Zavrieť

Porady

Problém s otlookom v pop3 zoznam

som len človek
Ahojte,chcel by som sa opýtat-už asi dva týždne mam problém s jednou operáciou v outlooku cez zoznam.ked zapnem outlook tak mi vypíše,že nemože skontrolovat moje došlé spravy,že v servery je chyba!!!Ostatné mi všetko ide aj odosielanie správ.Neviem,lebo som kontroloval aj nastavenia a na 98percent si myslím,že nastavené to mám dobre a tak si myslím že
chyba je v zozname.Vy s tym nemáte problém?dakujem
a týmto sa aj ospravedlnujem manželke mojej,že aj napriek jej zákazu som dal tento príspevok pod jej prihlásením.
Usporiadat
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ó, ďakujem, konečne som sa toho zbavila. Podarilo sa mi to konto vymazať, už ma to v OE nestraší. Teraz sa pre zmenu neviem dostať do zoznamu, píše mi, že mám nejaké iné heslo, ale to ma netrápi, nech si to konto nechajú, zabudnem na neho.
Veľké Ď.
0 0
zenga zenga

zenga je offline (nepripojený) zenga

Ten istý problém mám aj ja. Zrazu zo dňa na deň mi nestahuje zo zoznamu poštu do počítača cez POP3 prístup. Chyba je na strane zoznamu ale asi ju ani nemaju dáko záujem riešiť kedže to trvá už vyše týždňa a ked napíšem email adminovi, že kedy odstranie ten technicky problem tak žiadna odpoveď
Takže je zbytočne aby ste si kontrolovali nadstavenia v počítači. Treba čakať a dúfať .....
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
zoznam mavá podchvíľkou problémy - treba vymeniť server na prijímanie emailov - napr gmail.com
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Dnes z ničoho nič sa mi nedá odposlať mail - nie síce v Outlooku, ale v Thunderbird-e - schránka u t-com.... Pritom príjem pošty funguje.

Pri odoslaní hlási chybu SMTP serveru.
5.7.1. Access is denied from this client or adress.
Nič som neprestavoval (iba včera sa inštalovali Windows bezpečnostné aktualizácie).

Vyskytol sa u niekoho tento problém?
Naposledy upravil Stefan2005 : 13.11.08 at 19:22
0 0
Bobbix Bobbix

Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

muž
Ja mam schranku na www.volny.cz uz niekolko rokov. Nezaznamenal som jediny problem, jedinu odstavku, nic. 95% posty mi ide cez tento server. Pouziva ho uz velaz namych a su spokojni.
To bola reklama ? :-)))
0 0
jozefus73 jozefus73

jozefus73 je offline (nepripojený) jozefus73

Ahoj zoznam je trochu problémový bo tam admin rieši niake veci s smtp.livecom ale to je blbost skusal som to X krát.Potom som sa nastval a napísal som návod ako to nakonfigurovat pre thunderbird ale plati to aj pre ostatné emailové klienty.

http://tikpress.info/zoznam-sk-smtp-natstavenie/
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať