Zavrieť

Porady

Forex & Co + projekt 1Musd

tu prenesiem temu zo 'zaciatky podnikania ako a co...' nech nepletieme hrusky a hm svajciarske noziky.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ermon
Počúvaj ty čierny Jano, ...
Bez urážky, v rámci srandy - nie je to čierny Jožo?

0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
Marianna01
Bez urážky, v rámci srandy - nie je to čierny Jožo?


0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

richard on nechce body, ceny, peniaze, respekt, jeho bavi pomahat a vsetko ostatne je bocny prinos (vztahy, kontakty, priatelia). on je predtavitel RP 21. storocia
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

joe.black
Poziciam vam knihu od Hvoreckeho + Sharpe Investments ale nebudete to mat podane zo srdcom. poslite Richardovi SS - vysvetlenie a on vam co to povie. to nemoze byt na fore.
Škoda že nie srdcom. Vtedy to má inú hodnotu. Keď budem mať potrebu Richadovi ss-ku napíšem, ale vďaka za radu. Ja by som uvítala aj objasnenie čo sa vlastne myslí touto témou. Fakt ma to zaujíma, netreba za tým hľadať skrytý význam, stačí jednoduché vysvetlenie. Myslím, že to by uvítali viacerí. Celé mi to pripadá ako kamufláž niečoho, lebo inak ťažko vysvetliť prečo by niekto citoval vlastné príspevky a nanovo do nich prispieval, keď na to stačí uprav a netreba citovať. Celé mi to pripadá, že sa inak píše a inak myslí. Ale ja v tom cítim niečo čo tu už niekoľkokrát bolo len neviem význam tohto celého diania. Objasníš? Samozrejme slušne a zrozumiteľne, aby sme chápali zas v širšom kruhu. Nie len Ty, jumper, black joe a tak.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Elenka, aj ja som sa snažila prelúskať túto dosť divotvornú tému, kde som rozumela každému piatemu slovu napriek tomu, že po anglicky viem...
Mne to pripadá, že niekto sa robí dôležitým
Nerozumiem, prečo by také "ZÁVAŽNÉ" problémy rozoberali verejne na porade! Ak sú takí machri, akými sa robia, prečo si podobné problémy neriešia iným spôsobom, menej prístupným verejnosti? Alebo sa spoliehajú, že ich tajné kódy nikto neodhalí? To už sme načisto 007, či čo?
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

duficek
richard, tato tema nie je od plneho zaciatku zart?
vie vobec niekto o co ide v tejto teme? potrebuje tu niekto poradit, alebo niekomu radi ? nevsimol som si ani naznak...
ved tato tema je hned od zaciatku znehodnotena, cakal som ze ju jednym prstom zmazes ked "nabobtna"
ja si uz dama na dnes asi fajront
navrhnem mu listinu ludi typu black jack v ktorej podakuje aj tebe. Pre mna len jedna otazka - aky bol duficec tvoj prinos a na co si potom tu? vytvor si a prispievaj do vlasnej. kludne si zmaz svoje.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

A mimochodom, sčasti súhlasím s Jožkom Mihálom - bavím sa, ale na druhej strane ma to sčasti aj uráža... Robia si z nás dobrý deň!
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Marianna01
Elenka, aj ja som sa snažila prelúskať túto dosť divotvornú tému, kde som rozumela každému piatemu slovu napriek tomu, že po anglicky viem...
Mne to pripadá, že niekto sa robí dôležitým
Nerozumiem, prečo by také "ZÁVAŽNÉ" problémy rozoberali verejne na porade! Ak sú takí machri, akými sa robia, prečo si podobné problémy neriešia iným spôsobom, menej prístupným verejnosti? Alebo sa spoliehajú, že ich tajné kódy nikto neodhalí? To už sme načisto 007, či čo?
a hladomor sa riesi v pentagone? nadacie v atomovych krytoch? sorry to sifrovanie neprejdete, to len bokom a 007 je len vo filmoch. apropo CIA, FBI, aj osama si siria kody volne po internete aj objekty napadnutia. ale to je odborna tema. offtopic
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

jumper predpovedal vsetky svoje uspechy s 18 mesacnym predstihom
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

joe.black
jumper predpovedal vsetky svoje uspechy s 18 mesacnym predstihom
...........sybila?..........
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

joe.black
a hladomor sa riesi v pentagone? nadacie v atomovych krytoch? sorry to sifrovanie neprejdete, to len bokom a 007 je len vo filmoch. apropo CIA, FBI, aj osama si siria kody volne po internete aj objekty napadnutia. ale to je odborna tema. offtopic
Nechceš mi nahovoriť, že sa porovnávaš so CIA alebo FBI! Alebo áno? Akokoľvek veľa si myslíš o sebe alebo svojej dôležitosti, trošku to preháňaš. Ak si ozaj študentom, môžeš mať vysoké ciele, ale aby si sa ráno nezobudil - slovami mojej starej mamy - s rukou v šerblíku!
Mimochodom, Tvoji skvelí učitelia Ťa neučili, že starším treba prejaviť aspoň trochu úcty? Alebo ste takí skvelí na Harvarde, Yale a čojaviemkde ešte, že vy slušní byť nemusíte? To sa týka len nás, úbohých, ktorí sa staráme o to, aby si niekto stihol všimnúť aj farbu oblohy, trávy, slnka...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

joe.black
navrhnem mu listinu ludi typu black jack v ktorej podakuje aj tebe. Pre mna len jedna otazka - aky bol duficec tvoj prinos a na co si potom tu? vytvor si a prispievaj do vlasnej. kludne si zmaz svoje.
Takže ani Jano, ani Jožo ale Kubo?
Dobre, Čierny Kubo...
Žeby išlo o Fidela Castra???
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Marianna01
A mimochodom, sčasti súhlasím s Jožkom Mihálom - bavím sa, ale na druhej strane ma to sčasti aj uráža... Robia si z nás dobrý deň!
V takom prípade poradím - nečítať túto tému.

Mimochodom, na Porade sú desiatky tém, ktoré "žijú" a viem sú dôležité pre kopec ľudí a doteraz som do nich ani raz nenazrel.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Dodám - príbeh jumpera a joe.blacka je zaujímavý a škoda by bolo, keby jeho autor z týchto stránok odišiel. Nechajte autora témy nech si tu píše a nezasahujte do toho. Možno si mohol radšej založiť blog na niektorom na to určenom serveri...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Jozef Mihál
V takom prípade poradím - nečítať túto tému.

Mimochodom, na Porade sú desiatky tém, ktoré "žijú" a viem sú dôležité pre kopec ľudí a doteraz som do nich ani raz nenazrel.
Jasné, to by bolo OK, len som sa do tejto nezmyselnej debaty zapojila oveľa viac, ako som chcela. Žiaľ, opäť u mňa zafungoval sebanaštvávací efekt a písala som trochu viac... No a teraz som zvedavá, ako sa to vykľuje . Uvidíme.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Jozef Mihál
Dodám - príbeh jumpera a joe.blacka je zaujímavý a škoda by bolo, keby jeho autor z týchto stránok odišiel. Nechajte autora témy nech si tu píše a nezasahujte do toho. Možno si mohol radšej založiť blog na niektorom na to určenom serveri...
Jožko, a o čo im ide? Lebo tomu naozaj nerozumiem!
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

NO veď to, že je to zaujímavé, ma najviac zo všetkého štve... A preto stále túto tému sledujem.
Ale veď nech nám to s tými švajčiarskymi hodinkami a hruškami normálne vysvetlí, a my všetci dáme klobúk dole a zvoláááme: JÁÁÁÁÁJ, UŽ CHÁÁÁPEM!!!
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

dakujem pan Mihal, pre ostatnych srandu si z nikoho nerobime, len sa ucime cely zivot na maximum a pracujeme dennodenne na sebe a ucime sa s chyb inych. a odpustame bez vahania, vsetci su sme ludia. pravo robit chyby ma kazdy. aj vasi rodicia, aj vy, aj vase deti aj princezna Diana. spoznanim sveta spoznate sameho seba.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Jozef Mihál
V takom prípade poradím - nečítať túto tému.

Mimochodom, na Porade sú desiatky tém, ktoré "žijú" a viem sú dôležité pre kopec ľudí a doteraz som do nich ani raz nenazrel.
ja tiez necitam nemenovane bulvarne denniky a zijem. kazdy nech robi to co vie najlepsie a co ho bavi. nemoho som dat marianne bod, tak aspon kvazi uznanie za uprimnost.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

joe.black
dakujem pan Mihal, pre ostatnych srandu si z nikoho nerobime, len sa ucime cely zivot na maximum a pracujeme dennodenne na sebe a ucime sa s chyb inych. a odpustame bez vahania, vsetci su sme ludia. pravo robit chyby ma kazdy. aj vasi rodicia, aj vy, aj vase deti aj princezna Diana. spoznanim sveta spoznate sameho seba.
Ale vieš čo, Joe, nechaj Ty len pekne napokoji naše deti a našich rodičov, lebo ich sem furt pletieš. Nemajú s touto témou nič spoločné, tobôž s Tebou. Skús radšej odpovedať na naše otázky, potom si s Tebou veľmi radi a - neuveríš - milo! pokecáme. Založil si tému na otvorenej diskusii, my sa Ťa pýtame, Ty neodpovedáš. Tak aký to malo vlastne zmysel?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať