Nastavte si sledovanie aktualít z DRAKa na email.  

Cenník za vstup do Elektronickej encyklopédie mzdárov DRAK

 
 
Hľadať v článku
Nástroje k článku

Cenník za vstup do Elektronickej encyklopédie mzdárov DRAK

Autor Jozef Mihál   19.12.06
Cena za vstup do Elektronickej encyklopédie mzdárov DRAK platná na obdobie 12 mesiacov (počíta sa 12 mesiacov odo dňa aktivácie prístupu) je

5 EUR/mesiac bez dph Ročne 60 EUR (1205...
2
ľudí to zaujíma
mňa tiež
Komentár od Richard 04.01.07 17:32
#21  
Ok, vyplň prosím objednávku aby sme mali fakturačné údaje.
Komentár od ondrejvla 04.01.07 21:48
#22  
Citát Pôvodca textu príspevku: Richard
samozrejme, ak ju vôbec potrebuješ :-)
Richard, ja faktúru tiež nepotrebujem, stačí mi, keď mi oznámiš na mail, že mám prístup k Dráčikovi. Platbu som už uhradila cez IB, a odporučím to aj všetkým mojim známym.
Komentár od Lilith 05.01.07 11:48
#23  
Richard, i ja by som od Vas potrebovala najskor fakturu, alebo aspon zalohovu fakturu. Az na zaklade tejto, mi da sefka suhlas na uhradu vstupu... prosim, dalo by sa s tym nieco urobit?
Komentár od Richard 05.01.07 16:21
#24  
Citát Pôvodca textu príspevku: Lilith
Richard, i ja by som od Vas potrebovala najskor fakturu, alebo aspon zalohovu fakturu. Az na zaklade tejto, mi da sefka suhlas na uhradu vstupu... prosim, dalo by sa s tym nieco urobit?
áno pošlem ti to do mailu? Môže byť, alebo to musí byť poštou?
Komentár od Džek 05.01.07 18:06
#25  
Richard, aj ja by som potrebovala faktúru dopredu aby som si ju mohla dať schváliť zamestnávateľovi. Čo mám urobiť. Stačí vyplniť objednávku? Potom by ste mi mohli poslať faktúru do e-mailu?

Objednávku som poslala, prosila by som do e-mailu poslať faktúru
Naposledy upravil Džek : 08.01.07 at 14:20.
Riešenie od Jozef Mihál 07.01.07 22:57
#26  
Citát Pôvodca textu príspevku: ondrejvla
...a odporučím to aj všetkým mojim známym.
Ďakujeme.

Mnohí z Vás boli prekvapení priaznivou cenou za prístup do DRAKa. Je to tak i vďaka tomu, že na rozdiel od konkurencie nechceme ísť cestou šialených nákladov na reklamu. Aby sme mohli udržať prijateľnú cenu i pre ďalšie roky, dovoľte nám poprosiť Vás o to, aby ste DRAKa odporučili svojim známym aj Vy.
Komentár od marek32 08.01.07 12:04
#27  
Ja by som tiež potreboval zálohovú faktúru, objednávku som vyplnil. Možte mi ju prosim poslať do e-mailu? Ďakujem
Komentár od Richard 08.01.07 16:43
#28  
Elevani, Lilith, Džek poslal som Vám faktúru do emailu registrovaného na Porade.

marek32 čochvíľa pošlem aj Vám.


Tí, ktorí nepotrebujú faktúru nech mi prosím dajú vedieť.
Po prijatí platby budú mať pod svojim menom v príspevkoch "drak na mzdy" čo bude zároveň potvrdením o prijatí platby a pridelením prístupu do drak.porada.sk aj po 01.02.2007. Prihlasovanie bude pod rovnakým menom a heslom ako na Poradu, ak budete prihlásení na Porade, už sa nebudete musieť prihlásiť do draka a naopak...
Naposledy upravil Richard : 08.01.07 at 16:54.
Komentár od jež 08.01.07 18:23
#29  
nepotrebujem faktúru - platim si to ako súkromná osoba
Ďakujem
Komentár od STRELEC 08.01.07 18:33
#30  
Kliknem na príspevok, hodí ma to do DRAKa. Ako sa dostanem najpohodlnejšie naspäť na Poradu? Teda - mimo "Prejdi na..." a mimo šípky návrat. Nemal by byť hore a dole link na Poradu? Navrhujem doplniť.
Komentár od Richard 08.01.07 22:02
#31  
Citát Pôvodca textu príspevku: STRELEC
Kliknem na príspevok, hodí ma to do DRAKa. Ako sa dostanem najpohodlnejšie naspäť na Poradu? Teda - mimo "Prejdi na..." a mimo šípky návrat. Nemal by byť hore a dole link na Poradu? Navrhujem doplniť.
šlo len o dočasné odstránenie navigačnej lišty. už je to v poriadku...
Komentár od matuma 09.01.07 07:07
#32  
Objednávam súkromne-nepotrebujem faktúru.
Ďakujem.
Komentár od evina 09.01.07 09:26
#33  
Pretože som žena zvedavá vŕta mi v hlave prečo niekto okem Richarda a Jozefa má pri mene Drak porada. sk a ostatní drak na mzdy?
Komentár od Tweety 09.01.07 09:27
#34  
Citát Pôvodca textu príspevku: evina
Pretože som žena zvedavá vŕta mi v hlave prečo niekto okem Richarda a Jozefa má pri mene Drak porada. sk a ostatní drak na mzdy?
Lebo sme si to upravili v nastaveniach.Tí prvíí už na novom serveri, tí druhí ešte na starom, kde bola ešte možnosť drah na mzdy.
Komentár od evina 09.01.07 09:28
#35  
Vďaka za uspokojenie mojej zvedavosti, tak to ma vôbec nenapadlo , že to každý sám
Komentár od katkaj 09.01.07 09:28
#36  
Citát Pôvodca textu príspevku: evina
Pretože som žena zvedavá vŕta mi v hlave prečo niekto okem Richarda a Jozefa má pri mene Drak porada. sk a ostatní drak na mzdy?
Drak porada si môže v nastaveniach zvoliť hocikto a drak na mzdy má ten člen ktorý už zaplatil prístup na draka Teda takto som to pochopila
Komentár od antonka 09.01.07 16:46
#37  
Citát Pôvodca textu príspevku: Richard
Elevani, Lilith, Džek poslal som Vám faktúru do emailu registrovaného na Porade.

marek32 čochvíľa pošlem aj Vám.


Tí, ktorí nepotrebujú faktúru nech mi prosím dajú vedieť.
Po prijatí platby budú mať pod svojim menom v príspevkoch "drak na mzdy" čo bude zároveň potvrdením o prijatí platby a pridelením prístupu do drak.porada.sk aj po 01.02.2007. Prihlasovanie bude pod rovnakým menom a heslom ako na Poradu, ak budete prihlásení na Porade, už sa nebudete musieť prihlásiť do draka a naopak...
Ani ja nepotrebujem faktúru - platím si DRAKa súkromne.
Antonka
Komentár od Melnick 09.01.07 17:14
#38  
Citát Pôvodca textu príspevku: Tweety
Lebo sme si to upravili v nastaveniach.Tí prvíí už na novom serveri, tí druhí ešte na starom, kde bola ešte možnosť drah na mzdy.
Majka ja som nič neupravovala ,naozaj ,ono mi to samo naskočilo po úhrade faktúry na draka.
Komentár od Manual 09.01.07 17:37
#39  
Citát Pôvodca textu príspevku: Melnick
Majka ja som nič neupravovala ,naozaj ,ono mi to samo naskočilo po úhrade faktúry na draka.
Myslím že to všetko má v réžii Richard, po tom ako nabehne úhrada.
Komentár od Nika 09.01.07 19:21
#40  
Ani ja nepotrebujem faktúru.