Zavrieť

Porady

Skúšobná doba a nárok na dovolenku?

Milí poraďáci,
chcem sa Vás opýtať ako je to s nárokom na dovolenku keď zamestnancovi plynie skúšobná doba? môže si ju vybrať?
v ZP som nič také nenašla ohľadom čerpania dovolenky v skúšobnej dobe....???...teda môže si ju vybrať aj počas skúšobnej doby? nemýlim sa?
Usporiadat
libus72 libus72

libus72 je offline (nepripojený) libus72

Jozef Mihál
Počul som nejaký buchot, to ste boli Vy?
jééj aj pán Mihál, ktorého si veľmi vážim, je tu a dokonca ste počuli aj ten rachot...supeer....nedávno som absolvovala Vaše školenie v KE...
Takže myslíte že je to správne ako to bolo napísané? to aby som mohla spokojne spať...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Daska
No ja dovolenku nedavam ked sa konci v skusobnej dobe a este sa nik nestazoval, ani kontrola...
Daška,kontrola to možno prehliadne, ale ak natrafíš na zam-ca ,ktorý chce ,aby boli voči nemu splnené všetky jeho nároky,môže zam-ľovi narobiť problémy.

P.S. Ja ale stojím na strane zamestnanca.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Melnick
Daška,kontrola to možno prehliadne, ale ak natrafíš na zam-ca ,ktorý chce ,aby boli voči nemu splnené všetky jeho nároky,môže zam-ľovi narobiť problémy.

P.S. Ja ale stojím na strane zamestnanca.
Majka, vacsinou ta skusobna doba neni 60 dni, nikdy som to az takto nepreratuvala, o dovolenke som zacala uvazovat az po skusobnej dobe, ale MATE PRAVDU
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Melnick
Ja ale stojím na strane zamestnanca
Ja tiež. Nie žeby som ho miloval, taký zamestnanec je často riadny darebák, ale v tomto prípade podľa zákona nárok na dovolenku má. Ale ak mal v tej skúšobnej dobe nejaké absencie...
0 0