Zavrieť

Porady

Forex & Co + projekt 1Musd

tu prenesiem temu zo 'zaciatky podnikania ako a co...' nech nepletieme hrusky a hm svajciarske noziky.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Richard
tieto veci tu fakt nepatria, navyse jumperovi som dnes zmazal temu kde sa snazi robit SPAM ...
v poriadku, len ono vsetko zo vsetkym suvisi. nic sa nedeje nahodne. ale beriem a ferovo. cele to dajte von. ja tom mam kopirovane na mirrore. takze v poriadku
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Jumper nie je divné šérovať internet od T-mobile-u?
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Muška
Tak dík. Len som si nie istá, či Vám budem rozumieť.
mas odkaz v SS. len pre teba
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Richard
Jumper nie je divné šérovať internet od T-mobile-u?
vies je to tazka otazka pre niekoho, ale ked skus sa odosobnit. predtav si ze som v Bostone a pouzivam 4 pocitace. jumper ich ma naviazanych na seba aspon 30 moj odhad, ale ma lepsie kodovanie ako ja asi 10 krat. takze nakoniec skoncis s hladanim niekde pri t-mobile- inac ta slecna alebo pani SS ti jednym slovom povie ze zvedavost je super (posuva dopredu) a patience is a virtue (uz neviem ten slovensky ekvivalent). spisaj sa hocico. ale hadam si nemyslis ze mna by si nasiel cez IP? to ti neverim ze si to myslis. bez urazky a s respektom
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

joe.black
na to nemas predpoklady, bez urazky a ja osobne niezom ziadny financny riaditel - som student a analitik na volnej nohe ak ti to este stale vrtalo v hlave,:-)
no OK, ale neviem potom preco tu poziciu mas uvedenu vo svojom verejnom profile....uz ani sam nevies kde mas co popisane vsak?

joe.black
ok potom je tu pre teba vyzva. poslem to na vlastne naklady na MIT, univerzita v Bostone a na Wharton, PA. a na psychologicke presetrenie, s pripojenymi menami (medialne znamimi a rozborom na webe) a ked nalez co i len 1z3 bude negativny (pojde o vyjadrenie ze ide o bludy a sci-fi ale odborne povedane). potom azylovemu domu v Kutoch poslem 1Musd. ak budu pozitivne (teoreticky otestovatelne a vysvetlene /5/ pochubujem ze by namietal ak[t.zc]) tak potom co urobis. ospravedlnis sa alebo sa prepadnes od hanby alebo co? mikomu to nepomoze. slovom mozes zabit cloveka, myslienku, napad...
aj ja ta vyzyvam. preplatim jumperovi crevnu sprchu a ty skusis ist potom do toho kanala/anala...na moje naklady OK? ak sa to podari, prispejem 1 musd na tvoju dalsiu rehabilitaciu. beries?
juj chyba, zabudol som vam vykat...ale pockaj sak ty si student s mlieckom na brade, tak ti zase tykam
jumper ma 10x lepsie kodovanie ako ty? tak to sa potom bavim uz iba s jumperom, ty sim moc male ucho na to. kupim si novy cas a podebatime s jumperom o fakt cool temach...
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

joe.black
vies je to tazka otazka pre niekoho, ale ked skus sa odosobnit. predtav si ze som v Bostone a pouzivam 4 pocitace. jumper ich ma naviazanych na seba aspon 30 moj odhad, ale ma lepsie kodovanie ako ja asi 10 krat. takze nakoniec skoncis s hladanim niekde pri t-mobile- inac ta slecna alebo pani SS ti jednym slovom povie ze zvedavost je super (posuva dopredu) a patience is a virtue (uz neviem ten slovensky ekvivalent). spisaj sa hocico. ale hadam si nemyslis ze mna by si nasiel cez IP? to ti neverim ze si to myslis. bez urazky a s respektom
apropo divne sa mi nezda ani soferovat opity ale skor debilne. to len pomimo. ja viem ze ti to vrta v hlave ale genialita a psychopatia su takisto vykyvy a tak ako od lasky k nenavisti je krocik. ale preco nazvat niekoho psychopatom? aby sa nezatazoval mozog. lebo mysliet skutocne boli, lebo kazdy human being hlada hladinu pri najmensej spotrebe energie? mozno a mozno nie. to bola recnicka otazka
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
joe.black
vies je to tazka otazka pre niekoho, ale ked skus sa odosobnit. predtav si ze som v Bostone a pouzivam 4 pocitace. jumper ich ma naviazanych na seba aspon 30 moj odhad, ale ma lepsie kodovanie ako ja asi 10 krat. takze nakoniec skoncis s hladanim niekde pri t-mobile- inac ta slecna alebo pani SS ti jednym slovom povie ze zvedavost je super (posuva dopredu) a patience is a virtue (uz neviem ten slovensky ekvivalent). spisaj sa hocico. ale hadam si nemyslis ze mna by si nasiel cez IP? to ti neverim ze si to myslis. bez urazky a s respektom
Neviem, či Ťa Richard niekde nájde, alebo nenájde, lebo ja a technika, to je veľký problém. Teším sa však z toho, že zlátaninu angličtiny a záhoráčtiny si vymenil za slovenčinu. Takže posun dopredu. Porada je mocná čarodejka.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Elena Navrátilová
Ja neviem táto téma mi toľko dala, vážne uvažujem že sa to začnem učiť od týchto členov porady. Fakt, veď môžeme byť vďační,že majú snahu nás tu poučiť ako to beží na svetovej úrovni. 3 v 1, 4 v 1 prečo nie? Tiež by som rada pracovala ako asistentka, ...len aby som sa toho čo najviac naučila. Dúfam, že bude toaletného papieru na pracovisku aspoň dostatok, keď nie prebytok.
dik Elena, dufam ze to bolo uprimne. takze uz mame proti sebe podla niekoho len 31 000 - 3ja (vy a ta pani s SS a Richarda beriem ako admina, nestraneho, riadiaceho, nie ze by som mu bral uctu, ). viete ked pomozem jednej rybke z rybnika a zvysok vyschne, mam dobry pocit aj ked som isiel proti vsetkym. 1 si zasvietil a tento pocit je neopisatelni. A akykolvek pedagog to pozna nemoze za materiu (ludi) ktorych dostal ale snazi sa ma 110%. tak ako mnoho a mnoho ostatnych
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

inac osobny tip raz sa naloguje niekto s 1-100 nikmi1-100 a bude mat 100 IPciek, ale to vie aj 16 rocny kybernet, jasne musi byt dobry. mimo temy
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Danila
Neviem, či Ťa Richard niekde nájde, alebo nenájde, lebo ja a technika, to je veľký problém. Teším sa však z toho, že zlátaninu angličtiny a záhoráčtiny si vymenil za slovenčinu. Takže posun dopredu. Porada je mocná čarodejka.
najde nas oboch, to sa nebojte, mi mu osobne podakujeme za prinos pre poradu. je 'macher'; forum si niekto vybera podla ludskosti, odbornosti, prinosu vlastnemu a spolocenskemu a niekto aj statnej prislusnosti. aha jedna otazka - recnicka predtavte si ze pod nikom @@@ je byvaly minister, prezident, sef slovnaftu, sef VUB? ako by sa mohol prejavit keby nemal anonymitu. nehovorim o sebe ale aj taky ludia a podobny na porade su. a vdaka Richardovmu napadu a mnoho ostatnym 20 998 tu mozu pomahat nezistne.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

joe.black
inac osobny tip raz sa naloguje niekto s 1-100 nikmi1-100 a bude mat 100 IPciek, ale to vie aj 16 rocny kybernet, jasne musi byt dobry. mimo temy
To je v pohode, kvitujem niekoho šikovnosť aj keď má 16 rokov. Nech má aj 13 ak na to má, každý sa rád poučí. Ale skutočne to treba všetko podať tak, aby bol z toho patričný účinok. Teda ak chceš tu prítomných naučiť ako 100000 zmeniť na milion keď aj Sk, daj návod. Prečo nie, ale zrozumiteľne. Nie sa tu pletie dianie v rôznych oblastiach a to sa tu prelína s takými drahocennými návodmi. Veď kto by odoprel také vzácne rady, ale kto koho má rád alebo nemá nechajme na nich, nech si to riešia po vlastnej línii. Fakt 3v1 4v1, prečo tie kombinácie? Pozri ktorú koľvek tému ani v jednej nie ja taký chaos ako v týchto. Rada by som sa stretla aj s jedným druhým, tretím ale neviem či prišli toľkí. Mám dojem že možno by výberové konanie robil jeden zastúpením ostatných. Myslím že vek je v tomto úplne nepodstatný.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
JB jasné že IP sa dá pekne kryť, jasné že sa dá meniť, jasné že to je triviálna detekcia dvojitého členstva.
Lenže skús nám vysvetliť prečo by si to robil. Prečo by si šiel cez pomalú T-mobile linku cez Slovensko, ktorá je pravdepodobne obmedzená prenosom dát?

Skús teda napísať jeden príspevok z IP adresy tvojho mesta .-) skús aj jumpera poprosiť aby cca v tom istom čase napísal príspevok aj on (kam zmizol?)

čo sa týka témy, radšej by sa mala niesť v odbornom duchu ako v týchto žabomyších debatách. Ja len chcem aby sa dodržiavali pravidlá a nebolo tu dvojité členstvo - anonymita mi nevadí. Tiež sa mi veľmi nepáči ak sa tu vzájomne urážlivo napádate...
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

ja som vedel ze si tu ale nenasiel som ta:

tu je mail od jumpera:

'kniha kde bude toto vsetko vysvetlene bude hotova do cca 3 mesiacov, podakovanie bude vsetkym ktory prispeli podla zasluch special: mojej rodine, m, p. Richard, SOPK, NRSR, p. Hvorecky, Raf, Tim, Will, Karina, triada, Z, Radio1, Univerzity a moji najlepsi kolegovia a osobny priatelia, ktory za mnou stali a podakovanie vela dalsim a dalsim ludom {su ich tisice}, na SK a CZ bude k stiahnutiu bude od 1eur do oo a vytazok cely pojde pre Azylovy dom v Kutoch. dovod bude v knihe.'
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

richard, tato tema nie je od plneho zaciatku zart?
vie vobec niekto o co ide v tejto teme? potrebuje tu niekto poradit, alebo niekomu radi ? nevsimol som si ani naznak...
ved tato tema je hned od zaciatku znehodnotena, cakal som ze ju jednym prstom zmazes ked "nabobtna"
ja si uz dama na dnes asi fajront
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Počúvaj ty čierny Jano, vážne si pre mňa a určite aj viacerých, neskutočným prínosom, čím ťa viacej čítam, tým viac som šťastnejšia, že som taká jednoduchá, obyčajná, sivá myška absolútne nepostrehnuteľná na ulici. A moje problémy??? Maličkosť, vďaka bohu, že mám len také aké mám, že nemám tie tvoje... Keby som mala myslieť ešte na nejaké IP, http, kyber jednotky a detekcie tak to by som mala fakt hrozne ťažký život...
Ďakujem si za to, že som to, čo som.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ja sa bavím
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Ja čakám, kým na mňa skočí nejaký tarzan a odnesie ľudožrútom.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
duficek
richard, tato tema nie je od plneho zaciatku zart?
vie vobec niekto o co ide v tejto teme? potrebuje tu niekto poradit, alebo niekomu radi ? nevsimol som si ani naznak...
ved tato tema je hned od zaciatku znehodnotena, cakal som ze ju jednym prstom zmazes ked "nabobtna"
ja si uz dama na dnes asi fajront
Určite je to žart.....keď aj Jozef sa na tom baví....
a mínusové body kto môže udeliť?
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Elena Navrátilová
To je v pohode, kvitujem niekoho šikovnosť aj keď má 16 rokov. Nech má aj 13 ak na to má, každý sa rád poučí. Ale skutočne to treba všetko podať tak, aby bol z toho patričný účinok. Teda ak chceš tu prítomných naučiť ako 100000 zmeniť na milion keď aj Sk, daj návod. Prečo nie, ale zrozumiteľne. Nie sa tu pletie dianie v rôznych oblastiach a to sa tu prelína s takými drahocennými návodmi. Veď kto by odoprel také vzácne rady, ale kto koho má rád alebo nemá nechajme na nich, nech si to riešia po vlastnej línii. Fakt 3v1 4v1, prečo tie kombinácie? Pozri ktorú koľvek tému ani v jednej nie ja taký chaos ako v týchto. Rada by som sa stretla aj s jedným druhým, tretím ale neviem či prišli toľkí. Mám dojem že možno by výberové konanie robil jeden zastúpením ostatných. Myslím že vek je v tomto úplne nepodstatný.
Poziciam vam knihu od Hvoreckeho + Sharpe Investments ale nebudete to mat podane zo srdcom. poslite Richardovi SS - vysvetlenie a on vam co to povie. to nemoze byt na fore.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

DanielaSĽ
Určite je to žart.....keď aj Jozef sa na tom baví....
a mínusové body kto môže udeliť?
normalne ma to zacina bavit. aha kto chce verit, uveri kto nie neuveri. ale to nie je ako o nabozenstve. toto bude vysvetlene. tu ide o osobny konflikt. a niekoho slovo pred rokom a pol. 5
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať