Zavrieť

Porady

Výpoveď počas PN

Dobrý deň,

prosím Vás môžem dať zamestnancovi výpoveď, keď je na PN už od 19.10.2006? Ďakujem!
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kacena
Mám takýto problém s jedným zamestancom. Od polovice oktobra je na PN. Ku koncu mesiaca október mi na moju písomnú výzvu doniesol potvrdenie o trvaní práceneschopnosti , ale za november a december už nič nepriniesol. Do práce nechodí , telefón ma vypnutý. Poslala som mu ďalšiu písomnú výzvu , aby hneď doniesol požadované doklady inak , že s ním ukončíme pracovný pomer v skúšobnej lehote.Neozval sa. Čo mám robiť ? Mám si overiť na sociálke , či je skutočne ešte na PN ?Ďakujem
Zo zákona ste s ním mohli ukončiť PP v skúšobnej dobe kedykoľvek, t.j. aj počas PN.
0 0
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
Ďakujem za radu , aj to tak urobím a ukončím ho dnešným dňom v skúšobnej lehote.
A čo by si mi poradila s tou jeho PN-kou ? Mám ho stále evidovať ako na Pn , alebo mu už mám dať absenciu ?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kacena
Ďakujem za radu , aj to tak urobím a ukončím ho dnešným dňom v skúšobnej lehote.
A čo by si mi poradila s tou jeho PN-kou ? Mám ho stále evidovať ako na Pn , alebo mu už mám dať absenciu ?
A máš aj ukončenie PN?, alebo iba trvanie? Prakticky aj počas PN je možné ukončiť PN.
0 0
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
Ako som už písala vyššie mam len trvanie Pn k 31.10.2006. Odvtedy je nezvestný , nič nedoniesol a nemám o ňom žiadne správy.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kacena
Ako som už písala vyššie mam len trvanie Pn k 31.10.2006. Odvtedy je nezvestný , nič nedoniesol a nemám o ňom žiadne správy.
Je na vašom rozhodnutí kedy s ním ukončíte PP. Prvých 10dní trvania PN ste mu boli povinní preplatiť náhradu za PN (kedže ešte bol zamestnancom) a potom už nemocenské prepláca SP.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať