brať ako partnerov do diskusie. Tak ako by Teba /a myslím určite Ti vadí/ tu niekto rozoberal, analyzoval. Nie je to tu preto a myslím ani to tu za tým účelom netvoríš. Takže na partnerskej úrovni Ťa poprosím a samozrejme k partnertstvu patrí tolerancia, takže keď Ty to všetko už vieš a chceš nás niečo naučiť-super kombinácia. Ale bez pitvania postojov. To nie je fér. Zlo plodí len zlo. To sám poznáš, takže nie je čo riešiť. Jumper tu samozrejme môže pôsobiť, ale bez nejakých osobných útokov, ktoré tu nie sú na správnom mieste. Poznáme sa tu viacerí osobne a poviem Ti, že tak ako tu ľudia úprimne vystupujú aj na osobnom stretnutí sú presne takí. Ber to ako bernú mincu a urážky nepoužívaj.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

este odo mna. preco chcete vsetko vediet hned a bez usilia studovat poznavat system lievik. nefunguje. poznanie je cielavedoma cinnost. ciela vedoma. zdravy rozum.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať