Zavrieť

Porady

planovaci kalendar 1995

pomooooc, sociálka ma chce utrápiť! do jednej firmy poslali ELDZ z roku 1995 na prerobenie!!!!???? pomoc, kto má planovaci kalendár za rok 1995,hilfe!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    metracik2 je offline (nepripojený) metracik2

    dlhorocna mzdarka a personalistka, ale vzdy sa rada nieco naucim a poducim. Zaroven, mozno aj ja budem vediet nieco poradit. ...viac metracik2
    a naco existuje predsa tabulka na vypocet dni vo vseobecnosti. Ale treba dat pozor na prestupne roky ak sa prepisuje cely evidencny list dochodkoveho zabezpecenia.treba vsak davat pozor aj na nahradne doby a nemoc v ochrannej lehote. yakon 100/1988 v platnom zneni

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    no, problém je v tom, že dotyčný, ktorého sa ELDZ týka, bol u nás na 1/2 úväzku...u hlavného zamestnávateľa mal PN a u nás veselo pracoval,nám nič nenahlásil...a tak teda pýtajú jeho príjem od 27.11. do 06.12.1995...veď prečo by to rátali oni, keď ja nad tým môžem predsa pracovať celý víkend...

    planovaci kalendar 1995

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.