Zavrieť

Porady

mzdy za december 2006

jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

Pracovala som v rozpočtovej organizícii kde sme mzdy za 12 mesiac robili v januári v nasledujúcom roku a tieto boli tiež vyplatené v januári.
Začala som pracovať vo firme kde majú :
- FO a tam vyplácali mzdy za 12 mesiac ešte v decembri
- s.r.o. a tam tiež vyplacáli mzdy za 12 mesiac ešte v decembri
teraz sa ma šef spýtal či je potrebné vyplatiť mzdy v decembri v príslušnom roku a ja som nevdela či áno alebo nie. Dostala som svoje. Nestretla som sa stým a nik mi to nevysvetlil . Prosila by som o také " vysvetlenie po lopate. " Ďakujem.
Usporiadat
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

Ja som to pochopila asi tak, že zadávateľka príspevku účtuje aj FO aj PO
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
takže keď tie výkazy a aj úhrady pôjdu dnes nik ma nebude obhaňať?Ospravedľňujem sa že som nenapísala hneď že JÚ! inak aj PU od nového roku skúsim!Ale iba cvične!
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

marcik
takže keď tie výkazy a aj úhrady pôjdu dnes nik ma nebude obhaňať?Ospravedľňujem sa že som nenapísala hneď že JÚ! inak aj PU od nového roku skúsim!Ale iba cvične!
V konečnom dôsledku asi nie. Veď aj tak to dostanú až po Novom roku...
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
U PO je mi jasné že aj nezaplatený záväzok je náklad. Ale u JÚ potrebuje zaplatiť všetko aj výplaty aj odvody,aj daň. Ja som len chcela vedieť či to obstijí u DÚ aj sociálnej, veď je tam tanovený termín výplaty. Ja neviem.Naozaj to robím takto po prvý krát, a aj takto unáhlene.Aj tak ĎAKUJEM!!
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Tak ich idem tlačiť tie doklady..nech môže podnikateť utekať do banky..uf...asi si naúčtujem rýchlostnú prémiu.A aj vám škoda že nemôžem Vás pozvať na kávu.Ale na tom školení by to išlo!!? Ďakujem !!Dúfam že to bude ok a že to stihnem!
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Neviem v akom (zmluvnom) vzťahu k si k dotyčnému podnikateľovi ...
Moji klienti vedia, že mzdy sa spracovávajú po skončení kalendárneho mesiaca. Je jedno, že posledné dva dni nie sú pracovné a v ideálnom prípade zamestnanci nepracujú. Sú situácie, ktoré tento ideálny stav môžu zmeniť, napr. niektorý z nich zostane PN 30.12.....
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Presne PN to bolo prvé čo ma napadlo!!a to som mu aj povedala,ale nakoľko je sob.nedeľa. Tak je predpoklad že bude všetko ok! Aj ja som FO a venujem sa pár FO. Ono vždy to začne len mám toho pár papierov..a potom je z toho 100 strán peňažného denníka, zamestnanci..a čo ja viem čo ešte! Ešte že Vás tu mám!! Porada je super!! Tak na vedomosti ale aj rozplýlenie!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať