Zavrieť

Porady

Ako vybrať účtovníčku?

No ja! To je čo za otázka?
Som konaťeľom v s.r.o. zároveň v nej mám podiel. po novom roku odkupim obchodné podiely ostatných spoločníkov. Ako prvé potrebujem vymeniť účtovníčku, pretože súčasná nie je zrejme dostatočne kvalifikovaná, lebo ja v účtovníctve vzdelanie nemam ale často naprávam ešte aj jej prácu. Potreboval by som poradiť ako vybrať novú, keďže nie som odborník neviem posúdiť jej odbornosť. Na aké kriteriá sa mám zamerať? Čo mám požadovať?
Usporiadat
AHA AHA

AHA je offline (nepripojený) AHA

Danila Pozri príspevok
Milá Lucy, ja po tých účtovníčkach občas rekonštruujem účtovníctvo, tak to trápenie poznám dôverne.Preto býva môj test pre výber účtovníčky podstatne kratší... Napr.
Čo je vlastné imanie a čo vyjadruje jeho klesajúca hodnota?
Aj ja rekonštruujem účto po účtovníčkach ale keby vedeli aspoň to čo je v tom teste o koľko by bolo menej roboty a problémov. Ale páči sa mi aj Váš test.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
AHA Pozri príspevok
Aj ja rekonštruujem účto po účtovníčkach ale keby vedeli aspoň to čo je v tom teste o koľko by bolo menej roboty a problémov. Ale páči sa mi aj Váš test.
Chcela si asi povedať po tiežúčtovníčkach.
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Danila Pozri príspevok
Milá Lucy, ja po tých účtovníčkach občas rekonštruujem účtovníctvo, tak to trápenie poznám dôverne.Preto býva môj test pre výber účtovníčky podstatne kratší... Napr.
Čo je vlastné imanie a čo vyjadruje jeho klesajúca hodnota?

Nooo, tak ku takýmto otázkam som sa posledne ani nedostala
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Danila Pozri príspevok
Milá Lucy, ja po tých účtovníčkach občas rekonštruujem účtovníctvo, tak to trápenie poznám dôverne.Preto býva môj test pre výber účtovníčky podstatne kratší... Napr.


Čo je vlastné imanie a čo vyjadruje jeho klesajúca hodnota?
tak takýmito otázkami by som preskúšavala aj niektorých pánov konateľov aby mali páru o tom ako im ide podnikanie...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tanče Pozri príspevok
tak takýmito otázkami by som preskúšavala aj niektorých pánov konateľov aby mali páru o tom ako im ide podnikanie...
Ja by som to preskúšavaním ani neskúšala. Rovno by som im poskytla nejakú príručku o tom. Lebo slovne by to aj tak nepochopili a po nociach nech si aj oni niečo študujú. Nielen my stále tie zákony.
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Lucy Pozri príspevok
Nooo, tak ku takýmto otázkam som sa posledne ani nedostala
A najbližšie začnem tým halierovým vyrovnaním : uvidím, či sa mi oplatí pokračovať v otázkach
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Gabi03 Pozri príspevok
Ja by som to preskúšavaním ani neskúšala. Rovno by som im poskytla nejakú príručku o tom. Lebo slovne by to aj tak nepochopili a po nociach nech si aj oni niečo študujú. Nielen my stále tie zákony.
no ako mám skúsenosti s konateľmi neekonomami, tak jednak na berožurku by nemali vobec čas a ani chuť, lebo ani slovné vysvetlenie im veľa krát nič nehovorí nieto ešte brožúra
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Tanče Pozri príspevok
no ako mám skúsenosti s konateľmi neekonomami, tak jednak na berožurku by nemali vobec čas a ani chuť, lebo ani slovné vysvetlenie im veľa krát nič nehovorí nieto ešte brožúra



rozkošné preklepisko
0 0
AHA AHA

AHA je offline (nepripojený) AHA

Danila Pozri príspevok
Chcela si asi povedať po tiežúčtovníčkach.
No možno už by bolo naozaj na čase aby aj účtovníci mohli robiť len na základe certifikátu komory nakoľko tým tiež účtovníkom sa tiež toho veľa prepečie a iba kazia ceny a meno účtovníkom, ktorých to baví a majú pocit zodpovednosti.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať