Nastavte si sledovanie aktualít z DRAKa na email.  

Cenník za vstup do Elektronickej encyklopédie mzdárov DRAK

 
 
Hľadať v článku
Nástroje k článku

Cenník za vstup do Elektronickej encyklopédie mzdárov DRAK

Autor Jozef Mihál   19.12.06
Cena za vstup do Elektronickej encyklopédie mzdárov DRAK platná na obdobie 12 mesiacov (počíta sa 12 mesiacov odo dňa aktivácie prístupu) je

5 EUR/mesiac bez dph Ročne 60 EUR (1205...
2
ľudí to zaujíma
mňa tiež
Komentár od katkaj 12.01.07 09:51
#61  
Citát Pôvodca textu príspevku: mbvomex
Chcem si predplatiť Draka, ale neviem uviesť vo variabilnom symbole poradové číslo na Porade. Prosím, poraďte. Hana
Keď vyplnaš fakturačné údaje v tvojich nastaveniach tak tam vidíš aj svoje číslo
Komentár od Paula 12.01.07 09:51
#62  
Citát Pôvodca textu príspevku: mbvomex
Chcem si predplatiť Draka, ale neviem uviesť vo variabilnom symbole poradové číslo na Porade. Prosím, poraďte. Hana
Tvoje číslo: 35358
Komentár od TomosP 12.01.07 11:10
#63  
Dobrý den, chtěl bych si objednat el. přístup do DRAKa pro firmu z České republiky - nemohu bez něho být. Jak v takovém případě probíhá placení a fakturace?

Díky.

TomosP
Komentár od JanaSys 12.01.07 16:44
#64  
Keď tam vidím tých zelených dráčikov, tak mi už je ľúto, že ja ho mať nebudem. Prístup do draka síce zaplatí firma ale radšej na nový nick. Nechcela som sa dostať do situácie, že budem musieť niekomu prezradiť svoje prihlasovacie údaje. Tak či tak sa z firmy prihlasujem len ja, ale zdalo sa mi to vhodné riešenie. A teraz nebudem mať zeleného dráčika.
Komentár od katkaj 12.01.07 16:50
#65  
Citát Pôvodca textu príspevku: JanaSys
Keď tam vidím tých zelených dráčikov, tak mi už je ľúto, že ja ho mať nebudem. Prístup do draka síce zaplatí firma ale radšej na nový nick. Nechcela som sa dostať do situácie, že budem musieť niekomu prezradiť svoje prihlasovacie údaje. Tak či tak sa z firmy prihlasujem len ja, ale zdalo sa mi to vhodné riešenie. A teraz nebudem mať zeleného dráčika.
Veď si ho môžeš predplatiť ako súkromná osoba a nie cez firmu Tak by si dráčika pod menom mala
Riešenie od Jozef Mihál 12.01.07 16:51
#66  
Tak toto musíme vyriešiť, dávam slovo
Komentár od Richard 12.01.07 17:02
#67  
Citát Pôvodca textu príspevku: JanaSys
Keď tam vidím tých zelených dráčikov, tak mi už je ľúto, že ja ho mať nebudem. Prístup do draka síce zaplatí firma ale radšej na nový nick. Nechcela som sa dostať do situácie, že budem musieť niekomu prezradiť svoje prihlasovacie údaje. Tak či tak sa z firmy prihlasujem len ja, ale zdalo sa mi to vhodné riešenie. A teraz nebudem mať zeleného dráčika.

stačí ak výnimočne neuhradíte faktúru s variabilným symbolom číslo užívateľa ale IČO....
Komentár od JanaSys 12.01.07 17:31
#68  
Citát Pôvodca textu príspevku: katkaj
Veď si ho môžeš predplatiť ako súkromná osoba a nie cez firmu Tak by si dráčika pod menom mala
Keby som to potrebovala, určite. Ale mňa to len baví. A keďže na moje ďalšie hobby už rodina prispieva, nemám proste svedomie uhradiť to z rodinných peňazí.

DALSI TEXT MAZEM, LEBO RICHARD TO UZ VYRIESIL. DAKUJEM. JANA
Komentár od katkaj 12.01.07 17:45
#69  
Citát Pôvodca textu príspevku: JanaSys
Keby som to potrebovala, určite. Ale mňa to len baví. A keďže na moje ďalšie hobby už rodina prispieva, nemám proste svedomie uhradiť to z rodinných peňazí.

DALSI TEXT MAZEM, LEBO RICHARD TO UZ VYRIESIL. DAKUJEM. JANA
Janka, Richard už tvoj "problém"vyriešil Už máš dráčika aj ty
Komentár od Richard 12.01.07 17:52
#70  
LEN doplnim že podmienky sú také že jeden užívateľ = jeden prístup. Ak niekto skončí pracovný pomer a budú chcieť preniesť prístup na iné meno, môžeme to urobiť, ale prístup dvoch a viac užívateľov na jeden platený prístup resp. nick je proti pravidlám.
Myslím že cena je tak prijateľná, že ak má firma dve mzdárky tak popri ich celoročných nákladoch na mzdárku je cena za DRAKa úplne smiešna... a mzdárka bez informácií je firme asi na nič...
Komentár od Zdeni 12.01.07 18:01
#71  
Richard, včera tam bola suma 593,80 - takú som večer uhradila. Budeš evidovať nedoplatok?
Komentár od Richard 12.01.07 19:01
#72  
Citát Pôvodca textu príspevku: Zdeni
Richard, včera tam bola suma 593,80 - takú som večer uhradila. Budeš evidovať nedoplatok?
nie zaokrúhlil som to na 594 pretože niektorí platili presne a niektorí si to zaokrúhlili na 594, a keďže to zbytočne zdržuje pri rozlišovaní faktúr na 593,80 a 594,- tak som to zjednotil .-)
Komentár od Jarka 15.01.07 07:34
#73  
Objednávam súkromne, nepotrebujem faktúru. Akí Variabilný symbol mám použiť, pri platbe?
Ďakujem.
Komentár od Richard 15.01.07 08:54
#74  
Variabilný symbol sa zobrazuje v objednávke, alebo aj v zálohovej faktúre. Je jedno či ide o súkromnú osobu alebo podnikateľský subjekt. Je to Vaše registračné číslo na Porade. Je potrebné vyplniť objednávku.
Komentár od Monkey 16.01.07 13:06
#75  
Mozno hlupa otazka, no som doma na materskej s nizkymi stat. davkami, a kazda koruna je mi dobra, no nechcem zostat bez informacii, a tak sa pytam: Drak bude sluzit len pre mzdove otazky? Ci okruh tem bude i o uctovnictve - JU, PU, a vlastne vsetko ako to funguje teraz na porade, ci klasicka porada zostava - len mzdy budu platene?
Komentár od Richard 16.01.07 15:50
#76  
drak je zatial len na mzdy.
drak je nieco nove, co nie je na Porade
Porada ostava tak ako doteraz - aj na mzdy .-)
Naposledy upravil Richard : 16.01.07 at 19:38.
Komentár od MáriaPaM 16.01.07 20:34
#77  
Ako to bude so zľavou na semináre J.Mihála v takomto prípade:
Mám dvoch zamestnávateľov, jeden mi zaplatí vstup na draka a na školenie budem chcieť ísť raz z jednej roboty a raz z druhej. Budem mať vždy zľavu a ísť tak častejšie na školenie?
Komentár od sylva 17.01.07 08:10
#78  
Draka som teraz uhradila, faktúru nepotrebujem (uvedené aj vo fakturačných údajoch).
Komentár od TomosP 17.01.07 10:10
#79  
Dobrý den, už jsem tento dotaz kladl jednou (viz 12.1.07), ale asi zapadl - chtěl bych si objednat el. přístup do DRAKa pro firmu z České republiky. Jak v takovém případě probíhá placení a fakturace?

Díky.

TomosP
Riešenie od Jozef Mihál 17.01.07 17:05
#80  
Citát Pôvodca textu príspevku: MáriaPaM
Ako to bude so zľavou na semináre J.Mihála v takomto prípade:
Mám dvoch zamestnávateľov, jeden mi zaplatí vstup na draka a na školenie budem chcieť ísť raz z jednej roboty a raz z druhej. Budem mať vždy zľavu a ísť tak častejšie na školenie?
Budete mať vždy zľavu. Vy ako osoba - používateľ DRAKa.